Nejlepší sázkové kanceláře ČR

sázeníČeská republika je domovem milionů vášnivých sázkařů. Česká republika má ráda riziko a sázení, takže místní trh je přirozeně jedním z nejrozvinutějších a nejrozvinutějších na světě. Nejnovější zprávy ukazují, že Česká republika vede na celý svět v průměru (na hlavu) výdajů na sportovní sázení. A jedním z hlavních důvodů je velký počet online sázkových kanceláří v České republice.

Český sázkový trh je obrovský, přísným a komplikovaným regulacím. Každý stát České republiky má svá pravidla a vlastní licenci. Dobrou zprávou je, že online sázení je povoleno od Perthu po Sydney, od Adelaide po Hobart. Pokud rádi sázíte na internetu a chcete svou hru přidat více kvality, měli byste se podívat na náš seznam sázkových kanceláří vlastněných Českou republikou. Vytvořili jsme vlastní systém pro hodnocení každého bookmakera. Našim konečným cílem je pomoci sázkařům vybrat si nejlepší sázkovou kancelář pro jejich potřeby.

Seznam můžete zkontrolovat níže! Doporučujeme ale také přečíst si návody a rady, které vám pomohou při hodnocení sázkových kanceláří.

Další online kasina

Co je třeba vzít v úvahu při výběru sázkové kanceláře v České republice?

Výběr nejlepších možných sázkových kanceláří, které splňují požadavky hráčů, není snadný úkol. Musíte se starat o mnoho věcí: sportovní pokrytí, kurzy, výplaty, celková bezpečnost atd. Může to být velmi únavné nejen pro nezkušené sázkaře, ale i pro ostřílené hráče. S námi je váš úkol mnohem jednodušší, jelikož jsme za vás hodnotili sázkové kanceláře. Vytvořili jsme náš exkluzivní systém hodnocení s faktory a známkami. Každý faktor má svou váhu, která byla určena na základě recenzí hráčů. Změřili jsme všechny faktory, získali jsme celkové skóre. Tak jsme vytvořili náš seznam.

Musíte vědět, že seznam je dynamický. Aktualizujeme jej každých pár týdnů, protože vždy hledáme sázkové kanceláře, abychom zjistili změny, a učíme se recenze hráčů. Nemluvě o tom, že existuje možnost vstupu nových značek na trh.

Které faktory bereme v úvahu při hodnocení sázkové kanceláře? Přečtěte si níže.

Celková bezpečnost a spolehlivost

Bezpečnost je jako nejdůležitější faktor, který je třeba dbát při výběru sportovních sázkových kanceláří. Protože pokud bookmaker klame hráče, peníze, ruší sázky bez jakéhokoli důvodu, pak na každém dalším aspektu prostě nezáleží.

Dobrým ukazatelem bezpečnosti a spolehlivosti je sázková licence. V České republice existuje šest státních regulačních hazardních her, které udělují povolení sázkovým kancelářím. Znamená to, že někteří bookmakeři mohou být legální v Queenslandu, ale nelegální v Novém Walesu. Každopádně, pokud sázková kancelář má licenci, znamená to, že společnost dodržuje přísná pravidla, platí daně a má prostředky na provozování podnikání. Pokud se jedná o mezinárodní značku, ale také právní část jejích operací. Nejváženějšími mezinárodními regulátory jsou Malta, Gibraltar, Isle of Man, Kahnawake.

Existují další známky bezpečné a spolehlivé sázkové kanceláře. Stejně jako dodržování pravidel odpovědného hazardu, sponzorství, charita, moderování marketingových kampaní. Můžete také zkontrolovat recenze hráčů na konkrétní značku.

Široká škála sportovních a sázkových trhů

Dobrý sázkový produkt je, když vám sázková kancelář nabízí tolik, kolik můžete zvládnout, pokud jde o sporty, trhy a výběr sázek. Čím více možností hráči mají, tím lépe pro ně.

Většina sázkařů samozřejmě zůstala na AFL, NFL, NRL, dostizích, NBA, A-lize. To však neznamená, že by se bookmakeři měli pouze na oblíbené trhy. Je skvělé, když můžete vsadit na specializované sporty, jako je sumo nebo dokonce některé zimní sporty. A ještě lépe, když máte v rámci akce široký výběr nebo si můžete rovnou vybrat nějaké šťavnaté.

Stačí se podívat na možnosti Sportsbet velké výhry a malé výhry. Nabízejí různé různé možnosti nad/pod, handicapů, maržových sázek a kombinovaných sázek, takže se můžete cítit flexibilněji při výběru nejlepších možných sázek.

Stabilní a uživatelsky přívětivé webové stránky

Dobrá uživatelská přívětivost je nutností pro každého online sázkového agenta. Je to v podstatě tvář sázkové kanceláře a její provozní prostředí. Většina sázkařů hledá kombinaci pohodlné navigace a funkčnosti. Nejlepší webové stránky se obvykle používají opravdu snadno, takže hráči neztrácejí čas hledání informací, událostí nebo některých funkcí.

Věci, jako je šifrování SSL a rychlá odezva, by se neměly přehlížet. Pro klienty jsou velmi důležité, aby se během sázení cítili bezpečně a bez stresu. Na sázkařských webech je také sada požadovaných funkcí:

 • Hledat;
 • Oblíbené;
 • Indikace kurzů;
 • živá centra;
 • Streamování;
 • statistiky sázení;
 • sázky na jedno kliknutí;
 • Indikace pravděpodobnosti;
 • Nastavení kuponu, jako je přijetí při změně kurzu.

Dobrá sázkařská webová stránka je celkově prostředím, kde se sázkaři mohou pohodlně používat a hrát bez jakéhokoli rozptylu. Mnoho sázkařů v České republice také vítá novinky, blogy, často kladené otázky.

Rychlá a spolehlivá mobilní aplikace

Více než 60 ázek v České republice probíhá prostřednictvím mobilních zařízení. Většina rekreačních sázkařů preferuje sázení po telefonu, takže mít spolehlivou mobilní aplikaci je pro bookmakera nutností. A můžete vidět, jak téměř každá legální sázková kancelář v České republice má aplikace pro Android i iOS.

Nejlepší scénář je, když je mobilní prostředí v podstatě stejné jako desktopové. V takovém případě se hráči ani nemusí přizpůsobovat a mohou libovolně přepínat mezi notebookem a mobilním zařízením. aplikace pro mobilní sázení by měla obsahovat nejen základní funkce, jako je registrace, platby, uzavírání sázek, ale také některé další možnosti: vyhledávání, oblíbené, statistiky, proudy a tak dále.

Dobrý bookmaker investuje do svých mobilních produktů a často je aktualizuje. Učí se zpětné vazbě hráčů, opravují chyby a nasazují inovace. Pointa je, že dobrý a spolehlivý bookmaker má téměř vždy rychlé a aktuální mobilní aplikace.

Pohodlné platby

Sázková kancelář je vysoce kvalitní, když si můžete rychle a bezpečně provést bez velkých poplatků. Je velmi důležité mít přístup k mnoha platebním metodám. Bookmakeri by neměli podporovat pouze bankovní karty a bankovní převody, ale také online systémy jako Paypal, Skrill, Neteller , Apple Pay, ecoPayz. Další dobrou alternativou jsou předplacené karty. Mnoho sázkařů vlastní poukázky nebo karty Sportsbet od jiných sázkových kanceláří, protože na ně můžete vkládat hotovost a poté své výhry snadno vyplatit.

Kvalitní bookmakeři mají vysoké limity na výběry již od 10 000 Kč za den a transakce bezdůvodně nezdržují. Pokud sázková kancelář nezaplatí 2-3 dny, pak to zjevně není dobré znamení. A ještě horší, když má společnost nějaké skryté poplatky.

Šance

Snem každého sázkaře jsou 100% výplaty na každém sázkovém trhu. Sázkové kanceláře samozřejmě nemohou nabízet takové kurzy. Přitom úroveň 97-98 % už není tak neobvyklá. A pokud může sázková kancelář obsahovat 2–3 % marži, znamená to, že má nejlepší zdroje a tvůrce čar.

Existuje více věcí, o kterých je třeba starat, kromě nízkého marže:

 • časté aktualizace kurzů;
 • živé kurzy se slušnými výplatami;
 • Předběžné ceny na nejzajímavějších trzích;
 • Minimální počet chyb a chyb;
 • Vysoká šance na smolné hráče.
 • Ve srovnání s Českou republikou mnoho hráčů využívá služeb pro kurzy. Ale obvykle neukazují celý obrázek, pouze okraj.

Loajalita a celkové pověsti

Lze říci, že „věrnost“ a „reputace“ jsou vysoce subjektivní faktory, které je třeba zvážit. Je těžké se s tím hádat. Zároveň snadno zvládne, zda si sázková kancelář váží každého klienta a vede dobrý obchod. Dobré sázkové kanceláře mají obvykle vysoce kvalitní a užitečnou podporu, jasné denní podmínky a aktivní sociální média. Snaží se najít ambasadory a sponzorské smlouvy, které odpovídají jejich vizi. Některé značky mají dokonce zástupce na webech a fórech třetích stran.

Dalším dobrým znamením loajality jsou speciální nabídky, jako jsou protestní výplaty ve Sportsbet a dalších sázkových kancelářích. Své výhry získáte, i když stevardi po protestu degradovali vašeho koně.

Nejlepší nové sázkové kanceláře v České republice

Český sázkový trh je jedním z největších na světě a každý rok uvidíme nového hráče. Někteří to vzdají za 6 měsíců po vstupu, zatímco jiní se prosadí a stanou se populárními.

Výše uvedené faktory lze také použít k měření nových hráčů v nejlepších sportovních sázkách  v ČR. Vytvořili jsme také náš seznam nových kvalitních sázkových kanceláří u nás. Stačí na něj kliknout a uvidíte nejslibnější sázkové kanceláře v České republice.

Vše, co můžeme říci, je, že nám můžete věřit, protože každou sázkovou kancelář obvykle testujeme sami. Pokud byla zkušenost dobrá, můžeme vám ji doporučit. Můžeme odhalit některá další tajemství, která vám pomůže najít dobrého nového bookmakera:

 • Pozadí. Pokud je to velká mezinárodní značka nebo místní sázková kancelář od veřejné skupiny obchodníků, můžete opravdu věřit.
 • Méně slov, více akce. Je nemožné provozovat ziskového bookmakera hned od začátku a vokálního marketingu není nejlepší způsob, jak se stát úspěšným. Mnohem důležitější je, jak se bookmaker chová ke klientům, co nabízí a jak se odlišuje od trhu.
 • Inovace. Pokud sázková kancelář přináší něco nového a inovativního, znamená to, že provedli průzkum před vstupem na trh.

Nejlepší dostihové sázkové kanceláře

Dostihy jsou nejoblíbenější kategorie sázek v České republice. Zaujímá více než 60 % objemu sázek, takže každá sázková kancelář na něm musí nabízet dobré pokrytí. A to se nebavíme jen o koňských dostizích. Ve Sportsbet, William Hill, Neds, Unibet najdete také chrty, postroje. Můžete si sázet na koňské dostihy v České republice, Velká Británie, USA a také si vybrat ze široké škály přímých možností. p>

Znaky dobré závodní sázkové kanceláře:

 • Pokrytí velkých i malých událostí po celém světě;
 • živé sázení;
 • Speciální nabídky na nejzajímavější závody, jako je sázkař týdne Sportsbet;
 • živé vysílání;
 • Podpora multibetů.

Ujistěte se, že zde najdete perfektní dostihovou sázkovou kancelář pro vás. Stačí si přečíst naše recenze sázkových kanceláří a seznámit se s naším objektivním seznamem sázkařských webů.

Nejlepší sázkové kanceláře NRL

Od března do října sledují miliony českých republik Národní ragbyovou ligu, která je také mezi sázkaři velmi oblíbená. Bookmakeři dělají maximum, aby vzbudili zájem. Obvykle inzerují nejžhavější zápasy, na některé zápasy nabízejí 100 % a dávají sázkařům velké množství možností sázení. A nejlepší na tom je, že téměř každý den můžete vsadit určitou částku v rozmezí od 0,1 do 10 000 Kč (nebo i více).

Když mluvíme o nejlepších sázkových kancelářích NRL, nemůžeme ignorovat značky Bet365, Unibet, Bluebet, Bet365. Ten má pravděpodobně nejlepší kurzy na NRL. Můžete také vkládat peníze na Bet365 a sledovat každý zápas NRL online na webové stránce. Sportsbet je další dobrá volba pro NRL s vysokými limity sázek a skvělou platformou ve hře.

Pokud chcete svému sázení NRL přidat nějakou kvalitu, vyberte si bookmakera z našeho seznamu důvěryhodných. Nebudeš toho litovat!

Nejlepší sázkové kanceláře AFL

Jednou z nejtypičtějších sportovních sázek v České republice je výběr oblíbeného AFL, který vyhraje hned příští zápas. Není to nejchytřejší způsob sázení, protože váš tým může tu a tam prohrát nebo dokonce prohrát většinu zápasů během sezóny. Ale zatím je to téměř součást národní kultury. A bookmakeři jistě pomáhají udržovat tuto tradici při životě.

Seznam dobrých sázkových kanceláří AFL je docela velký. Je nemožné vybrat si špatného bookmakera. Bet365 je skvělý, Play-UP je úžasný, SportsBet špičkový, William Hill je také velmi dobrý. Nejlepší radou je mít účty u různých sázkových kanceláří, budete moci najít nejlepší cenu a protože možnost sázení pro konkrétní zápas.

Nejlepší sázkové kanceláře NFL nejsou jen o sázení. Mohou poskytovat předzápasovou analýzu, užitečné statistiky a živé přenosy. NFL můžete sledovat online na Unibet, Neds, Bet365, Ladbrokes.

Jak sázet a vyhrávat v České republice?

Prvním krokem je vybrat bookmakera nebo bookmakery a zaregistrovat se. S naším seznamem je to velmi snadný úkol. Stačí kliknout na tlačítko a poté zahájit proces registrace na webu nebo v mobilní aplikaci. Musíte být starší 18 let.

Po vytvoření účtu musíte vložit peníze. Můžete použít karty bankovní, Paypal, Neteller, POLI, bankovní převody a další metody. Doporučujeme používat pouze své osobní karty a peněženky.

S prostředky na vašem účtu můžete skutečně vsadit. Může to být jedna sázka, multi-bet nebo dokonce nějaký komplikovaný systém. Může to být výběr před zápasem nebo sázka ve hře. Může to být sázka 1 $ nebo 10 000 $. Můžete se rozhodnout sami.

Pokud se sázením začínáte, musíte vědět o všech možných důsledcích. V sázení neexistují žádné záruky a většina hráčů prohraje více peněz, než vyhraje. A přijmout tuto skutečnost je prvním krokem k tomu, abyste se stali lepším sázkařem. Zde je několik rad, jak zlepšit svou hru:

 • Přečtěte si pravidla bookmakerů. Většina hráčů úplně ignoruje podmínky a nechce s nimi ztrácet čas. To je chyba, protože v budoucnu ztratí ještě více času. Například pravidla pro výběr hotovosti Sportsbet říkají, že musíte svůj vklad vsadit 3x, abyste mohli vybírat peníze bez poplatků.
 • Vytvořte si účty v různých sázkových kancelářích, abyste mohli vybrat cenu a měli přístup k největšímu počtu výběrů a trhů.
 • Uchovávejte oddělené bankrolly pro seriózní sázení a zábavu. Vážné sázení je o výhrách a ziscích, rekreační hra je o emocích. Pokud se nebudete opakovat, můžete udělat zázraky pro váš celkový výkon.
 • Dodržujte přísnou strategii řízení bankrollu. Může se jednat o paušální sázky nebo jednotné sázky nebo procenta z banky. Stačí zachovat stejnou strategii po delší dobu, abyste viděli skutečný výsledek.
 • Přečtěte si tipy na sázení v České republice. Pomůže vám s informacemi, analýzou a výběrem nejlepší sázky.

Často kladené otázky

Jaké jsou nejlepší sázkové kanceláře v České republice?
Na této stránce jsou uvedeny nejlepší české sázkové kanceláře. Seznam je dynamický, takže se může časem měnit. Vše, co můžeme říci, je, že každý uvedený bookmaker je bezpečný a spolehlivý.
Jak mohu vložit peníze do sázkové kanceláře?
Můžete použít bankovní karty, Paypal, Skrill, Bankovní převod, Neteller, Poli, ecoPayz a některé další populární metody. Prostředky budou zaslány na váš účet během chvilky a obvykle bez dalších poplatků.
Kolik mohu vyhrát ze své sázky?
Maximální výhry se liší trhem od trhu a bookmakera k bookmakerovi. Například ve Sportsbet můžete vyhrát až 500 000 Kč
Mohu sázet na politiku nebo televizní pořady?
Ano, můžete! V České republice je to zcela legální. Můžete si vsadit na Big Brother ve Sportsbet, na volby, na novou sezónu Voice. každý sázkař v České republice nabízí nesportovní akce.
Jak dlouho trvá výběr mých výher?
U online systémů a peněženek je to obvykle 24 hodin, u karet funguje 2–5 dnů, u bankovních převodů přibližně týden.
Bookmaker neplatí. Co musím udělat, abych dostal své peníze?
Nejprve byste se měli obrátit na zákaznickou podporu a zeptat se, jaké jsou důvody k tomu . Sázkové kanceláře většinou chtějí, abyste prošli ověřením. Existuje také možnost, že jste vložili peníze jiným způsobem. Pokud vás zákaznická podpora ignoruje, použijte web třetí strany nebo napište stížnost a odešlete ji regulátorovi.
Jaké jsou nejlepší sázkové bonusy v České republice?
Nemůžeme říci, že jde o nejlepší bonusy v AU, protože jsou zakázány federální vláda . Po registraci můžete stále získat nějaké bonusy.
Je bezpečně posílat mé dokumenty?
Ano, je to naprosto bezpečné. Bookmakeři žádají klienty o doklady, aby si mohli ověřit jejich skutečný věk a totožnost. Zásady ochrany osobních údajů zaručují bezpečnost vašich osobních údajů.
Je bezpečně umístěn ve sázkových kancelářích mimo Českou republiku?
Nedoporučujeme vám sázet na weby mimo Českou republiku, protože mohou změnit svou politiku vůči České republice . Zároveň nemůžeme říci, že sázení v mezinárodní sázkové kanceláři je nezákonné. Je na vás, abyste se rozhodli, zda hrát nebo ne.
Kde si mohu koupit předplacené karty?
Můžete si ji koupit online nebo v místních sázkových kancelářích.

Autor: Vadim Rotar

Back to top