Legend of the White Snake Lady Legend of the White Snake Lady

Legend of the White Snake Lady - Slot

Hrát si Legend of the White Snake Lady

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Legend of the White Snake Lady
Software IconSoftware: Yggdrasil Gaming
RTP IconRTP: 96.04%
Volatilita IconVolatilita: Vysoká volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 243/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x25 000
Funkce IconFunkce: 243 způsobů Free spiny Lepkavé divočiny

Legend of the White Snake Lady Průběh hry Vývojáři Yggdrasil Gaming opět věnovali nový slot pohádce. Tentokrát byl ale z čínského folklóru vybrán poněkud neobvyklý příběh. Hlavní postavou slotu Legend of the White Snake Lady je bílý had, který se může proměnit v krásnou dívku.

Kromě ní na hřišti uvidíte mladého čaroděje, starého muže a další pohádkové hrdiny. Když se k nim přidáte, můžete se ponořit do vzrušující hry a vyhrát poměrně velké sumy v Legend of the White Snake Lady. Nejprve si můžete vybrat testovací verzi a poté přejít na skutečné sázky.

Označení symbolu

Barevný herní stroj vám představí úžasné postavy, které objeví malý kousek orientální kultury. Jsou prezentovány ve formě základních symbolů, které se přímo používají k vytváření výherních kombinací.

Mezi tyto symboly patří:

  • Zelená paní;
  • Lady White Snake;
  • Starý moudrý muž;
  • Muž s deštníkem;
  • Mladý čaroděj;
  • Léčitel s modrými kuličkami.

Kromě postav patří do kategorie základních symbolů také Ponurý hrad a Most. Doplňkem do skupiny základních obrázků je speciální ikona, která zaujímá zvláštní místo ve výplatní tabulce. Představuje se v podobě zlatého hada, který je divokým symbolem. Ikona může zvýšit výplaty a také nahradit jiné obrázky.

Bonusová hra

Legend of the White Snake Lady Průběh hry Seznam bonusových kol automatu není tak rozsáhlý jako u jiných populárních modelů. Patří mezi ně free spins a další funkce White Snake Lady. Pokud byla ve hře Legend of the White Snake Lady vytvořena výherní kombinace se zadaným symbolem a bez účasti symbolu Wild, pak obrázek s hlavní postavou umožňuje získat 25 000 mincí.

Zatočení zdarma zde nezačínají podle standardních pravidel, protože nedochází k rozptylu. Chcete-li to provést, musíte chytit symbol Wild v libovolné buňce o 3 sloupcích. Okamžitě se drží na této pozici a poté se spustí 1 free spins. Pokud se v procesu bezplatných zatočení znovu objeví Wild, začne nový respin. Maximální počet takových otočení dosahuje 3.

Průběh hry

Legend of the White Snake Lady Průběh hry Jak jistě víte, Legend of the White Snake Lady je poněkud neobvyklý model. Kromě originálních bonusů a vynikajících témat je zde jakési herní pole. Po spuštění se vám zobrazí 5 válců, na kterých je 15 postav. V herním automatu nejsou žádné aktivní linky. Velikost sázky by v žádném případě neměla být menší než 25 mincí.

Před hraním Legend of the White Snake Lady si uživatel musí pouze vybrat nominální hodnotu mincí a nastavit sázku. Poté můžete kliknout na tlačítko Start a počkat na výsledek. Chcete-li vytvořit výherní sekvenci, musíte nasbírat alespoň 3 stejné prvky.

Částka plateb se tvoří s ohledem na hodnotu znaků:

  • Lady White Snake – od 100 do 25 000 mincí;
  • Bridge, Ancient Temple a Young Sorcerer – od 25 do 2500 mincí;
  • Muž s deštníkem a léčitelem – od 50 do 2500 mincí;
  • Zelená paní a starý mudrc – od 75 do 2500 mincí.

Procento očekávané návratnosti (RTP) v bloku je 96,1 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Legend of the White Snake Lady
Všechny hry výrobce Yggdrasil Gaming
Back to top