The Falcon Huntress The Falcon Huntress

The Falcon Huntress - Slot

Hrát si The Falcon Huntress

Popis

Název slotu IconNázev slotu: The Falcon Huntress
Software IconSoftware: Thunderkick
RTP IconRTP: 96.10%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 9/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x10 000
Funkce IconFunkce: Free spiny Lepkavé divočiny

The Falcon Huntress Průběh hry Mongolsko se na první pohled zdá být vzdálenou a nepřístupnou zemí. Thunderkick se ale rozhodl jinak a představil veřejnosti nový slot bez registrace – The Falcon Huntress. Emulátor vám umožní seznámit se s původní kulturou země a jejími tradicemi.

Pokud chcete najít skutečně originální slot, pak je The Falcon Huntress přesně to, co potřebujete. Objevíte zde fantastický svět dávných zkoušek a zvyků, které berou dech. Pro uživatele je k dispozici demo hra The Falcon Huntress a také plná verze.

Recenze slotu The Falcon Huntress

Vlastností automatu je absence příběhu. To ale není důvod považovat emulátor za druhořadý. Na hřišti uvidíte statečnou dívku, která drží bojového sokola. V dávných dobách se věřilo, že pouze muži jsou schopni zkrotit takového ptáka, ale představitelka ženy se s tímto úkolem vyrovnala ve slotu The Falcon Huntress. Každý, kdo bude chtít tento výkon zopakovat, obdrží ocenění a ceny.

Označení symbolu

Při studiu symboliky stroje si určitě všimnete jedné z jeho hlavních vlastností – funkce Wild symbolu a Scatteru jsou spojeny v jednom symbolu. Jako taková ikona byl přirozeně zvolen obraz sokola milujícího svobodu.

Zbytek ikon můžete zvážit v tabulce výplat. Existují základní a tematické ikony. Kategorie tematických ikon zahrnuje:

  • Koberec s obrázkem luku;
  • Koberec s utkaným vajíčkem v hnízdě;
  • lovkyně;
  • Koberec s peřím.

Samostatně stojí za to zdůraznit tradiční symboly, které se nacházejí v mnoha světových automatech The Falcon Huntress. Patří mezi ně ikony hracích karet od Devítky po Eso.

Bonusová hra

The Falcon Huntress Průběh hry Pro otevření dalších bonusových funkcí splňuje univerzální symbol sokola. V této hře můžete získat určitý počet bonusových zatočení. Chcete-li to provést, musíte ulovit alespoň 3 sokolí odznaky.

V důsledku toho můžete hrát The Falcon Huntress s 10 zatočeními navíc. Během takových rotací se také spouští funkce Expanding win. Tato možnost aktivuje rozšíření symbolů, což vám umožní rychle sbírat cenové řetězce.

Průběh hry

The Falcon Huntress Průběh hry Stroj je univerzální zařízení z hlediska přizpůsobení různým zařízením. The Falcon Huntress si můžete stáhnout do telefonu nebo hrát v plné verzi na počítači. Struktura hřiště nemá žádné vlastnosti. Otevře se před vámi 5 válců, na kterých je prezentováno 9 výherních linií.

Konstrukce kombinací probíhá zleva doprava. Pokud v jednom kole vytvoříte několik výherních kombinací najednou, je splatná každá z nich. I zde je hratelnost poměrně jednoduchá. Pro úpravu velikosti sázky a nominálních hodnot mincí jsou k dispozici speciální tlačítka.

Odměny se udělují následovně:

  • Koberec s peřím – od 50 do 5000 mincí;
  • Koberec s obrázkem luku – od 50 do 10 000 mincí;
  • Lovkyně – od 150 do 50 000 mincí;
  • Koberec s hnízdem – od 50 do 7500 mincí;
  • Hrací karty – od 50 do 1500 mincí.

RTP (procento výplaty) ve hře je 96,1 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako The Falcon Huntress
Všechny hry výrobce Thunderkick
Back to top