Chibeasties Chibeasties

Chibeasties - Slot

Hrát si Chibeasties

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Chibeasties
Software IconSoftware: Yggdrasil Gaming
RTP IconRTP: 96.20%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 20/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x15 000
Funkce IconFunkce: Rozšíření divočiny Lepkavé divočiny

Chibeasties Průběh hry Vývojáři Yggdrasil často potěší uživatele neobvyklými motivy pro hrací automaty. Potvrzením této skutečnosti je další vynikající slot Chibeasties, který je věnován bizarním lesním tvorům.

Žijí v kouzelném lese (na hřišti) a pomáhají hráčům získávat různé odměny a získávat bonusy. Kromě fascinujícího příběhu uživatelé určitě ocení nekomplikované rozhraní a poměrně vysoké procento plateb.

Označení symbolů

Mimořádné postavy nejsou jediné postavy ve hře. Kromě nich na hřišti uvidíte také fantastické rostliny a několik speciálních ikon. Každá z těchto kategorií obrázků má svůj vlastní účel. Základní obrázky vytvářejí placené kombinace a mají určitý poměr v tabulce výplat.

Mezi ně patří:

 • Kouzlo je modré;
 • Okouzlující rohy;
 • Okouzlující Ind;
 • Kouzlo je žluté;
 • Fialový květ;
 • Neobvyklé lesní plody;
 • Žlutý květ;
 • Modrá rostlina.

Neméně originální jsou také obrázky se speciálními funkcemi:

 • Křišťál propletený s kořenem – Wild symbol;
 • Dřevěný idol s nápisem Free spins - Scatter.

Navzdory svému neobvyklému vzhledu jsou tyto obrázky užitečnými prvky. Jsou to oni, kdo pomáhá vyhrát další ceny na Chibeasties. Rozptyl spustí další roztočení a symbol Wild může nahradit jiné obrázky.

Bonusová hra

Chibeasties Průběh hry Ve slotu nejsou žádné tematické bonusové hry. Místo toho vývojáři vybavili herní stroj režimem bezplatných zatočení. Další kolo začíná podle standardního schématu – k aktivaci je potřeba chytit 3,5 nebo 4 Scattery. V závislosti na počtu speciálních obrázků uživatel obdrží 10 až 40 roztočení zdarma.

Před zahájením dalších roztočení se automaticky vybere jeden symbol, který se rozšíří o několik pozic. Jakmile se ikona objeví na poli, okamžitě zabere celý buben. Další funkce vám dává větší šanci na výhru. Při sestavování řetězců se rozšiřující symbol podílí na obecných principech.

Průběh hry

Chibeasties Průběh hry Video slot je skvělá volba pro trávení volného času k dobrému využití. Ve hře Chibeasties můžete kombinovat se zábavnými zvířaty a zároveň vyhrát velkou částku. Pro ty, kteří se bojí riskovat, je k dispozici demo verze. Ať si vyberete jakoukoli verzi, na obrazovce uvidíte 5 válců, na kterých neustále pracuje 20 aktivních linií.

Na každou z nich můžete vsadit ve stejných částkách. Rozsah sazeb je od 1 centu do 2 eur. Všechny obrázky na obrazovce se seřadí do 3 řad. Chcete-li z nich vytvořit výherní řetězec, musíte na aktivní řadě nasbírat 3 až 5 stejných symbolů. Všechny by měly začínat sloupcem zcela vlevo.

Při platbách se berou v úvahu následující faktory:

 • Barevné rostliny – od 4 do 80 mincí;
 • Úžasná zvířata – od 10 do 750 mincí.

Teoretické procento RTP je 96,2 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Chibeasties
Všechny hry výrobce Yggdrasil Gaming
Back to top