Hrát si Reef Run

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Reef Run
Software IconSoftware: Yggdrasil Gaming
RTP IconRTP: 96.40%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 20/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x20 000
Funkce IconFunkce: Free spiny

Reef Run Průběh hry Podmořskému světu je již věnován nejeden slot, ale poskytovatelé her se k tomuto tématu opět vracejí. Tentokrát se zástupci oceánské fauny objevili na obrazovce nového automatu Reef Run, který vydal Yggdrasil.

Vývoj se ukázal být neuvěřitelně pestrý a vzrušující, takže si okamžitě získal oblibu mezi hráči. Pokud máte také rádi podmořské krajiny, spusťte hru Reef Run a užijte si krásu podmořského světa a získejte různé bonusy a ceny.

Zkontrolujte sloty Reef Run

Při studiu hlubin oceánu můžete vidět spoustu zajímavých zvířat. Některé z nich jsou uvedeny ve slotu Reef Run. Základními používanými symboly jsou obrázky:

 • ryby;
 • Krab;
 • Krevety
 • šneci;
 • Chobotnice.

Všechny ikony se podílejí na vytváření výherních kombinací, proto mají určitý koeficient. Chcete-li zjistit význam kurzů, stačí otevřít sekci „Výplatní tabulka“.

Kromě základních ikon zde můžete zvážit také speciální symbol - Scatter. Představuje se jako nápis Free Spins. Hlavním úkolem obrázku je spustit další bezplatná otočení. V herním automatu není žádný divoký symbol.

Bonusová hra

Reef Run Průběh hry Abyste mohli využít další příležitosti k výhře, musíte nasbírat alespoň dvě postavy označené Free spins. V tomto případě získáte 2 až 60 roztočení zdarma, ve kterých můžete hrát zdarma, protože platí sazba instituce. Počet free spins závisí na počtu shozených scatter:

 • 2 obrázky označené Free Spins – 2 free spins;
 • 3 obrázky – 10 otočení;
 • 4 obrázky – 20 otočení;
 • 5 obrázků – 60 otočení.

V procesu dalších zatočení můžete získat další bonus – dodatečné faktory. Hodnota se může lišit od 5 do 20. Za prvé, symboly, které tvoří kombinaci ceny, obdrží koeficient 5.

Pokud se taková kombinace opakuje znovu, koeficient se zvýší na 10 a tak dále. Toto pravidlo platí pro všechny herní ikony. V procesu zatočení zdarma se tak můžete naučit větší výplaty.

Průběh hry

Reef Run Průběh hry Vzrušující slot Reef Run lze otevřít nejen v plném režimu. Začátečníci mají také možnost hrát v demo režimu zdarma. A v prvním a druhém případě bude muset hráč otočit 5 válců, na kterých je zapojeno 20 aktivních linií. Všechny obrázky na obrazovce jsou uspořádány do 3 řad.

Počet aktivních řádků nelze změnit. Před zahájením točení stačí nastavit velikost sázky a vybrat nominální hodnotu mincí. Na jednom řádku bude nabízena sazba od 1 centu do 2 eur. Na jedno otočení můžete nastavit maximálně 40 mincí. Pro vytvoření řetězce cen potřebujete 3 až 5 stejných prvků.

Během plateb se zohledňuje cena znaků zapojených do kombinace:

 • Krab, ryba a rakovina – od 15 do 1000 mincí;
 • Šnek, mořský koník a chobotnice – od 5 do 200 mincí.

Očekávané procento RTP je 96,4 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2023
Podobné hry jako Reef Run
Všechny hry výrobce Yggdrasil Gaming
Back to top