Wild Water Wild Water

Wild Water - Slot

Hrát si Wild Water

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Wild Water
Software IconSoftware: NetEnt
RTP IconRTP: 96.40%
Volatilita IconVolatilita: Vysoká volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 20/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 500
Funkce IconFunkce: Free spiny Lepkavé divočiny

Wild Water Průběh hry Mnoho z nás sní o zdolání vln oceánu, ale ne každý se dostane k velké vodě. Net Entertainment se ve svém novém online casinu Wild Water, které takovým lidem během několika sekund cestovat do rozlohy oceánu pokusilo zprostředkovat téma surfování co nejrealističtěji.

Příjemným bonusem v tomto případě bude fascinující herní proces, který vás nejen odvede od šedivého každodenního života, ale také vám dá příležitost udělat velké platby. Zajímavý nápad můžete ohodnotit v demo hře Divoká voda. A pokud jste si jisti svými schopnostmi, můžete přistoupit ke skutečným sázkám.

Recenze slotu na divokou vodu

Hlavním příběhem slotu je dobývání oceánských vln. Vzhledem k tomu, že surfování je nebezpečný sport, můžete v této hře získat neskutečný náboj adrenalinu a elánu. Chcete-li cítit všechny emoce, nebudete muset kráčet peníze za výlet – dostanete vše, co potřebujete, aniž byste museli opustit svůj domov.

Automatická divoká voda dokonale zprostředkovává atmosféru vodní zábavy, která bude nyní dostupná i v mobilní verzi. Obrázek je doplněn krásnou relaxační hudbou na pozadí a pečlivě vysledovanými prvky emulátoru.

Označení symbolů

Symbolika je zcela stylizovaná pro zvolené téma. Všechny ikony jsou obrázky surfařů a také atributy extrémní zábavy. Zároveň je ve slotu Divoká voda jedna funkce – obrázky hlavních postav jsou roztaženy po celé délce válců.

Podívejte se tedy na ikony podrobněji. Na hracím poli uvidíte symboly, které mají různé hodnoty ve výplatní tabulce a hodnoty. Tato kritéria jsou základem jejich rozdělení do určitých skupin. Do kategorie běžných tematických značek patří obrázky:

 • surfař na červeném pozadí;
 • sportovec na žlutém pozadí;
 • Dívky na oranžovém pozadí;
 • Dívky na modrém pozadí;
 • Hipie pacifista na zeleném pozadí.

Chcete-li získat nové bonusy v casinu 2019, měli byste věnovat pozornost také speciálním symbolům. Patří mezi ně:

 • Symbol rozptylu – surfař na modrém pozadí;
 • Divoký symbol l – žralok.

Právě naposledy jmenované pomáhají aktivovat další možnosti.

Bonusová hra

Wild Water Průběh hry Ve hře Divoká voda můžete aktivovat několik bonusových funkcí, které vám umožní získat další zatočení a multiplikátory. Začněme tím, že zjistíme funkci roztočení zdarma. Chcete-li je spustit, musíte zachytit 3 Scattery kdekoli na obrazovce. Kromě nich si můžete aktivovat 2 bonusové hry:

 • Tým pro surfování
 • Surfujte.

Poslední hra vám umožní získat další bonusy. Chcete-li ji aktivovat, musíte sesbírat 5 obrázků lidí na 5 válcích. V důsledku spuštění funkce uživatelů obdrží 20 sázek, při kterých byly zachyceny obrázky.

Nezáleží na tom, které postavy byly zachyceny jako celek. Na rozdíl od této funkce lze Surf Team aktivovat pouze v případě shromažďování snímků osoby jako celku v plném růstu. Takový bonus přidá 200 sázek.

Průběh hry

Wild Water Průběh hry Divoká voda se představuje nejen v plné verzi - pro uživatele je k dispozici i mobilní verze casina. V obou verzích je hrací pole plynuo v podobě 5 válců, na kterých je 20 aktivních výherních linií.

Stejně jako v jiných populárních automatech, i zde musíte před spuštěním hry nakonfigurovat určité parametry. Uživatel bude muset upravit počet řad, nominální hodnotu mincí a také velikost sázky. Pro zjednodušené hry je k dispozici funkce automatického přehrávání.

Platební tabulka:

 • Sportovec na žlutém pozadí přinese až 100 mincí;
 • Surfař na červeném pozadí přidá až 500 mincí;
 • Pacifista hippies se vrátí až 75 minut;
 • Dívka na oranžovém pozadí znásobí zisk až o 250 mincí;
 • Dívka na modrém pozadí přinese až 75 mincí.

Celkové procento návratnosti (RTP) bloku je 96,4 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Wild Water
Všechny hry výrobce NetEnt
Back to top