Victorious Victorious

Victorious - Slot

Hrát si Victorious

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Victorious
Software IconSoftware: NetEnt
RTP IconRTP: 96.88%
Volatilita IconVolatilita: Vysoká volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: -/-
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Free spiny Lepkavé divočiny

Victorious Průběh hry Jeden název automatu hned dává jasně najevo, že před vámi je automat, který vám umožní vyhrát. Victorious slibuje vítězství všem statečným mužům, kteří věří ve své štěstí a nebojí se riskovat. Vývoj byl vytvořen týmem specialistů Net Entertainment, což už z herního procesu slibuje příjemné emoce.

Fanoušky slavné značky potěší nejen originální design v římském stylu, ale také bonusové funkce slotu. Nejprve si můžete vyzkoušet demo hru Victorious a poté zkusit štěstí na skutečných sázkách.

Recenze hracího automatu Victorious

Každý hráč bude mít jedinečnou příležitost cestovat staletími až do doby starověkého Říma. Od prvních vteřin hry se můžete ponořit do světa legendárního císaře Caesara a jasně cítit atmosféru vojenských soutěží a gladiátorských bitev v rozlehlosti Kolosea.

Victorious je perfektní kombinací zábavné hry a vlastního designu. Budete si moci prohlédnout originální zbraně a brnění dávných válečníků a také se stát jedním z nich a získat odměnu za složení testů.

Označení symbolů

Jako symboly výherního automatu Victorious byly použity obrázky atributů starověkého Říma, stejně jako standardní hrací karty. Na hrací ploše uvidíte Devítku, desítku, královnu, eso, krále a kluka. Všechny jsou stylizovány pod římskou tematiku.

Tematické symboly jsou obzvláště důležité:

 • Caesar;
 • Armáda;
 • Legionář;
 • Agresivní válečník.

Zvláštní význam v tabulce výplat mají speciální ikony:

 • Symbol scatter je zlatá větev;
 • Divokým symbolem je zlatý orel.

Bonusová hra

Victorious Průběh hry V arzenálu zkušených válečníků budou vždy speciální techniky, které poskytují další výhody. V tomto případě vám na Victorious pomůže několik her zdarma a také bezplatná otočení. Poslední bonusy se aktivují poté, co se objeví symbol scatter. Maximální počet takových točení je 25 kusů.

Chcete-li otevřít hry zdarma, musí mezi sebou hrát symboly scatter. To znamená, že zadané ikony by měly být uspořádány zleva doprava v řadě. Aby byly bonusové kódy v casinu aktivní, musí kombinace začít od prvního válce.

Průběh hry

Victorious Průběh hry Hraní automatu je poměrně jednoduché a přímočaré. Jedinou výhradou je, že zde nejsou žádné aktivní linky. Počet válců je 5. Pro uživatele je k dispozici mobilní verze casina a také plnohodnotná hra pro PC. Pro spuštění hry je potřeba nastavit počáteční parametry.

Před zahájením zatočení musí hráči posoudit své finanční možnosti. Chcete-li to provést, nastavte nominální hodnotu herní mince (od 0,01 do 0,50). Dále je třeba nastavit úroveň sazby. Pokud jsou všechna nastavení dokončena, můžete stisknout tlačítko.

Odměny se udělují podle následujícího schématu:

 • Armáda připíše na účet částku od 20 do 400 mincí;
 • Legionář přinese 50 až 1000 mincí;
 • Caesar vynásobí výhru částkou od 100 do 1500 mincí;
 • Agresivní válečník přidá 30 až 500 mincí;
 • Symboly karet se přidají od 3 do 200 mincí.

RTP slotu je 96,9 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Victorious
Všechny hry výrobce NetEnt
Back to top