Undines Deep Undines Deep

Undines Deep - Slot

Hrát si Undines Deep

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Undines Deep
Software IconSoftware: Endorphina
RTP IconRTP: 96.00%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 10/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Free spiny Lepkavé divočiny

Undines Deep Průběh hry Podmořský svět je plný neodhalených tajemství a tajemných předmětů. Zde po staletí hledali nespočet pokladů a snažili se poznat všechna tajemství uložená v temných hlubinách nekonečných moří a oceánů. Takové studie jsou tak působivé, že se často stávají námětem mnoha filmů, knih i herních automatů.

Endorfina také rozšířila svou sbírku námořních videoher uvedením Undines Deep, interaktivního slotu. Děj této jednotky je založen na legendě o nejkrásnějších mořských pannách, které žijí na dně oceánů a moří. Automat je vybaven různými bonusy a výherními funkcemi a také vysoce kvalitní grafikou.

Označení symbolů

Na tvorbě výherních kombinací se podílejí dvě skupiny symbolů. První je základní tématické obrázky, které mají určitý poměr. Druhá skupina zahrnuje speciální ikony, které jsou určeny k provádění speciálních funkcí. Obě skupiny obrázků můžete vidět v tabulce výplat.

Pojďme se na každou z nich podívat podrobněji. Mezi základní obrázky patří:

 • mořský ježek;
 • Hvězdice;
 • Medúzy
 • Mořský koník
 • Skořápka.

Všechny z nich jsou atributy podmořského světa. Kromě nich hra Undines Deep naznačovala 2 speciální ikony. Patří mezi ně:

 • Scatter – Mořská panna;
 • Divoký symbol – Zlatá rybka.

Bez standardních hracích karet se to neobešlo. Pro sestavení výherních kombinací byly vybrány karty od devíti po eso.

Bonusová hra

Undines Deep Průběh hryRecenze Undines Deep obsahuje také sekci o funkcích odměn. Vývojáři nezatížili slot neobvyklými tematickými hrami a mnoha koly navíc. Místo toho budou uživatelé moci získat bezplatná otočení a účastnit se rizikové hry.

Obě možnosti nabízejí solidní odměny. Pro aktivaci dalších rotací stačí nasbírat standardní počet Scatterů – 3 a více. Po pádu takové sekvence obdrží hráči 15 zatočení. Během aktivace je platný faktor 3.

Účastí v rizikové hře můžete své výhry také zdvojnásobit. Po každém úspěšném otočení je k dispozici kolo. Hráč je vyzván, aby porazil dealera v kartách. Na stole je 5 karet, z nichž jedna patří soupeři. Pokud vytáhnete kartu s vysokou nominální hodnotou, vaše odměna se zvýší dvakrát.

Průběh hry

Undines Deep Průběh hry Undines Deep může hrát i začátečník. Neexistují žádná složitá pravidla a obskurní tlačítka. Ovládací panel má pouze několik jednoduchých kláves, jejichž význam lze pochopit i bez přečtení pravidel. Přehrávač bude muset nastavit hlavní parametry. Ve slotu jsou prezentovány ve formě velikosti sázky, nominální hodnoty mincí a počtu řad. Všechny akce budou probíhat na hřišti s pěti válci. Počet aktivních řádků je 10.

Výplatní schéma:

 • Zlatá rybka – od 10 do 9000 mincí;
 • Symboly karet – od 5 do 125 mincí;
 • Medúza – od 20 do 400 mincí;
 • Mořský koník a mušle – od 15 do 250 mincí;
 • Mořská panna – od 2 do 500 mincí;
 • Ježek a hvězdice – od 2 do 750 mincí.

Teoretická návratnost (RTP) je 96 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Undines Deep
Všechny hry výrobce Endorphina
Back to top