Sparkling Fresh Sparkling Fresh

Sparkling Fresh - Slot

Hrát si Sparkling Fresh

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Sparkling Fresh
Software IconSoftware: Endorphina
RTP IconRTP: 96.00%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 5/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: -

Sparkling Fresh Průběh hry Klasické výherní automaty s ovocnou tematikou stále neztrácejí na aktuálnosti. Mnoho vývojářů hracích automatů vytváří emulátory s tradičními třešněmi a citrony znovu a znovu, ale pokaždé přidávají nové doplňky.

Endorfina se také rozhodla experimentovat s těmito tématy, v důsledku čehož vydala zářivě barevný slot Sparkling Fresh. Z klasických modelů zůstává ovocný design, ale tradiční rozhraní podlehlo změnám. Nový slot Sparkling Fresh má pokročilejší grafiku a další funkce.

Označení symbolů

Vývojáři se rozhodli ponechat symboly tradiční pro klasické automaty, takže zde neuvidíte nic nového. Pak se ale standardní symboly ovoce staly živějšími a lépe vysledovatelnými, což hráče zaručeně potěší. Kromě toho byla do hry Sparkling Fresh přidána speciální ikona, která umožňuje aktivaci dalších multiplikátorů.

Jako obvykle byly vybrány tematické ikony:

 • Jablka
 • Melouny;
 • Citrony;
 • švestky;
 • Jahody
 • Pomeranče
 • Sedmičky.

Všechny jsou uvedeny ve speciální sekci „Výplatní tabulka“. Je zde také uveden speciální symbol - hvězda. Je to ona, kdo hraje roli Scatter.

Bonusová hra

Sparkling Fresh Průběh hry Navzdory skutečnosti, že emulátor má vlastnosti klasických modelů, ve kterých obvykle neexistují žádné výherní režimy, hráči budou moci zvýšit své výplaty. To je usnadněno přítomností speciálního symbolu a rizikové hry. Scatterová komba přinášejí hráčům působivé multiplikátory, které zvyšují celkovou sázku. Uživatelé tak mohou na Sparkling Fresh vyhrát velké odměny.

Po každém úspěšném roztočení se navíc otevře riskantní hra. Účastí v kole můžete získat zdvojnásobení výhry. Na obrazovce se objeví dvě tlačítka, která vám umožní otevřít hru nebo si vyzvednout cenu. Pokud bylo vybráno tlačítko, které aktivuje rizikové kolo, otevře se před hráčem další obrazovka.

Na obrazovce se zobrazí 5 karet. Čtyři z nich jsou v uzavřené pozici a pátý (otevřený) patří dealerovi. Úkolem hráče je líznout větší kartu, než má dealer. V tomto případě se všechny platby zdvojnásobí. Pokud je nominální hodnota nižší, všechny půjčky zmizí.

Průběh hry

Sparkling Fresh Průběh hry Slot je prezentován ve dvou verzích: plná verze a demo hra Sparkling Fresh. Ať už zvolíte jakoukoli verzi, pravidla zůstanou stejná. Chcete-li získat výhru, musíte vytvořit výherní řetězce ze stejných symbolů. K ovládání slouží několik tlačítek.

S jejich pomocí můžete nakonfigurovat nominální hodnotu mincí, velikost sázek, herní režim a spustit rotaci. Struktura hracího pole je prezentována v podobě 5 válců, na kterých působí 5 aktivních linií. Maximální sázka na zatočení nepřesahuje 50 mincí.

Výplaty:

 • Hvězda – od 100 do 2500 mincí;
 • Sedm – od 1 000 do 50 000 mincí;
 • Jablka, citrony, jahody, pomeranče – od 200 do 2000 mincí;
 • Švestky a vodní melouny – od 500 do 5000 mincí.

Procento výplaty slotu RTP je přibližně 96 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Sparkling Fresh
Všechny hry výrobce Endorphina
Back to top