Tuts Twister Tuts Twister

Tuts Twister - Slot

Hrát si Tuts Twister

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Tuts Twister
Software IconSoftware: Yggdrasil Gaming
RTP IconRTP: 97.10%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 25/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 1000
Funkce IconFunkce: Walking Wilds

Tuts Twister Průběh hry Děj nového slotu Tuts Twister je založen na legendě o faraonovi Tutanchamonovi. Jeden z největších egyptských faraonů povstal a nyní nemá klid. Ve víru zametá ve své hrobce a snaží se najít padouchy, kteří ho probudili.

Musíte najít poklady skryté Tutanchamonem, aniž byste upoutali pozornost rozzlobeného faraona. Takový úkol není snadný, ale pokud jste odvážný a zoufalý hráč, pak můžete ztracené bohatství najít. Stačí si vybrat jednu z verzí slotu (plná hra Tuts Twister nebo demo verze) a vydat se na vzrušující cestu s bonusy a dalšími odměnami.

Označení symbolu

Hlavní postavou automatu je speciální symbol s funkcemi Wild. Může se účastnit výherních režimů a nahradit jiné obrázky. Kromě něj můžete na hracím poli vidět i další symboly související s vybraným tématem. Hrají roli základních ikon. Tato kategorie zahrnuje:

 • zlatý prsten;
 • Zlaté poklady;
 • Papyrus;
 • Fénixův medailon.

V tabulce výplat mají tyto obrázky vysoký koeficient. Mezi nízko platící odznaky v této sekci patří 4 karty karet: Piky, Tamburíny, Kluby a Srdce. Identické obrázky mají podobu svislých stohů a zcela vyplňují sloupce.

Bonusová hra

Tuts Twister Průběh hry Výherní režimy slotu jsou prezentovány ve formě několika funkcí:

 • Poslední šance
 • Funkce Tuts Twister;
 • Poslední roztočení

Pokud se na obrazovce objeví alespoň dva symboly Wild v libovolné buňce, spustí se bonus funkce Tuts Twister Feature. Z obrázku s faraonem, který je umístěn vlevo, se stává tornádo, které zaplňuje celý sloup shora dolů. Poté jsou spuštěny respiny. Během opakovaných zatočení se jednotlivé divoké symboly pohybují směrem k tornádu.

V každém sloupci se posunou dozadu. Pokud na pole padnou 3 Divoké, můžete vyhrát další multiplikátor v Tuts Twister. Zohledňuje se při výpočtu odměny. Pokud na hracím poli nezůstaly žádné divoké symboly, hráč má poslední šanci. Dostává další respin. Final Spin se spustí, když během Last Chance Wild nevypadne. Potom tornádo vyvolá všechny nasbírané divoké symboly a náhodně je rozdělí na pozice.

Průběh hry

Tuts Twister Průběh hry Na hracím poli v Tuts Twister je 5 válců, na kterých je 20 polí pro symboly. Z toho výherní kombinace by měly být shromážděny na 25 aktivních liniích. Můžete hrát v demo režimu nebo si vybrat plnou verzi se skutečnými sázkami.

Nejprve musíte pochopit základní parametry a poté spustit bubny. Můžete nakonfigurovat velikost sázky a nominální hodnotu mincí. Můžete vsadit od 1 centu do 5 eur na řadu a od 0,25 do 125 eur na zatočení.

Výplaty se vypočítávají s přihlédnutím ke koeficientům symbolů:

 • Papyrus – od 18 do 100 mincí;
 • Zlaté poklady – od 25 do 130 mincí;
 • Zlatý prsten – od 20 do 110 mincí;
 • Phoenixův medailon – od 22 do 120 mincí;
 • Obleky karet – od 7 do 35 mincí.

Procento RTP je vysoké – 97,1 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Tuts Twister
Všechny hry výrobce Yggdrasil Gaming
Back to top