Midas Golden Touch Midas Golden Touch

Midas Golden Touch - Slot

Hrát si Midas Golden Touch

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Midas Golden Touch
Software IconSoftware: Thunderkick
RTP IconRTP: 96.20%
Volatilita IconVolatilita: Vysoká volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 15/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x10 100
Funkce IconFunkce: Free spiny Lepkavé divočiny

Midas Golden Touch Průběh hry Postava krále Midase je mnohým známá již od dětství. Byl to on, kdo svými doteky proměnil všechny předměty ve zlato. Takový děj se stal ideálním základem pro nový slot - Midas Golden Touch.

Novinka potěší uživatele nejen napínavým příběhem, ale také možností vyhrát největší cenu – 1 000 000 mincí. Kvůli takovému zisku stojí za to zkusit hrát online v Midas Golden Touch. Pokud si nejste jisti svými schopnostmi, můžete nejprve vyzkoušet zkušební verzi.

Recenze hracího automatu – Midas Golden Touch

Ve středu zápletky je mýtický král Midas, který měl božský dar proměňovat předměty ve zlaté pruty. Hlavním úkolem hráče je přimět krále, aby co nejvíce ukázal své schopnosti a vydělával peníze pomocí mincí.

Všechny akce se odehrávají na pozadí majestátního chrámu, kde postava žije. Celkový obraz slotu Midas Golden Touch doplňují tematické ikony v podobě atributů bájného hrdiny. Emulátor dodává vysoce kvalitní grafice a příjemné hudbě zvláštní realismus.

Označení symbolů

Hrací pole zařízení je zdobeno jasnými a atraktivními obrázky, které hrají roli hlavních ikon. V tomto případě jsou všechny symboly rozděleny do několika kategorií. První kategorii slotu Midas Golden Touch tvoří tematické ikony s obrázkem:

 • rakve;
 • Zlatý vavřínový věnec;
 • Pohár;
 • Král Midas.

Další kategorie zahrnuje klasické symboly, které jsou prezentovány ve formě hracích karet od Devítky po Eso. Speciální funkce ve hře Midas Golden Touch vykonává několik speciálních postav:

 • Scatter – brána do královského hradu;
 • Divoký symbol – kouzelné ruce Midase.

Díky nim můžete získat další bonusy.

Bonusová hra

Midas Golden Touch Průběh hry Ve slotu nejsou žádné rizikové hry ani tematická kola. Místo toho je uživateli nabízeno několik dalších funkcí. Pokud kdekoli na válcích nasbíráte 3, 4 nebo 5 scatter symbolů, získáte ve slotu 10, 15 nebo 20 bezplatných zatočení.

Během těchto roztočení je aktivována funkce Sticky Respin. Na začátku každé rotace je umístěn symbol Wild. Řetězce cen jsou pevné a zbývající buňky se dále otáčí. To vše se opakuje od okamžiku, kdy nové odznaky tvoří výherní kombinaci.

Průběh hry

Midas Golden Touch Průběh hry Na hřišti neuvidíte nic zvláštního. Hra se odehrává na 5 válcích, na kterých jsou umístěny 3 řady. Počet pevných výherních linií je 15. U kombinací se vytvářejí kombinace, které jsou vytvořeny ze stejných obrázků na výherní řadě zleva doprava.

Nejprve si můžete vyzkoušet demo hru Midas Golden Touch a teprve potom vsadit skutečné sázky. Jejich velikost se pohybuje od 10 centů do 100 USD. Ovládací panel má tradiční nastavení a tlačítka pro spuštění.

Ocenění se udělují podle tohoto principu:

 • Král Midas a divoký symbol přidají 1 000 až 7 500 mincí;
 • Oběty karet se vrátí od 100 do 750 mincí;
 • Pohár přinese 400 až 2000 mincí;
 • Zlatý věnec přidá 500 až 2500 mincí;
 • Pole vynásobí výhru částkou od 300 do 1500 mincí.

Procentuální návratnost (RTP) v bloku je 96,1 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Midas Golden Touch
Všechny hry výrobce Thunderkick
Back to top