Online craps s nejlepšími internetovými kasiny v České republice

craps v online kasinech

Jedná se o světově proslulou stolní hru s dvěma kostkami hazardního klubu, která se hraje za použití speciálně vzorovaného stolu a žetonů pro umístění sázek. Nejzajímavější na tom je, že sázení je také zásadní herní mechanika. Přestože dohrání kostek trvá několik kol, je stále poměrně dynamické a často přemůže začínající hráče kostek.

Do průměrného kostkového stolu na pozemních hazardních hrách se vejde maximálně 22 hráčů, kteří házejí kostkami, zatímco online stoly s kostkami mohou pojmout větší počet hráčů. Jednoduše řečeno, v této hře musí hráči získat požadovanou hodnotu házením kostkami, které jsou v slangu kostek pojmenovány jako „kosti“ nebo „slonovina“. Všechny sázky představují předtuchu celkového počtu čísel na kostech. Podobně jako u jiných stolních her s kostkami je i tato naprosto náhodná, takže o výsledcích hry rozhoduje jak pouhé štěstí, tak strategické myšlení.

Seznam nejlepších online kasin s kostkami pro hráče z České republiky

Další online kasina

Základy hry Kostky

Počáteční hod slonovin, nazývaný také jako část „vyjít ven“, zahájí zápas. Zatímco fáze běží, mají účastníci na výběr mezi dvěma počátečními sázkovými strategiemi. První dvě dostupné strategie jsou tedy „Pass“ na 7 nebo 11 a „Nepass“ na 2, 3 nebo 12. Když se celkový počet kostek rovná číslům, které vyžaduje zvolená varianta sázky k výhře. , je vyhlášeno konec kola comeoutu. Stejně jako mnoho jiných moderních hazardních her, i kostky obsahují sadu termínů specifických pro hru. Například výraz „Shooter“ označuje gamblera, který hází kosti.

Když je vržena jakákoli jiná číslice, stane se „bodem“. Krupiér umístí na tuto číslici speciální značku a obejde hráče, aby přijal další sázky. Poté hra pokračuje do další fáze. Střelec pak vrhá slonovinové kosti opakovaně, dokud je nedopadne na bodové číslo nebo 7, čímž zápas uzavře.

Vzor tabulky kostek

Vzhledem k tomu, že kostkový stůl obsahuje všechny zóny pro vkládání žetonů, je zvláště důležité pro nováčky v této hře, aby se naučili rozložení herního plánu. Věnování pozornosti schématu také vrhne světlo na význam každé možné sázkové možnosti.

Za prvé, základní herní stůl se skládá ze dvou stran se stejnými vzory. Takové rozložení je vytvořeno speciálně pro umístění více hráčů. Kromě toho to také umožňuje, aby u stolu operovali dva dealeři. Co se týče postranních sekcí – všechny odpovídají dostupným mzdovým variantám:

 • Čára Pass a Bar Don’t Pass. Tato zóna je určena pro vytváření nejzákladnějších mezd Pass.
 • Velká šestka a Velká osma. Toto rozdělení odpovídá tomu, co mnoho hráčů považuje za dvě z nejčastěji uváděných mezd. Pokud sázející předpokládají, že výsledkem kostky bude šestka nebo osmička, vloží svou mzdu do tohoto rohu.
 • Pole. Mzdy umístěné na tomto poli znamenají, že sázka vyhrává pouze tehdy, když padne kostka: 2, 3, 4, 9, 10, 11 nebo 12.
 • Pojď/nepřijď krabice. Ty odpovídají dvěma ze čtyř nejzákladnějších strategií sázek na kostky. Na rozdíl od „Passu“ mohou účastníci umístit žetony do sekcí „Come“ až po skončení fáze come out. Box „come“ má za následek vítězství, když je výsledkem hodu kostkou sedmička nebo jedenáctka. Číslice dvě nebo tři také spouštějí mzdu Don’t Come.
 • Sekce Místo. Tato zóna se nachází v nejvyšší části dispozice. Zde hráči sází na „místo“. Ti vyhrávají hodem: 4, 5, 6, 8, 9 a 10.
 • Ústřední sekce. Nachází se zcela uprostřed stolu a využívá jej každý hráč. Tato oblast je místem, kde sázkaři vyplácejí mzdy za jednotlivé role.

Schéma hracích her v kostkách se mohou lišit podle velikosti hrací desky – některá casina mají poloviční stoly, na které se vejde polovina hráčů, a proto mají jedinou oblast pro sázky. Varianty sázek se nikdy žádným způsobem nemění.

Přehrát ukázku Craps:

Hlavní principy craps

Začátečníci, kteří hrají kostky online poprvé, mohou být přemoženi, zvláště když začnou vybírat sázku. Naučit se hrát kostky ve skutečnosti není ani zdaleka složité, protože pravidla se nikdy nemění a hráči nejsou povinni při svých prvních pokusech používat složité sázkové strategie. V určitém okamžiku si každý může najít svůj nejlepší způsob, jak hrát kostky. Existuje několik pravidel pro kostky, které je důležité si zapamatovat:

 • Fáze come out. Jedinou platnou možností sázení jsou sázky pass. Střelec hodí kosti až poté, co všichni ostatní hráči dokončí výplatu.
 • Hlavní hra. Po definování bodu hráči kostek nastaví své žetony na různé možnosti hodnoty přistávacích kostí. Někteří se tedy mohou rozhodnout, že budou platit buď za získání čísla podle vlastního výběru nebo bodu. Střelec-hráč vrhá slonovinové kosti, dokud nezasáhne 7 nebo bod.
 • Ukončení hry. Získáním bodu získá střelec příležitost zůstat na této pozici v další hře. Přistání na sedmičce z nich dělá „sedm-out“, čímž dává status střelce někomu jinému.

Tato pravidla si lze ve skutečnosti snadno zapamatovat a dodržovat je. Kostky jsou o něco více ohromující, pokud jde o informace o různých dostupných sázkách.

Varianty sázení na kostky

Základním aspektem hraní kostek je tvorba mezd. Není povinné zapamatovat si každou jednotlivou sázku, abyste pochopili, jak hrát kostky, ale doporučuje se vyzkoušet a používat alespoň ty nejzákladnější, díky čemuž je hra mnohem pohodlnější. Když se však budete snažit zapamatovat si je všechny, hra bude jistě mnohem méně frustrující a rozmanitější. Craps nabízí takové sázkové příležitosti:

 • Postupová řada. Sázející může být prohlášen za vítěze, pokud ivories padne 7 nebo 11. Pokud ale hodí 2, 3 nebo 12, sázka je ztracena. Tím, že se trefíte do kteréhokoli z nezmíněných čísel, je bod. Znamená to, že tato číslice musí znovu přistát, aby vyhrála, ale trefa 7 znamená okamžitou ztrátu.
 • Nepřejíždějte přes linku. Vytvoření této mzdy má poněkud opačné podmínky. Aby sázkaři vyhráli, je požadované číslo kostí 2, 3 nebo 12, ale pouze ve fázi come out. 7 nebo 11 bude mít za následek ztrátu. Po fázi come out sázkaři prohrají, pokud body získají bod, a vyhrají hodem sedmičky.

Všimněte si, že po dokončení fáze come out a stanovení bodu mohou hráči uzavírat podobné sázky, nazývané „Přijď“ a „Nepřijď“. Ačkoli jsou na první pohled podobné, mají opačné podmínky než předchozí typy.

 • Pojďte. Sázka se spustí, pouze pokud je před hodem bodu zasažena sedmička nebo jedenáctka. Tato strategie má svůj vlastní „příchodový“ bod, který se objevuje stejným způsobem jako ta původní, ale musí být znovu vysazen, abyste vyhráli.
 • Nepřijď. Tato sázka zasáhne, když kosti dosáhnou bodu před sedmou nebo jedenáctkou. Podobně jako u předchozího typu se další číslice změní na „bod příchodu“, ale nyní bude opakování mít za následek ztrátu. K vítězství je zapotřebí 7.

Všechny výše uvedené sázky mají „sudý“ výplatní kurz (1:1).

 • Pole. Pokud kosti přistanou na 3, 4, 9, 10 nebo 11, tato sázka se spustí s vyrovnanou výplatou. Hod 2 nebo 12 násobí sázku dvěma. Jakákoli jiná číslice znamená ztrátu.
 • Určení šancí. Tato sázka je možná pouze po sázce pass nebo come a slouží jako doplněk k těmto sázkám. Kurz Pass line vyhraje úderem bodu před sedmičkou. Neprostupujte čárové kurzy naopak – sedmička na výhru, bod za prohru.
 • Místo. Lze je nastavit kdykoli po úvodním kole. Sázením na tuto strategii si sázející vybere číslo, které musí padnout před 7.
 • Velká 6/8. Tato sázka je uzavřena v určitém kole po vyhlášení a spustí se pouze v případě, že střelec hodí 6 nebo 8 před 7.
 • Hardway. Tato mzda se vypočítává na „tvrdých“ číslech. Tvrdá čísla jsou ta, která jsou výsledkem toho, že obě kosti mají stejné číslice. Abychom byli přesní, mezi ně patří: 4, 6, 8 a 10. Například tvrdá 10 znamená, že obě kosti trefí 5. Aby sázející vyhrál, musí čísla klesnout, než dopadne sedmička.

Existuje také několik dalších sázek, kterým se říká jeden hod nebo „propositionals“. Tyto sázky jsou pozoruhodné svými vysokými výplatními šancemi a jsou extrémně oblíbené mezi high-rollery, kteří chtějí přijmout riziko výměnou za vyšší odměny. Mezi návrhy patří:

 • Jakékoli kostky. Zásahy sesláním 2, 3 nebo 12.
 • 2 nebo 12. Spustí se, pokud přistanete na 2 nebo 12.
 • 3 nebo 11. Vyhrává hodem 3 nebo 11.
 • Jakékoli 7. Zásahy, pokud přistanou na 7.

Zapamatování typů mezd může hráčům pomoci vytvořit si vlastní herní strategie nebo jen zpestřit hru pro zábavu.

Šance na odměnu

Další důležitý a užitečný herní aspekt. Šance na přistání konkrétního čísla jsou přímo spojeny s odměnami, které lze očekávat při hraní kostek online za peníze. Jednoduše řečeno, čím nižší je šance na vržení čísla, tím větší je součet odměny. Upozorňujeme, že výplatní šance podléhají kolísání v souladu s každou strategií. Pochopení tohoto aspektu je nezbytné pro efektivnější umístění žetonů na herní desku. Mzdy ve hře mají následující výplatní šance:

Typ sázky Šance na výplatu
Přejít na linku/přijít 1 ku 1
Nepřejít/nepřijít 1 ku 1
Položení kursu průjezdu

1:2 na 4 nebo 10;

2:3 na 5 nebo 9;

5:6 na 6 nebo 8

Pokládání kursu Don't Pass Line

2:1 na 4 nebo 10;

3:2 na 5 nebo 9;

5:6 na 6 nebo 8

 Pole

1:1 pro 3, 4, 9, 10 nebo 11;

 2:1 na 2 nebo 12

 Místo

9:5 na 4 nebo 10;

7:5 na 5 nebo 9;

7:6 na 6 nebo 8

 Velká šestka a Velká osma 1 ku 1
 Hardways

9:1 na 6 nebo 8

7:1 na 4 nebo 10

Propoziční sázky
 Jakékoli kostky 7 ku 1
2 nebo 12

30 ku 1

3 nebo 11 15 ku 1
Jakýchkoli 7
4 až 1

Výpočet potenciálních odměn je při použití tohoto listu mnohem jednodušší. Rozdělení kurzu na dvě části je často používáno většinou hráčů, protože je to nejjednodušší způsob výpočtu. Například při hodu šestkou na kurz položení průchozí řady má výplatu 5 až 6. To znamená, že krupiér přidá 5 $ za každých 6 $, které vyhrajete.

Různá pravidla

Existuje soubor zásad, které by měl každý hráč kostek dodržovat, aby byl herní zážitek co nejlepší. Ty se většinou týkají etikety hry, ale když je budete mít na paměti, pomůže to začínajícímu hráči vyhnout se konfliktům s ostatními gamblery a boxery:

 • Craps stoly nejsou neomezené. Hru může hrát současně pouze omezený počet hráčů a pokud se vyhnete přeplněnosti, každý se bude cítit mnohem pohodlněji a koncentrovaněji. Díky malému nebo žádnému davu kolem stolu je hra mnohem příjemnější. Navíc existuje omezená sada speciálních polic na žetony, které krupiér využívá ke sledování mezd. Toto pravidlo platí pouze pro pozemní casina.
 • Dbejte na etiketu střelce. Pokud střelec-hráč uzavře zápas hodem bodu, zůstane v této pozici pro další zápas, dokud nedopadne sedmička nebo neukončí hru.
 • li>
 • Žádné sázky na jednotlivé kostky. Všechny sázkové možnosti této hry jsou založeny výhradně na výsledku páru kostí. Umístění sázky na jednu kostku je přímým porušením pravidel.
 • Dbejte na sázkové období. Když dealer oznámí, že žetony jsou přijímány, hráči mohou sázet.
 • Doporučeno předběžné školení. Je vhodné, aby si každý začátečník zkusil zahrát online bezplatnou verzi kostek, aby se naučil základy hry, aniž by riskoval peníze.

Obecně lze říci, že dodržování těchto jednoduchých zásad a naučení se alespoň několika nejzákladnějších sázkových strategií rozhodně učiní herní zážitek mnohem zábavnějším a jednodušším.

Proč hrát Craps online?

Účast v online variantě hry v kostky je pravděpodobně nejlepší způsob, jak pochopit, jak zábavná tato hra může být. Zapojení se do online hry v kostkách je naprostou zárukou rychlého a pohodlného herního zážitku. Kromě toho mnoho moderních hráčů považuje hraní v nejlepších online kasinech s kostkami za mnohem pohodlnější než kamenné hazardní hry, protože online casina mají mnohem výhodnější funkce, jako jsou věrnostní programy, bonusy a rychlé hotovostní transakce.

Výběr hraní kostek v online kasinu může být zárukou bezpečné hry bez podvodů. Webové stránky s online hazardními hrami používají pro veškerý software systém generátoru náhodných čísel. Výsledky tohoto systému jsou absolutně nepředvídatelné a není možné je jakýmikoli prostředky změnit.

Nejoblíbenější dotazy hráčů z České republiky ohledně Craps

🤔 Co je podstatou kostek?
Podstata hry spočívá v uzavírání určitých sázek na speciálním stole a jejich výpočtu po hodu kostkou.
🔝 Kdo je střelec?
Střelec je člověk, který hází kostkami.
🤑 Jaká je maximální výplata v kostkách?
Maximální výplata v klasické kostkové hře je 30 ku 1 pro sázky na tvrdé 2 (1 + 1) a 12 (6 + 6).
⚡ Úroveň návratnosti v kostkách v online kasinech?
Návratnost (RTP) v kostkách se v závislosti na pravidlech a typu hry pohybuje od 95 % do 99,5 %.
💰 Je možné hrát kostky zdarma?
Ano, lze to provést přímo na našich stránkách nebo na stránkách některého z online kasin. Stačí spustit hru v demo režimu za virtuální peníze.
📜 Je možné hrát kostky s živým dealerem?
Poskytovatelé živých kasin nabízejí kostky s živými dealery. Zejména Evolution Gaming a Vivo Gaming mají stoly s kostkami.
🤔 Jaká je maximální povolená sázka v kostky v kasinu?
Záleží na kasinu a pravidlech konkrétní hry. Obvykle je v online kasinech horní hranice stanovena na 500-1000 $. Ve VIP kostkách jsou vyšší limity.
🤑 Existuje pro sázení v kostky v online kasinech win-win strategie?
Nejlepší kostkovou strategií je podávat matematicky ziskové sázky. V počáteční fázi – Don’t Pass Line (domová hrana 1,36 %), poté Pass Odds/Don’t Pass Odds, Come Odds/Don’t Come Odds s nulovou výhodou. Martingale lze použít jako finanční strategii.

Autor: Vadim Rotar

Back to top