Twin Happiness Twin Happiness

Twin Happiness - Slot

Hrát si Twin Happiness

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Twin Happiness
Software IconSoftware: NetEnt
RTP IconRTP: 96.45%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 243/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 1000
Funkce IconFunkce: Lepkavé divočiny

Twin Happiness Průběh hry Kombinace nových technologií a klasického designu je současným trendem výrobců kasin. Netent nebyl výjimkou. Tento styl byl použit k vytvoření původního slotu Twin Happiness.

Unikátní funkcí stroje je synchronizace cívek. Je to vidět při každém otočení. To ukazuje použití nových technologií. LED podsvícení a tradiční ikony zároveň evokují vzpomínky na tradiční automaty v Las Vegas.

Recenze Slot Twin Happiness

Hlavní příběh automatu je zcela věnován čínským Vánocům. Na obrazovce uvidíte odpovídající symboly v podobě baterek, zlata a hieroglyfů. Celkový obraz stroje Twin Happiness doplňují zářivě barevné designové prvky, které doprovází příjemná melodie. Zvláštní pozornost si zaslouží bohatá trojrozměrná grafika, která vytváří efekt realismu.

Označení symbolů

Hlavními součástmi každého slotu jsou symboly. Chcete-li hrát o peníze v Twin Happiness, musíte si rozhodně prostudovat jejich hodnotu a koeficient. V tomto případě budete mít co do činění s několika kategoriemi ikon.

První kategorii tvoří ikony ve formě hracích karet: Eso, Piky, Devítky, Král, Desítky a Jack. Jsou nejběžnější mezi většinou výběrových mobilních kasin. Základem hry jsou tematické ikony:

  • Zlatý klobouk;
  • Bar;
  • čínské lucerny;
  • mandarinky;
  • Sedm.

Aktivace bonusových funkcí je způsobena symbolem Wild, který je zobrazen ve formě hieroglyfu.

Bonusová hra

Twin Happiness Průběh hry Bonusové kolo Twin Happiness poskytuje více příležitostí k vítězství ve hře Twin Reel Feature. Jeho podstata spočívá ve speciálním spojení sousedních bubnů. Každá rotace začíná se stejnými sousedními cívkami. Během rotace se počet stejných bubnů může zvýšit na 5, 4 nebo 3 kusy. V důsledku toho se zvyšuje šance na velké procento výplaty.

Průběh hry

Twin Happiness Průběh hry Twin Happiness je docela návyková hra, která nevyžaduje žádné speciální dovednosti. Zde je poměrně jednoduchá hratelnost a intuitivní rozhraní, takže ani začínající hráč nebude mít problémy s nastavením. Na hracím poli automatu Twin Happiness uvidíte 5 válců, na kterých je umístěno 243 výherních linií.

Pro základní nastavení je k dispozici 6 tradičních tlačítek. Uživatel bude muset nastavit velikost sázky a také nominální hodnotu mincí. Pro maximální sázku je k dispozici speciální tlačítko Max Bet. K dispozici je také automatická hra.

Platby se provádějí následovně:

  • Zlatý klobouk přinese 50 až 1000 mincí;
  • Karety karet přidají k výši plateb 3 až 25 mincí;
  • Bar se vrátí od 15 do 400 mincí;
  • Sedm přidá 30 až 500;
  • Čínská lucerna a mandarinky přinesou 10 až 250 mincí.

RTP slotu je 96,55 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Twin Happiness
Všechny hry výrobce NetEnt
Back to top