Minotaurus Minotaurus

Minotaurus - Slot

Hrát si Minotaurus

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Minotaurus
Software IconSoftware: Endorphina
RTP IconRTP: 96.00%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 10/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Free spiny Lepkavé divočiny

Minotaurus Průběh hry Příběh starověkého monstra Minotaura je jednou z nejrozšířenějších legend ve starověkém Řecku. Tradice říká, že mýtická postava byla skryta v bludišti, kam byly posílány oběti. Tak tajemný a zároveň fascinující děj nezůstal bez upozornění poskytovatelů her, včetně Endorfina.

Na základě zápletky společnost vytvořila jeden z nejlepších hracích automatů - Minotaurus. Kromě originálního tématu automat potěší uživatele také mnoha bonusy a vzrušující hratelností. Můžete se dobře pobavit a také získat velké odměny.

Označení symbolů

Hra je postavena na principu vytváření výjimečných kombinací určitých symbolů. Součet ceny závisí na nich, takže byste měli mít dobré vlastnosti prostudovat hodnotu a každé ikony. Ve slotu Minotaurus uvidíte hlavní obrázky a také speciální postavy.

Poslední kategorie je určena k provádění speciálních funkcí. V tomto případě jsou takové funkce prováděny pomocí 1 obrázku-Wild symbolu. Zobrazuje hlavní postavu - Minotaura. Kromě tohoto hrdiny na obrazovce uvidíte:

 • Kousek nití Ariadne;
 • Theseus;
 • Štít;
 • Labyrint
 • Štít;
 • Ariadne.

V řeckém stylu je navržena další skupina symbolů slotu Minotaurus - symboly karet. Označení těchto symbolů začíná Jackem a končí Esem. Speciální mise se opírá konkrétně o speciální symbol. Může se rozšířit, aktivovat bezplatná otočení a nahradit symboly.

Bonusová hra

Minotaurus Průběh hry Aby vývojáři zpestřili hru a otevřeli uživatelům další příležitosti k výhře, vytvořili 2 cenová kola. První vám umožňuje získat otočení ve slotu. Aktivace režimu je celkem jednoduchá – je potřeba následovat Wild symbol. Pokud zcela zaplníte režim z cívek, začne volné rotace.

Každá nová odezva vám umožní zvýšit hodnotu multiplikátoru. Další zatočení jsou k dispozici až po dalších zobrazeních symbolů Wild. Důležitou nuancí je, že se Wild objevuje na všech válcích kromě prvního. Minotaura můžete také vyhrát v rizikové hře. Chcete-li to provést, vsaďte na Thesea nebo Minotaura. Pokud postava podle vašeho výběru vyhraje, získáte zdvojnásobení výher.

Průběh hry

Minotaurus Průběh hry Minotaurus je spolehlivý slot, který vám umožní uniknout z každodenních záležitostí výhodou peněženky. Stroj je univerzální verze, která je k dispozici pro různá zařízení a platformy. Můžete hrát v demo režimu, stejně jako otevřít zkušební verzi. Hrací pole slotu je vytvořeno podle tradičního schématu. Je zde umístěno 5 cívek, na kterých je zapojeno 10 aktivních linek. Hráč si může vybrat určitý počet aktivních pásem. Za každý z nich si můžete vložit 0,01 až 5 kreditů.

Výplaty:

 • hrací karty – od 100 do 1000 mincí;
 • Theseus – od 1 000 do 10 000 mincí;
 • Kulička nití a labyrint – od 500 do 5000 mincí;
 • Štít a přilba – až 1500 mincí;
 • Ariadne – od 1000 do 8000 minut.

Teoretické procento výplaty (RTP) je 96 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Minotaurus
Všechny hry výrobce Endorphina
Back to top