Ozwins Jackpots Ozwins Jackpots

Ozwins Jackpots - Slot

Hrát si Ozwins Jackpots

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Ozwins Jackpots
Software IconSoftware: Yggdrasil Gaming
RTP IconRTP: 96.70%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 20/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 4000
Funkce IconFunkce: Free spiny Lepkavé divočiny

Ozwins Jackpots Průběh hry V portfoliu slavné společnosti Yggdrasil se znovu objevil originální slot s pohádkovým tématem. Základem nového výherního automatu Ozwin's Jackpots byl příběh začarovaného čaroděje Ozvina a jeho věrného studenta.

Hlavním úkolem mladého čaroděje je najít prostředek, který odstraní kouzlo z jeho moudrého mentora. Pokud spustíte hru Ozwinovy ​​jackpoty, můžete studentovi pomoci v jeho obtížném úkolu a na konci cesty za to dostanete štědré odměny.

Označení symbolu

Na hracím poli automatu se mohou objevit speciální, základní a standardní obrázky. Skupina základních tematických obrázků je:

 • sova;
 • Kompas;
 • Nádoba s lektvarem;
 • Průvodce učňem.

Standardní odznaky zahrnují 4 barvy karet: piky, srdce, palice a tamburíny. Ve výplatní tabulce mají nízký výplatní poměr. Speciální obrázky jsou považovány za cennější, protože mohou aktivovat další režimy. Patří mezi ně:

 • Kniha čarodějnic je bonusový symbol;
 • Magic Ball – Scatter.

Ikona Kniha spouští bonusové kolo a Scatter spouští režim roztočení zdarma. Vzhled těchto obrázků na obrazovce tedy poskytuje více příležitostí pro vytváření kombinací cen.

Bonusová hra

Ozwins Jackpots Průběh hry Vyhrát dobré Ozwinovy ​​jackpoty je ještě jednodušší v bonusových režimech. Vývojáři vybavili slot dvěma takovými možnostmi:

 • Kniha kouzel
 • Zatočení zdarma o jackpot.

Kulatá kniha kouzel bude moci spustit bonusový symbol stejného jména. V důsledku spuštění se na hrací ploše objevují magické knihy. Uživatel bude muset náhodně vybrat několik možností. Každá kniha obsahuje hromadící se krystaly a další výplaty v mincích. Krystaly jsou navrženy tak, aby spouštěly bezplatná otočení.

Pokud hráč narazí na obrázek Evil Spell, režim cen skončí. Maximální počet knih, které lze otevřít, je 18. Pokud jde o kolo Jackpot Free Spins, Scatters jej aktivuje. Získáte 10 zatočení, ve kterých sázky nastavuje samotná instituce. V tomto režimu můžete sbírat koule, které jsou blíže k jackpotu.

Průběh hry

Ozwins Jackpots Průběh hry Ozwinova recenze jackpotů nebude úplná, pokud neodhalíte vlastnosti hry. Nejprve zvažte strukturu hřiště. Hráč bude hrát na 5 válcích s 20 aktivními liniemi. Pásma jsou ve výchozím nastavení povolena, takže jejich počet nelze změnit.

Hráč bude muset nastavit nominální hodnotu mince a velikost sázky. Na zatočení nemůžete vložit více než 40 eur. Na jednu dráhu jsou přijímány sázky v rozmezí od 1 centu do 2 eur. Výplaty přinášejí souvislé řetězce 3 stejných obrázků.

Výpočet odměn se provádí s ohledem na cenu postav:

 • Sova – až 4000 mincí;
 • Nádoba se zeleným lektvarem – od 40 do 750 mincí;
 • Obleky karet – od 20 do 200 mincí;
 • Sorcerer's Apprentice – od 60 do 2000 mincí;
 • Kompas – až 1000 mincí.

Teoretické procento návratnosti RTP je 96,7 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2023
Podobné hry jako Ozwins Jackpots
Všechny hry výrobce Yggdrasil Gaming
Back to top