Wild Rockets Wild Rockets

Wild Rockets - Slot

Hrát si Wild Rockets

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Wild Rockets
Software IconSoftware: NetEnt
RTP IconRTP: 96.79%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 720/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 200
Funkce IconFunkce: Free spiny Lepkavé divočiny

Wild Rockets Průběh hry Ohňostroje jsou vždy pestré představení, které se líbí nejen dětem, ale i dospělým. Proto se vývojový tým NetEnt rozhodl navrhnout svůj vlastní slot, Wild Rockets, v tomto stylu. Realizovaný nápad okamžitě zobrazí velké množství hráčů po celém světě.

Uživatelé byli potěšeni nejen zářivým a stylovým designem, ale také skvělá příležitost vrátit se do dětství a znovu prožít radost z odpalování ohňostrojů a pozdravů. Slot je uzpůsoben pro jakékoli zařízení, takže si Wild Rockets můžete snadno stáhnout do telefonu a také otevřít plnou verzi na počítači.

Recenze slotu Wild Rockets

Vzrušující myšlenka vývojářského týmu je ročník ve formě barevného hřiště. Pozadí připomíná místnost, ve které jsou uloženy všechny pozdravy. Na jedné straně je chlapec, který drží v rukou rakety. Na druhé straně byla dívka se salutami.

Styl mobilního automatu Wild Rockets doplňují jasné ikony, příjemná hudba na pozadí a vzrušující animované efekty. Vše dohromady přispělo k dosažení maximálního efektu realismu. Od prvních minut startu pociťujete vzrušení a adrenalin z ohňostroje praskajícího ve vzduchu.

Označení symbolu

Slot Wild Rockets se může pochlubit velkým počtem postav. Zde je několik kategorií ikon, které mají konkrétní účel. První skupina se neliší v žádných speciálních funkcích. To zahrnuje symboly karet, které jsou tradiční pro mnoho online kasin (hracích automatů) (od deseti po eso).

Skupina tematických symbolů zahrnuje:

  • Bomby;
  • Pyrotechnické granáty;
  • Ohňostroje;
  • Palbičky.

Jako aktivátory dalších funkcí, které jsou dostupné zdarma a bez registrace, jsou:

  • Scatter – obrázek krabice s raketami;
  • Divoká – obrázek se 3 raketami.

Bonusová hra

Wild Rockets Průběh hry Tento slot neposkytuje žádné další bonusy ve formě tematických kol nebo rizikových her. Místo toho vývojáři posílili jádro hry Wild Rockets přidáním speciální funkce související s Wild Symbols.

Když se takové ikony objeví na poli, začnou explodovat a prolétnout celou cívkou. Všechny ikony, které jsou na cestě Wild, se také stanou Wild. Ne bez roztočení zdarma. Došel symbol rozptyl. Hráč může získat 10 až 50. free spins.

Průběh hry

Wild Rockets Průběh hry Automat poskytuje možnost hrát o peníze ve hře Wild Rockets a také otestovat demo verzi. Obě možnosti jsou kombinací jednoduchosti a pohodlí. Chcete-li spustit bubny (5 kusů), musíte stisknout tlačítko spustit.

Není to uděláte, musíte nastavit určité parametry. Ve hře nejsou žádné tradiční výherní linie, ale místo nich je zde možnost přidat 720 kombinací. Před hrou si musíte vybrat hodnotu mince a úroveň sazeb. Pro maximální sázku můžete použít tlačítko Bet Max.

Platby se provádějí následovně:

  • Hracovacími kartami získáte až 30 mincí;
  • Paltardy, bomby, granáty a ohňostroje přidají na účet 15 až 250 mincí.
  • Scatter se vrátí od 10 do 50 minut.

Celkové procento návratnosti (RTP) ve slotu Wild Rockets je 96,7 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Wild Rockets
Všechny hry výrobce NetEnt
Back to top