Aplikace pro sportovní sázení v České republice

mobile vettingVíce než 20 milionů Čech vlastní chytré telefony nebo mobilní gadgety. A minimálně 3 miliony z nich uzavře alespoň jednu sázku ročně. Pokud vezmeme v úvahu současné trendy, je zcela jasné, že většina sázkařů raději sází prostřednictvím svých chytrých telefonů. Protože pro mnoho lidí je sázení koníčkem, rutinou a bylo by divné spustit desktop výhradně pro tuto činnost.

V současné situaci není mobilní sázení mezerou na trhu, ale primárním sektorem sázkového průmyslu. A bookmakeři si toho jsou dokonale vědomi. Proto má vždy každá česká sázková kancelář aplikace pro sportovní sázení. Zde najdete seznam nejlepších mobilních aplikací na trhu a také několik rad, jak zlepšit svou mobilní hru.

Další online kasina

Mobilní sázení v České republice

Jak jsme již zmínili, mobilní sázení je v České republice obrovské. Podle posledního výzkumu bylo v roce 2021 v České republice uzavřeno kolem 60 ázek prostřednictvím mobilních zařízení. A očekáváme, že tento trend v příštích letech poroste. Protože s každým novým rokem jsou chytré telefony a mobilní zařízení výkonnější a uživatelsky přívětivější. A zároveň stále méně lidí používá stolní počítače a počítače pro nepodnikatelské aktivity.

Česká republika je jednou ze zemí, kde jsou mobilní sázkové aplikace dostupné na Google Play Market a můžete si je volně stáhnout. Před rokem 2021 tomu tak nebylo, protože aplikace pro sázení a hazardní hry byly zakázány společnostmi Google. Zákaz byl ale nakonec zrušen. A nyní můžete najít a stáhnout mobilní software svých oblíbených sázkařských značek na Google Play Market.

Proces stahování je poměrně snadný. Zde je návod:

  • Navštivte webovou stránku sázkové kanceláře;
  • Klikněte na tlačítko „Stáhnout aplikaci pro Android“ nebo „Stáhnout aplikaci pro iOS“. Tato tlačítka jsou obvykle umístěna v patičce nebo v nabídce;
  • Poté budete přesměrováni do AppStore nebo Google Play Market. Spusťte proces stahování;
  • Po dokončení stahování spusťte proces instalace;
  • Tady to je, aplikace pro sázení již máte v telefonu a můžete začít sázet!

Samozřejmě si také můžete stáhnout aplikaci pro sportovní sázení přímo z AppStore nebo Google Play Market. Dobrou zprávou je, že nemusíte udělovat žádné zvláštní oprávnění. Jediným možným omezením je věk. Pouze uživatelé starší 18 let mohou stahovat a používat aplikace pro sportovní sázení.

Co očekávat od mobilních sázkových aplikací?

Mobilní sázkové aplikace vám poskytují stejnou úroveň zkušeností jako webové stránky pro počítače. Můžete uzavírat sázky (předzápasové, ve hře, jednotlivé sázky, více sázek), provádět transakce, přihlašovat se a registrovat. Z hlediska funkcí a použitelnosti jsou aplikace sotva horší než desktopové stránky. Kromě toho jsou sázkové aplikace obvykle velmi podobné úplným webům, pokud jde o design a navigaci. Hráči mohou bez problémů přepínat mezi sázením na PC/notebookech a mobilních zařízeních.

Dobrá sázková aplikace je také rychlá, uživatelsky přívětivá a má snadnou navigaci. Dokonce i hráči s průměrnými nebo podprůměrnými smartphony na iOS/Android si mohou užít své mobilní sázení, pokud je aplikace dobře vytvořena.

Existují také některé funkce a vlastnosti, díky kterým je mobilní zážitek sázkařů ještě příjemnější. Uvádíme je níže:

  • Živý přenos. V dnešní době můžete sledovat koňské dostihy a další sportovní události prostřednictvím chytrých telefonů. A mnoho sázkových kanceláří poskytuje svým klientům video streamy. Je to užitečná funkce nejen pro sázející ve hře, ale také pro sportovní fanoušky obecně. Například Bet365 obvykle přidává více než 100 živých přenosů denně. Sledujete to na malé obrazovce nebo na celé obrazovce.
  • Sázka na jedno kliknutí. Aplikace nejlepší sportovní sázení mají také funkce, jako je sázka na jedno kliknutí nebo přijetí kupónu při změně kurzu. Tyto funkce pomáhají sázejícím šetřit čas, takže mohou získat nejlepší kurzy a vsadit. Sázka na jedno kliknutí je také velmi užitečná během nového sázení ve hře, kde je každá vteřina. Pro ještě pohodlnější zážitek byste měli nastavit preferovanou velikost sázky.
  • Upozornění. Tato možnost vám pomůže udržet pod dohledem všechny důležité informace. Můžete nastavit upozornění na konkrétní trh, abyste byli informováni o změnách a výkyvech kurzů. Nebo můžete bookmakerem konkrétní událost nebo dokonce turnaj. Dostanete upozornění, když událost začne nebo když se změní skóre. Oznámení mohou být opravdu užitečná, pokud vaše sázková aplikace většinou funguje na pozadí.
  • Oblíbené. Právě jste našli zajímavou událost nebo trh, ale nejste jisti, zda na ně vsadíte? Nebo jste možná ohroženi na pár lig či turnajů? Usnadněte si svůj „život“ a přidejte tyto události, trhy a ligy do oblíbených. Příště je za chvíli uvidíte ve speciální sekci mobilní aplikace. Můžete si ji nastavit upozornění, abyste vytvořili perfektní kombinaci.
  • 2FA. A co nějaké zabezpečení? Dobrá aplikace pro sportovní sázení vám to poskytuje s dvoufaktorovou autentizací a dalším PIN kódem. Tyto funkce jsou užitečné zejména pro highrollery a hráče, kteří nevybírají peníze tak často. Díky aktivnímu 2FA a kódu PIN se možnost hacknutí vašeho účtu sníží na nulu.

Jak vidíte, moderní mobilní aplikace pro sázení zaručují sázkařům bezpečně, pohodlné a užitečné prostředí. Můžete snadno procházet sekcemi sázkových kanceláří, uzavírat sázky a využívat další funkce. Neposkytují mnoho zdrojů z miniaplikací, takže budete moci spouštět aplikaci i v průměrném zařízení. Nezapomeňte také používat funkce jako vyhledávání, filtry nebo kód pro rychlé přihlášení. Některé aplikace vám nastavit PIN pro rychlý přístup, což vyžaduje vždy zadat zadání a heslo.

Další známkou dobrého mobilního bookmakera v České republice je mobilní verze webových stránek. Protože ne každý chce stahovat software do svých zařízení. Mobilní verze většinou kopírují rozhraní a funkčnost aplikace. Jediný rozdíl mezi nimi je stálost. Mobilní sázkové aplikace jsou obvykle optimalizovanější a rychlejší. Přesto můžete mít s m.verze opravdu dobré zkušenosti, pokud je dobře sestavena. Pokud chcete, můžete dokonce sledovat živé přenosy nebo dostávat upozornění.

Nejlepší mobilní sázkové kanceláře v České republice

Hledáte sázkovou kancelář z České republiky s pohodlným zážitkem z mobilního sázení? Jste velkým fanouškem hraní přes chytré telefony a tablety? Pak byste se měli podívat na náš seznam nejlepších aplikací pro sportovní sázení pro Android a iOS. Vytvořili jsme ho na základě zkušeností našich i ostatních hráčů. Při měření jiných aplikací bereme v úvahu mnoho faktorů: rychlost, použitelnost, design, navigaci, jak často společnost aktualizuje software, speciální funkce.

Zde je seznam českých sázkových kanceláří s nejlepším mobilním softwarem:

Unibet. Největší značka Kindred Group, která pokrývá více než 20 místních trhů po celém světě. Unibet byl vždy o inovacích a technologiích. Byla to jedna z prvních sázkových kanceláří vůbec s mobilními aplikacemi. A jejich software stále vyniká. Mobilní aplikace Unibet vám nabízí širokou škálu živých vysoce kvalitních živých přenosů, rychlé sázky, statistiky a sekce přehledů. Je to jedna z nejlepších aplikací pro dostihy pro Android a iOS, protože bookmaker má autonomní závodní sekci. Prostě všestranný software světové třídy.

Bet365. Další velké jméno a další produkt nejvyšší kvality. Bet365 nabízí sázkařům úžasný počet sázkových trhů na události a bonusů. A díky mobilnímu softwaru nebudete mít problém se k nim dostat. Mobilní aplikace Bet365 má živé přenosy tisíců událostí denně, nástroj pro tvorbu sázek, sázkový tiket dostupný na všech stránkách, sekce statistiky a výsledky. A navíc je produkt velmi rychlý a intuitivní. I když se věnujete sázení, nebudete čelit žádným problémům s mobilními aplikacemi Bet365 pro Android nebo iOS.

Sportovní sázka. Další velká česká sázkařská značka s bohatou historií a dobrými produkty. Aplikace Sportsbet pro Android má více než milion uživatelů. Totéž platí pro software iOS. Proč je tedy tato sázková kancelář mezi uživateli chytrých telefonů tak oblíbená? Říkáme, že je to snadno použitelné rozhraní a skvělé funkce. Mobilní aplikace Sportsbet vám každý den poskytuje četné živé přenosy, sekce tipování, multibuilder. Můžete si také najít blog a vsadit megasázku. A navíc má aplikace sekci statistika a výsledky. Velmi čisté rozhraní používat používání produktu.

Neds. Tato značka možná není tak známá jako Sportsbet nebo Bet365, ale rychle roste. A jedním z hlavních důvodů rychlého růstu je mobilní sekce Neds. Bookmaker má jasno, snadno použitelnou aplikaci, která opravdu dobře koreluje s webovou stránkou pro stolní počítače. Aplikace Neds je k dispozici na Google Play Market a AppStore. Tento software vám umožňuje dosáhnout stejných sázkových ků, využívat spoustu různých filtrů a násobit sadu sázkařů se sadou užitečných funkcí a možností. Existuje také určitý prostor pro zlepšení, jako je přidání živých přenosů.

Ladbrokes. Velká značka s dlouhou historií a mnoha hráči v České republice. Ladbrokes dělá vše, co je v jejích silách, aby zůstal na trendech poslední doby. Nové aktualizované mobilní sázkové aplikace vám to říkají. Mobilní produkt Ladbrokes vám umožňuje sledovat živé přenosy, používat Multi Maker, číst nejnovější zprávy v Infohubu. Další věci, kterou je třeba zmínit, je nejsnadněji provést. Pro dokončení vkladu nebo výběru musíte stejně kliknout. Mobilní software Ladbrokes je k dispozici pro Android i iOS.

Doufáme, že naše krátká recenze vám pomůže vybrat tu správnou mobilní sázkovou kancelář. Nezapomeňte se podívat na náš seznam značek s nejlepšími aplikacemi, protože je dynamický a neustále se mění. Přidáváme také odkazy ke stažení mobilního softwaru.

Často kladené otázky

Kde si mohu stáhnout aplikaci pro mobilní sázení v České republice?
Aplikaci na sázení pro iPhone si můžete stáhnout v AppStore a software pro Android na Google Play Trh. Odkazy najdete na našem webu.
Proč si nemohu nainstalovat aplikaci pro mobilní sázení?
Pokud neletíte (méně než 18 let), nebudete mít možnost stahovat mobilní software z oficiálních obchodů. Existuje také možnost, že vašemu zařízení chybí paměť pro instalaci.
Jak mohu převádět peníze prostřednictvím chytrého telefonu ve sázkových kancelářích?
Postup je stejný jako na webu pro počítače. Navíc můžete použít stejné platební metody, jako jsou bankovní karty, Paypal, POLI, Skrill, Neteller, ecoPayz atd.
Mohu uzavřít sázky na svém chytrém telefonu bez aplikace pro sázení?
Ano, můžete, protože téměř každá sázková kancelář má mobilní verzi. Vše, co musíte udělat, je přejít na webovou stránku sázení, přihlásit se a poté vsadit.
Jsou bonusy sázkových kanceláří dostupné pro mobilního hráče?
Ano, na svých mobilních zařízeních můžete využívat bonusy a promo akce sázkových kanceláří. Navíc některé sázkové kanceláře mají pro své mobilní klienty dokonce speciální nabídky.
Je bezpečně stahovat software pro mobilní sázení z webu?
Důrazně doporučujeme stahovat aplikace pro sázení pouze z oficiálních obchodů. V takovém případě budete mít bezpečný zážitek.
Jak mohu aktualizovat aplikaci pro mobilní sázení?
Sázkové kanceláře se obvykle aktualizují své mobilní aplikace automaticky, takže nemusíte nic dělat . Pokud je vaše aplikace zastaralá, přejděte do obchodu a znovu ji nainstalujte.
Je bezpečně umístěn na mobilní zařízení?
Ano, je to stejně bezpečně jako hraní na notebooku a PC. Někteří bookmakeři dokonce nabízejí 2FA a další piny.

Autor: Vadim Rotar

Back to top