Mythic Maiden Mythic Maiden

Mythic Maiden - Slot

Hrát si Mythic Maiden

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Mythic Maiden
Software IconSoftware: NetEnt
RTP IconRTP: 96.58%
Volatilita IconVolatilita: Nízká volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 30/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 2000
Funkce IconFunkce: Free spiny Lepkavé divočiny

Mythic Maiden Průběh hry Švédská společnost Net Entertainment je dalším důkazem existence magie. Jinak, jak vysvětlit příjem tak velkých plateb a cen ve hře.

Kromě barevného a zároveň tajemného designu získáte také mnoho speciálních funkcí a doplňkových nábojů. Chcete-li vyhrát v Mythic Maiden, můžete si nejprve vyzkoušet demo verzi a poté přejít na skutečné sázky.

Recenze slotu Mythic Maiden

Výherní automaty se konají v opuštěném podkroví staré čarodějnice. Zde ožívá starodávná magie, která hráčům pomáhá získat hlavní ceny automatu Mythic Maiden. V podkroví uvidíte velké množství různých magických atributů a symbolů, které vám umožní zcela ponořit do atmosféry magie. Kvalitně vykreslená grafika a hudební speciální efekty doplňují mystický obraz.

Označení symbolů

Hlavní symboly slotu najdete ve výplatní tabulce. Zde jsou uvedeny nejen multiplikátory, ale také počet mincí, které budou přidány na účet. Nyní ukazují podrobnosti. Všechny ikony jsou vytvořeny v souladu s mystickým tématem.

První skupina zahrnuje standard pro mnoho hracích automatů pro karty iPhone a Android. V tomto případě jsou zdravé karty od desítek po esa, které jsou ve formě svíček. Zvláštní pozornost si zaslouží hlavní skupinu, která zahrnuje:

 • chlupatý pavouk;
 • Hrudník;
 • Strašidelná hlava;
 • Lebka neznámého zvířete;
 • Kniha kouzel.

Všechny mají průměrné procento výplat. Speciální funkce ve slotu provádí:

 • Divoký symbol – obrázek měsíce;
 • Scatter symbol – obrázek s obrázkem červených a modrých čar.

Bonusová hra

Mythic Maiden Průběh hry Rozptyl symbolů ( a modré čáry) je červené za bonusové funkce automatu Mythic Maiden. K otevření dalšího kola stačí nasbírat alespoň 3 Scattery. Bonusové kolo ve hře se nazývá"Mystic Virgo".

Toto kolo roztočení zdarma. Každé takové zatočení může spustit multiplikátor (až x10) a také maximálně 2 free spins. Multiplikace působí v aktuálním kole a výplata na všech řadách. Během hry můžete také získat bonusovou otočenou, která se přičítá k aktuálnímu počtu otočení.

Průběh hry

Mythic Maiden Průběh hry

Pokud vás zajímají nejen bonusy bez vkladu za registraci, ale také další příležitosti k výhře, pak bude Mythic Maiden tou nejlepší volbou. Slot je navíc tradičním způsobem. Jeho struktura se skládá z 5 válců a 30 řad.

Je zvlášť módní upravit nominální hodnotu mincí a také úroveň sazeb. K tomu jsou ve slotu 2 klíče: Level a Coin Value. Cena mincí se pohybuje od 0,01 do 0,50 kreditu. maximální úroveň sázek ve hře dosáhnete 10.

Platba probíhá následovně:

 • Karty ve formě roztavených svíček přidají na účet 7 až 125 mincí;
 • Rozptyl může přidat náhodný faktor 2 až 10;
 • Měsíc vícenásobných aplikací x3;
 • Ta strašlivá hlava přinese na účet až 2000 mincí;
 • Hrudník, kniha, pavouk a lebka se na účet vrátí od 25. do 1000 mincí.

Procento návratnosti herního automatu (RTP) je 96,6 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Mythic Maiden
Všechny hry výrobce NetEnt
Back to top