Hrát si Sushi

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Sushi
Software IconSoftware: Endorphina
RTP IconRTP: 96.00%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 5/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Free spiny

Sushi Průběh hry Japonská kuchyně je v poslední době oblíbená zejména mezi návštěvníky kaváren a restaurací. To platí zejména o originálním pokrmu zvaném „Sushi“. Mnozí z nás zbožňují zámořské pochoutky a dokonce si je zkouší uvařit doma.

Endorfina také poskytuje možnost vychutnat si sushi doma, jen trochu neobvyklým způsobem. K tomu vydala originální Sushi slot, ve kterém je celá obrazovka zaplněna lahodnou pochoutkou různého druhu. Vytvořením řetězců rohlíků můžete získat štědré částky, za které si můžete koupit více než jednu porci skutečného sushi.

Označení symbolů

Japonské role mají mnoho různých modifikací. Vaří se s rybami, krevetami a dalšími polevami, takže v nabídce můžete vidět mnoho různých jmen. V tomto případě se budete muset seznámit pouze s některými z nich. V Sushi vypadají tematické ikony takto:

 • Sushi Ikura;

 • Sushi Hatatekai;

 • Sushi Tabiko;

 • Sushi Avokado;

 • Sushi Maguro.

Samostatně stojí za zvážení symboly Ginger a Wasabi. V hlavní hře plní funkce běžných tematických ikon a mají určitý koeficient. Během roztočení zdarma se tyto obrázky stanou divokými symboly a pomohou vyhrát větší odměny v Sushi. Jako rozptylka je použit nápis Sushi. Právě tento obrázek spouští bezplatná otočení a přináší další platby.

Bonusová hra

Sushi Průběh hry Chcete-li zvýšit výši výher, mohou hráči aktivovat další příležitosti výher. Patří mezi ně free spins a riskantní hra. První režim lze spustit pomocí speciálního symbolu uvedeného ve výplatní tabulce. A druhý režim je hráčům k dispozici po každém úspěšném otočení.

Speciálním symbolem je nápis Sushi. Tři nebo více z těchto obrázků spustí 20 free spins. Uživatelé mohou také zdvojnásobit své výhry účastí v rizikové hře. Po každém úspěšném zatočení si mohou vyzvednout výhru nebo se postavit proti dealerovi karet. Chcete-li získat cenu, musíte uhodnout kartu s vyšší nominální hodnotou než dealer.

Průběh hry

Sushi Průběh hry Můžete hrát Sushi zdarma pomocí demo verze, stejně jako otevřít plnou verzi se všemi funkcemi. První možnost vám umožní zvládnout potřebné dovednosti a znalosti bez jakéhokoli rizika. Nebudete muset sázet peníze – získáte půjčky zdarma.

Struktura hřiště je standardní. Po otevření uvidíte 3 standardní válce a 5 výherních linií. Chcete-li vytvořit kombinaci cen, musíte nasbírat alespoň 3 stejné symboly. Na jedno otočení můžete vsadit až 50 mincí. Před zahájením hry musíte nakonfigurovat velikost sázky, nominální hodnotu mincí a počet linií.

Výplaty:

 • Tabiko role – 100 mincí;

 • Hatatekai role – 5 mincí;

 • Role Ikura – 250 mincí;

 • Magurské role – 20 mincí;

 • Nápis na Sushi – 10 mincí;

 • Rolky s avokádem – 10 mincí;

 • Zázvor a wasabi – 500 mincí.

Míra návratnosti RTP je 96 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Sushi
Všechny hry výrobce Endorphina
Back to top