Fruit Shop Christmas Edition Fruit Shop Christmas Edition

Fruit Shop Christmas Edition - Slot

Hrát si Fruit Shop Christmas Edition

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Fruit Shop Christmas Edition
Software IconSoftware: NetEnt
RTP IconRTP: 96.70%
Volatilita IconVolatilita: Vysoká volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 15/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 533
Funkce IconFunkce: Free spiny

Fruit Shop Christmas Edition Průběh hry Novoroční svátky jsou vždy dobrým důvodem k obdarovávání. NetEnt se tedy rozhodl potěšit své fanoušky novou interpretací mobilního casina za peníze - Fruit Shop. Nová verze má aktualizovaný design, který je speciálně navržen s ohledem na novoroční téma.

Automat poskytuje možnost hrát zdarma a také sázet o skutečné peníze. Bezplatná zkušební verze je pro začátečníky, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti bez rizika. Taková hra pomůže navíc prostudovat všechny možnosti pro zkušené hazardní hry.

Recenze vánoční edice Fruit Shop

Design vánočního slotu Fruit Shop vyhovuje všem pravidlům vánočního tématu. Na uvidíte skutečný novoroční karneval, jehož prvky jsou ozdobený vánoční stromeček, legrační sněhulák a krásná hvězdná obloha.

Vzrušující animace si zaslouží zvláštní pozornost. Pokud v Fruit Shop fantastické Vánoce vytvoříte výherní kombinaci, objevíte se na obrazovce fontán se zlatými mincemi. Kromě barevných obrázků vytvořili vývojáři lehkou, příjemnou melodii, která pomáhá se na hru

Označení symbolů

Krásný vánoční herní design zajišťuje přítomnost méně atraktivních tematických postav. Vánoční výherní automaty Fruit Shop mají kromě nich standardní označení karet pro všechny výherní automaty. Výherní kolo spouští symboly se zvláštním významem. Nyní podrobněji o každé skupině.

Kategorie tematických symbolů zahrnuje obrázky s obrázky:

 • Citron
 • švestky;
 • Třešně
 • Meloun;
 • Oranžová.

Všechny mají různé významy, které se berou v úvahu při platbách za kombinaci. Barvy karet od 10 po krále představuje kategorii standardních symbolů. Zvláštní význam má Wild symbol – logo automatu. Je univerzální a může nahradit všechny ostatní ikony. Procento výplaty pro kombinaci s tímto symbolem se zdvojnásobí.

Bonusová hra

Fruit Shop Christmas Edition Průběh hry Chcete-li získat další ceny ve slotu, stačí nasbírat speciální kombinaci, která spustí roztočení zdarma.

Aby se úroveň aktivovala, musí být vypuštěna kombinace, která se skládá ze stejného ovoce. Počet hromadného zatočení v casinu přímo závisí na druhu ovoce:

 • 2 až 5 třešní pouze 1 až 5 roztočení zdarma;
 • 3 libovolné ovoce (pomeranče, švestky, melouny) spustí 1 free spins;
 • 5 kteréhokoli ovoce se spustí.5 otočení;
 • Jakékoli 4 ovoce aktivují 2 free spins.

Během takových točení se zisk zdvojnásobí.

Průběh hry

Fruit Shop Christmas Edition Průběh hry Slot poskytuje možnost hrát s Androidem i z počítače. V každém z těchto případů budou pravidla hry stejná. Uživatelé uvidí na obrazovce 5 standardních válců s 15 výherními liniemi. Chcete-li získat výhru, musíte nasbírat minimální počet postav na jednom z řádků - 3.

Věnujte zvláštní pozornost třešním – 5 obrázků ovoce poskytne cenu 2 000 mincí. Před zahájením hry vyberte hodnotu mince a nastavte sázku na řadu. K tomu použijte tlačítka označená jako Coin Value a Level. Dále stačí kliknout na Start.

Výplaty za kombinaci závisí na typu symbolu:

 • Meloun přidá 15 až 200 mincí;
 • Lemon přinese 20 až 750 sázek;
 • Třešeň přinese 5 až 2 000 mincí;
 • Švestka přinese 25 až 1000 sázek;
 • Sada karet přidá na účet 5 až 150 mincí.

Teoretické procento výplaty v Fruit Shop Christmas je 96,7 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Fruit Shop Christmas Edition
Všechny hry výrobce NetEnt
Back to top