Jak si vybrat správný automat v casinu | Nováček a profík Průběh hry

Rozmanitost zábavy v herních klubech často mate jak začínající hráče, tak profesionály. Ti první nemají ponětí o kritériích, která je třeba vzít v úvahu. A ti poslední jsou prostě příliš selektivní kvůli zkušenostem.

Hlavní radou pro oba je vyzkoušet si hraní automatů zdarma. Ale stojí za to věnovat pozornost dalším parametrům. Což si nyní podrobně probereme.

Software od důvěryhodných výrobců

Prvním důležitým kritériem je spolehlivost developerské společnosti. Začátečník i zkušený gambler proto při rozhodování, jak si vybrat výherní automat, musí znát oblíbené značky, které si získaly respekt svými vysoce kvalitními produkty. Důvěřovat neznámým výrobcům není tou nejlepší volbou. Od takových zařízení lze totiž jen stěží očekávat vysoká procenta návratnosti a důsledně poctivou práci.

Mezi renomované vývojáře patří:

 • Novomatic Gaminator (Greentube);
 • Net Entertainment;
 • Microgaming;
 • booongo
 • BetSoft
 • Mega Jack (technologie casina)
 • Playtech
 • Aceking
 • Playson a další.

Tedy ty společnosti, jejichž software úspěšně prochází audity poctivosti. Jejich produkty jsou vždy prezentovány v licencovaných online kasinech v široké škále.

RTG a rozptyl ve slotech

Před výběrem automatu v casinu by se hráči měli dozvědět více také o takových základních parametrech, jako je variance (volatilita) a RTG (již zmíněné procento návratnosti) . To druhé obvykle uvádí výrobce (vyšší je lepší!), pojďme se tedy blíže podívat na to, co je rozptyl. V kostce jde o míru rizika odrážející četnost výher a jejich velikost.

V online kasinech jsou hracími automaty:

 • Nízký rozptyl – kde často vypadávají malé výhry;
 • Se středním rozptylem - se stejnou pravděpodobností vydání velkých a malých odměn;
 • S vysokou - se vzácnými výhrami, ale příležitostí okamžitě získat obrovský jackpot.

Nejběžnější možností v online provozovnách jsou zařízení se středním rozptylem. A je nejpohodlnější hrát takové hry, protože nezahrnují velké ztráty a umožňují vám někdy zůstat stabilním plusem.

Počet řádků

Tento bod je také relevantní, protože hry s malým počtem řádků jsou nejen nudné, ale také nejsou příliš štědré, pokud jde o výplaty. Optimální počet je od 9 do 21. Dnes však vývojáři stále více upřednostňují nejen výherní řady v obvyklém smyslu, ale možnosti vytváření placených kombinací stejných symbolů. Jejich počet v jednotlivých strojích dosahuje 1024.

Co se týče tzv. tří a pětiřadové klasiky, vyplatí se hrát i automaty s těmito parametry. Pro změnu – cítit retro atmosféru a ocenit výhody moderního softwaru.

Dostupnost bonusů a jackpotu

Při výběru hracího automatu dávají zkušení i začínající hráči téměř vždy pozor na přítomnost bonusových kol, speciálních symbolů a jackpotu. A to je logické, protože obyčejné otočky mohou rychle omrzet. Ve většině populárních produktů dnes existují tradiční symboly Wild, které dotvářejí kombinace, a Scatter, který spouští bezplatná otočení, aniž by zasáhl aktivní linie. A také Bonus, který vám umožní provozovat tematické minihry.

Pokud je vše jasné s bonusy - je mnohem zajímavější hrát takové automaty, pak situace s jackpotem není tak jasná. Mnoho zákazníků kasin přitahuje příležitost získat velký jackpot, ale ve snaze o to často prohrají všechny své peníze. Situace je podobná jako u vysoce rozptýleného softwaru, takže těm, kteří si vybírají automat s výplatami na kartu , lze doporučit, aby se drželi zlaté střední cesty. Nezapomínejte ale také na své dějové preference a předem se rozhodněte, co byste ve výsledku chtěli ze hry získat.

Nejlepší casina s dobrými hracími automaty pro obyvatele:

Další online kasina