Top 5 Push herních automatů 2024 Průběh hry Push Gaming je britský vývojář softwaru pro online casino, jehož produkty jsou oblíbené mezi hráči po celém světě. Stroje poskytovatele jsou tradičně přítomny v adresářích nejuznávanějších stránek.

Push Gaming experimentuje se žánrem hracích automatů a nabízí odvážná řešení. Od roku 2010, kdy byl tento poskytovatel založen, vyšlo několik skutečných bestsellerů. Vybrali bychom pro vás 5 nejlepších online automatů Push Gaming.

Razor Shark

Top 5 Push herních automatů 2024 Průběh hry Zařízení s pěti kotouči věnovanými tématu podmořského světa. Relativně novinka v portfoliu vývojáře (vydáno v září 2019).

Funkce jsou standardní: pět válců, čtyři řady, 20 výherních linií, RTP 96,8 %. Úplatky se skvělým soundtrackem a moderním designem.

Přesto je hlavní předností hry hratelnost. Automat Razor Shark má roztočení zdarma (je třeba nasbírat tři rozptyly) a řadu speciálních funkcí:

  • Mystery Stacks – čtyři stejné symboly se mohou náhodně objevit na libovolném válci. Aktivuje režim řazení a otevření;
  • Shift and Open - tato funkce spustí pohyb Mystery Stacks, místo kterých se otevírají buňky s výherními symboly nebo drahým zlatým žralokem;
  • Razor - tento režim se objeví, pokud při řazení a otevírání vypadne zlatý žralok. Pokud budete mít to štěstí, že se sem dostanete, připravte se na extra násobiče a rozptyly. Objeví se během předávání cen.

Mystické řady se objevují i během zatočení zdarma. A pokud se vám podaří aktivovat posun, pak to dá další násobení. Automat má potenciál rozdávat velké výhry, což přitahuje publikum.

Wild Swarm

Top 5 Push herních automatů 2024 Průběh hry Tento stroj tak trochu připomíná Razor Shark, jen hlavním tématem je život včel, a ne podmořský svět. K dispozici je 20 výherních linií, hrací pole s pěti válci a čtyřmi vodorovnými pruhy a nabízí se celá řada speciálních funkcí. Maximální násobitel je 600x.

Vlastnosti: Zatočení zdarma se zachycující divokou ikonou. Tento Savage zase spustí dalších 10 otočení zdarma ve funkci Swarm Mode. K dispozici je standardní bonus funkce výběru. Můžete v něm vyhrát jak mince, tak hry zdarma.

Všechny dekorace Wild Swarm jsou v jasných kreslených barvách s jedinečnými znaky. Toto zařízení se objevilo v online casinu v létě 2018.

Jammin Jars

Top 5 Push herních automatů 2024 Průběh hry Jakýkoli seznam nejlepších her od Push Gaming je nemožný bez Jammin Jars. Tato štěrbina je často označována jednoduše jako sklenice, protože symbol zobrazující tuto nádobu je nejžádanější.

Jedná se o nový typ zařízení bez cívek a standardních vedení. Rozhraní je osm vertikálních a osm horizontálních řad. To znamená, že do procesu je zapojeno 64 postav. Tématem je ovoce a vše, co s marmeládou souvisí. Výherní kombinace se vytvoří, pokud je vedle sebe umístěno pět stejných symbolů.

Když dojde k výhře, bonusové symboly zmizí a na jejich místě se objeví nové. Hlavním označením ve hře je vícebarevná sklenice. Funguje jako náhradník a dává násobení až 5x (v běžném kole).

Stejný symbol funguje jako rozptyl. Tři poty poskytují roztočení zdarma, během kterých se tento symbol posune o jednu buňku po herním plánu a poskytne další násobitel (v případě úspěšné kombinace). Nechybí ani bonusová duha – vypadává po neúspěšném roztočení. V tomto režimu se na obrazovce objeví jeden nebo více obřích symbolů.

Vydání „Plechy“ proběhlo v létě 2018. Jedná se o jednoduchý automat, který dokáže dát násobení 10 000x. Za to ho milují.

Blaze of RA

Top 5 Push herních automatů 2024 Průběh hry Katalog Push Gaming se neobešel bez jednorukého bandity podle starověkého Egypta. Hlavní kopií výrobce v této řadě je Blaze of Ra.

Parametry: 5x4, 20 výherních linií, rozptyl (ve formě skarabea) pro otočení zdarma, náhradník.

Scénář Blaze of Ra připomíná Book of Dead od Play'n Go. V režimu roztočení zdarma jsou 1., 3. a 5. řada pevně dané divokými. Pokud se vám ve Free Games podařilo chytit skarabea, pak to dává +1 tah.

Další funkcí je Nudging Wilds. Chcete-li ji aktivovat, musíte chytit divoké na prvních dvou vodorovných řadách. Tyto divočiny jsou pevné a s každým novým roztočením se posunou o dvě pozice dolů, zatímco zbytek válců se posune.

Kvalitní ukázka jednorukého bandity s egyptskou tématikou, schopného rozdávat velké výplaty i bez FS.

Fat Santa

Top 5 Push herních automatů 2024 Průběh hry Náš seznam 5 nejlepších automatů od Push Gaming je završen automatem Fat Santa . Toto je jedno z nejzábavnějších a nejatmosféričtějších zařízení v online hazardních hrách obecně.

"Tlustý Santa" dokáže nejen rozveselit, ale také přinést velký jackpot. Samotný symbol gnoma má potenciál na 12 500 mincí.

Tlustý Santa je odklon od kánonů typických hracích automatů. Zde bude hráč pracovat s rozhraním 5x5 a může si zakoupit bonusovou funkci. Hra se odehrává na 50 řadách.

Speciální schopnosti:

  • Santovy saně – režim se zapíná náhodně. Santa v něm přelétá cívky ve svém vozidle a zanechává za sebou zvláštní zástupný symbol – vánočku. Koláče se navíc objevují i pod buňkami, kde byl tento znak původně.
  • Hry zdarma – abyste je mohli spustit, musíte najít tlustého Santu a koláč zároveň. Během roztočení zdarma můžete vyhrát další otočení. Chcete-li to provést, musíte sbírat koláče a nakrmit je Santa Clausovi. To zase poroste ve velikosti, která se zobrazí na stupnici níže.

Stejně jako ostatní nejlepší automaty Push Gaming, Fat Santa nabízí originální vizuální prvky a atmosférické (novoroční) zvuky.

casina, kde můžete hrát ty nejlepší hry od Push Gaming:

Další online kasina