Ozwins Jackpots Ozwins Jackpots

Ozwins Jackpots - Slot

Hrát si Ozwins Jackpots

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Ozwins Jackpots
Software IconSoftware: Yggdrasil Gaming
RTP IconRTP: 96.70%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 20/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 4000
Funkce IconFunkce: Free spiny Lepkavé divočiny

Ozwins Jackpots Průběh hry V portfoliu slavné společnosti Yggdrasil se znovu objevil originální slot s pohádkovým tématem. Základem nového výherního automatu Ozwins Jackpots byl příběh začarovaného čaroděje Ozvina a jeho věrného studenta.

Hlavním úkolem mladého čaroděje je najít prostředek, který odstraní kouzlo z jeho moudrého mentora. Pokud spustíte hru Ozwins Jackpots, můžete studentovi pomoci v jeho obtížném úkolu a na konci cesty za to dostanete štědré odměny.

Označení symbolu

Na hracím poli automatu se mohou objevit speciální, základní a standardní obrázky. Skupina základních tematických obrázků je:

 • sova;
 • Kompas;
 • Nádoba s lektvarem;
 • Průvodce učňem.

Standardní odznaky zahrnují 4 barvy karet: piky, srdce, palice a tamburíny. Ve výplatní tabulce mají nízký výplatní poměr. Speciální obrázky jsou považovány za cennější, protože mohou aktivovat další režimy. Patří mezi ně:

 • Kniha čarodějnic je bonusový symbol;
 • Magic Ball – Scatter.

Ikona Kniha spouští bonusové kolo a Scatter spouští režim roztočení zdarma. Vzhled těchto obrázků na obrazovce tedy poskytuje více příležitostí pro vytváření kombinací cen.

Bonusová hra

Ozwins Jackpots Průběh hry Vyhrát dobré Ozwins Jackpots je ještě jednodušší v bonusových režimech. Vývojáři vybavili slot dvěma takovými možnostmi:

 • Kniha kouzel
 • Zatočení zdarma o jackpot.

Kulatá kniha kouzel bude moci spustit bonusový symbol stejného jména. V důsledku spuštění se na hrací ploše objevují magické knihy. Uživatel bude muset náhodně vybrat několik možností. Každá kniha obsahuje hromadící se krystaly a další výplaty v mincích. Krystaly jsou navrženy tak, aby spouštěly bezplatná otočení.

Pokud hráč narazí na obrázek Evil Spell, režim cen skončí. Maximální počet knih, které lze otevřít, je 18. Pokud jde o kolo Jackpot Free Spins, Scatters jej aktivuje. Získáte 10 zatočení, ve kterých sázky nastavuje samotná instituce. V tomto režimu můžete sbírat koule, které jsou blíže k jackpotu.

Průběh hry

Ozwins Jackpots Průběh hryRecenze Ozwins Jackpots nebude úplná, pokud neodhalíte vlastnosti hry. Nejprve zvažte strukturu hřiště. Hráč bude hrát na 5 válcích s 20 aktivními liniemi. Pásma jsou ve výchozím nastavení povolena, takže jejich počet nelze změnit.

Hráč bude muset nastavit nominální hodnotu mince a velikost sázky. Na zatočení nemůžete vložit více než 40 eur. Na jednu dráhu jsou přijímány sázky v rozmezí od 1 centu do 2 eur. Výplaty přinášejí souvislé řetězce 3 stejných obrázků.

Výpočet odměn se provádí s ohledem na cenu postav:

 • Sova – až 4000 mincí;
 • Nádoba se zeleným lektvarem – od 40 do 750 mincí;
 • Obleky karet – od 20 do 200 mincí;
 • Sorcerers Apprentice – od 60 do 2000 mincí;
 • Kompas – až 1000 mincí.

Teoretické procento návratnosti RTP je 96,7 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Ozwins Jackpots
Všechny hry výrobce Yggdrasil Gaming
Back to top