Sázení na koně v České republice

koňské dostihy Česká republikaČeské republiky jsou do sázení na koních naprosto šílené. Údaje z průzkumu za rok 2015 ukazují, že na dostihy pravidelně sází více než 1 milion ČR. Nejnovější studie navíc ukazují, že hráči utratí v průměru kolem 1300 Kč ročně za dostihy (kůň a psi). Tato čísla jsou obrovská a ukazují preference průměrného sázkaře v České republice. Velkou roli v něm hrají i online sázkové kanceláře. Pokrývají všechny velké dostihové závody v České republice a nabízejí také dostihy z Velké Británie, USA. Navíc přidávají další hodnotu do sekce sázení na koně.

Nejlepší na konkurenci mezi sázkařskými značkami je to, že neustále zlepšuje svou kvalitu a přidávají nové funkce. Největším vítězem tohoto procesu je sázkař. Zde najdete nejlepší značky pro online sázení na koňské dostihy a také naše doporučení a tipy.

Další online kasina

Sázení na dostihy v České republice

Podle nedávného výzkumu bylo asi 65 % všech sázek v České republice v roce 2021 uzavřeno na dostihy. Absolutním lídrem jsou koňské dostihy. Celkový objem dostihových sázek je navíc větší než množství peněz umístěných na jiné sporty dohromady. Všechna tato čísla nám jen ukazují, jak velké je sázení na koně v České republice. Je fér říci, že je to nedílná součást kultury hazardu v zemi.

Některé České republiky sázejí, protože chtějí vydělat peníze. Existuje ale také obrovská skupina rekreačních sázkařů. Sázejí na koně pro zábavu a pro některé lidi je to jako rutina. Pro české celebrity je běžnou věcí dělat velké sázky na koňské dostihy a možná se zúčastnit některých z největších akcí.

Někteří sázkaři jsou tak nadšení pro dostihy, že dokonce sázejí na sázkové hry na koních pro Android a iOS. Pro někoho to může znít divně, ale mnoho Čech opravdu sází na ty virtuální stanice, zvlášť když neprobíhají žádné skutečné události. Závodní mobilní aplikace si můžete stáhnout z AppStore nebo Google Play Market a hrát pro zábavu.

Všechno to šílenství a posedlost závoděním v České republice není překvapením. Protože naše země každoročně hostí řadu velkých závodních akcí. Někteří lidé stále používají starý styl sázení a navštěvování těchto událostí. Ale od této chvíle online sázení překonalo domácí hazardní hry. Zde je seznam největších a nejoblíbenějších závodních akcí v České republice:

 • Melbournský pohár;
 • Gold Coast Magic Millions;
 • WS Cox Plate;
 • TJ Smith Stakes;
 • Queen Elizabeth Stakes;
 • Caulfield Cup a další.

Většinu závodů skupiny 1 hostů států Victoria a Nový Jižní Wales. Ale existují také některé velké události v Brisbane, Perthu a Adelaide. A kromě prestižních závodů skupiny 1 je tu spousta menších akcí. A bookmakeři jsou rádi přidávají do svých předzápasových a herních sekcí.

Nejlepší webové stránky pro sázení na koně

Pro české online sázkové kanceláře jsou nejdůležitějším trhem koňské dostihy. Každá legální značka se snaží skrýt co nejvíce akcí. A navíc nabízejí některé speciální funkce a možnosti. Mnoho sázkových kanceláří má například sekci autonomního sázení na dostihy. Je to pochopitelné, protože mnoho hráčů sází výhradně na závodní události.

Na této stránce naleznete seznam nejlepších dostihových sázkových kanceláří v České republice. Často ji aktualizujeme na základě recenzí hráčů a našich vlastních zkušeností, takže hodnocení je dynamické a může se časem měnit. Bez ohledu na tento seznam jsou zde naše doporučení sázkových kanceláří. Jedná se o osvědčené sázkové kanceláře s historií, pověstí a vysoce kvalitní sekcí sázení na koně:

 • Bet365. Jedna z nejlepších sázkových kanceláří na světě a známý dostihový expert. Bet365 má dlouhou historii sponzorování velkých událostí ve Velké Británii a České republice. Ale nejde jen o marketing. Na Bet365 najdete dnes nejlepší sázky na koně, protože bookmaker má působivé pokrytí a vysoké kurzy. Operátor poskytuje svým klientům také živé přenosy a hlasové přenosy. Bet365 je mezi sázkaři velmi populární kvůli jejich speciálním nabídkám, jako je ochrana proti odklonu odds, nejvyšší fluktuace, protestní výplaty, pevné ceny. Je to jako nejpřátelštější bookmaker, když se na trhu něco pokazí.
 • Unibet. Další slavná sázkařská značka je velmi dobrá na koně. Unibet přichází s rychlou a snadno použitelnou platformou. Vytvořili samostatnou sekci s názvem „Racing“, kde se sázkaři cítí jako ryba ve vodě. Najdete zde rozpis nadcházejících akcí, výsledkovou sekci, průvodce a malé ukázky závodů. Unibet nabízí sázení s pevným kurzem, nejvyšší fluktuaci, SPG sázení. Na jejich webových stránkách můžete také najít sázkové hry na koňské dostihy (Virtuals). Hráči s finančními prostředky mohou také sledovat živé přenosy.
 • Betfair. Jedinečná platforma s jedinečnými funkcemi. Na Betfairu můžete vsadit na sázkovou kancelář i na burze. Toto je jednoduše největší burza sázení na koně na světě. Betfair zaujme skvělým pokrytím událostí v České republice, Velké Británii a po celém světě. Další zmínkou je jejich sada nástrojů pro výměnu: hodnocení datové vědy, nástroj In-Play, vzdělávací videa. Operátor také nabízí kupóny OddsBoost s lepšími výplatami a sekci virtuálních koňských dostihů.
 • Sportsbet. Je to živý důkaz toho, jak jsou koňské sázkové kanceláře v České republice tak obrovské. Na hlavním webu Sportsbet najdete seznam nadcházejících závodů a dokonce i tipy od odborníků. Tato sázková kancelář také nabízí nejlepší bezplatné tipy na koňské dostihy. Stačí kliknout na „Tipy“ a sledovat tipy odborníků na sázkové kanceláře. Sportsbet je pravděpodobně nejlepší bookmaker, pokud jde o sázení na koně ve hře, protože každý den přidává stovky streamů. Bookmaker také nabízí speciální sázky a přímé trhy s dobrými kurzy.
 • Palmerbet. Tato sázková kancelář nemusí být tak známá jako jiné značky na seznamu. Ale zasloužím si být zmíněn. Palmelbet se většinou nachází na sázení na dostihy a nabízí sázkařům skvělé pokrytí událostí a některé zajímavé funkce. Můžete například uzavírat vícenásobné sázky na stejný závod, kontrolovat počasí v místě konání, prohlížet si mapy rychlosti. Užitečné informace o účastnických dostihů najdete také na webu sázkové kanceláře. Palmerbet je také velmi dobrou volbou pro fanoušky přímého sázení.

Jak vidíte, v České republice existuje mnoho dobrých online webových stránek pro sázení na koně. A každý sázkař si může vybrat ze seznamu tu nejlepší možnost pro sebe.

Aplikace na sázení na koně v České republice

Trh sázení se v posledních několika desetiletích drasticky změnil. Přibližně před 20 lety hráči většinou sázeli na závodních drahách nebo prostřednictvím kuponů v sázkových kancelářích. „Dostihovou dráhu“ nebo „sázkovnu“ může mít dnes v kapse každý. Je to možné díky aplikacím pro mobilní sázení. Každá velká sázková kancelář má mobilní software pro iOS a Android. A jejich funkčnost a efektivita jsou srovnatelné s webovými stránkami pro počítače.

Můžete si stáhnout mobilní sázkové aplikace Sportsbet, Bet365, Neds a dalších značek z AppStore nebo Google Play Market. Aplikace podporující všechny důležité funkce, včetně přenosu, živých přenosů, multi sázek. Zde je několik rad, jak zlepšit své zkušenosti s používáním závodní aplikace v České republice:

 • Používejte upozornění na různé události a trhy, abyste nezmeškali nic důležitého;
 • Pokud se zajímáte o živé sázení, pak by vás mohla zachránit možnost rychlé sázky;
 • Sledujte živé přenosy nebo poslouchejte zprávy ze závodů, pokud jsou k dispozici;
 • Přidejte do oblíbených nejzajímavějších událostí, koně.

Doporučujeme také aplikaci kontroly sekce Propagace nejlepších sázkových kanceláří v mobilních. Některé sázkařské značky mají speciální nabídky pro mobilního uživatele.

Jak sázet a vyhrávat v sázení na koně?

Asi každý český sázkař si položil otázku „jak vsadit na koně a vyhrát?“ alespoň jednou za život. Neexistuje žádný univerzální recept nebo návod, jak vyhrát v sázkách na dostihy. Ale některé zvyky a rady mohou vaši hru drasticky zlepšit. Zde je náš seznam doporučení:

 • Mějte účty u mnoha sázkových kanceláří.Budete moci porovnávat kurzy mezi různými sázkovými kancelářemi a vybrat si tu nejlepší možnost. Navíc na stejný výsledek bude možné vsadit více peněz.
 • Používejte různé typy sázek. Nejlepší možnosti pro nové sázky jsou jednotlivé sázky s pevným kurzem: vítěz, umístění, sázky na show. Ale s většími zkušenostmi byste měli vyzkoušet více sázek a přijít na konkrétní typy sázek, jako je Quinella, Trifecta, Double (vítězové dostihů back-to-back, Pick N.  
 • Zkontrolujte důležité informace. Vždy musíte dodržovat všechny seznam účastníků, aktuální počasí, trasu a vzdálenost. Mezi závody na 1000 m a 2500 m je velký rozdíl. Krátká vzdálenost je náchylnější k neočekávaným výsledkům, zatímco delší jsou lepší pro sázení ve hře.
 • Naučte se historii koní a tratí. Zkontrolujte si poslední výsledky koně, zejména na aktuální dostihové dráze. Pokuste se analyzovat, kolik porušení bylo na konkrétní trati v minulosti. Neignorujte také nedávné výsledky.
 • Přečtěte si bezplatné tipy. „Přečtením“ nemáme na mysli pouhé kopírování tipů tipérů. Máme na mysli čtení analýzy a shromažďování užitečných informací. Je naprosto v pořádku nesouhlasit ani s nejlepším dostihovým tipérem v České republice. Nejdůležitější jsou analýzy a pozorování.
 • Využijte promo akce bookmakerů. vždy každá sázková kancelář nabízí nějaké promo sázení výhradně pro dostihový oddíl. Mohou to být posilovače kurzů, pojištění, výplaty protestů, záruka nejlepších kurzů. Vaším cílem je toho využít.
 • Nejprve sázejte pouze na dostihy skupiny 1. Novým sázejícím důrazně doporučujeme začít od větších událostí. Budete moci najít mnohem více informací, tipů a statistik a skutečně se naučíte, jak analyzovat rasy.
 • Vyberte si strategii bankroll managementu a držte se jí. Pokud opravdu chcete vyhrát z dlouhodobého hlediska, pak je velmi důležité dodržovat finanční pravidla. A dodržování systému bankroll managementu (pevné, jednotky, procenta) je nutností.

Doufáme, že vám naše rady pomohou.

Často kladené otázky

Kolik mohu vyhrát z jednoho závodního kupónu?
Závisí na typu sázky (jednoduchá, více sázka), události a šance. V závislosti na těchto okolnostech se maximální sázka pohybuje mezi 400-2000 Kč
Mohu podávat více sázek na stejný závod?
Ano, některé sázkové kanceláře nabízejí sázkaři uzavírat více sázek na stejný závod. Nejlepšími příklady v České republice jsou Betfair, Sportsbet, Palmerbet.
Kde najdu bezplatné tipy na koňské dostihy?
Bezplatné tipy na sázení na koňské dostihy dokonce i na některých sázkařských webech (Sportsbet, Betfair ). Ale lepší variantou jsou služby jako Punters nebo Ptptips.
Co je vyplácení protestů v koňských dostizích?
Když sázková kancelář vyplatí vaše hry bez ohledu na výsledky protestů, což často vede ke změně oficiální výsledky. Protestní výplaty můžete získat u Bet365, Sportsbet a některých dalších sázkových kanceláří.
Co jsou virtuální koňské dostihy?
Je to virtuální simulace závodění. O takových událostech rozhoduje RNG a je nemožné najít nějaké vzory ve Virtuals nebo je analyzovat.

Autor: Vadim Rotar

Back to top