Hrát si Conan

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Conan
Software IconSoftware: NetEnt
RTP IconRTP: 96.28%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 24/6
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 1008
Funkce IconFunkce: Rozšíření divočiny Free spiny Lepkavé divočiny

Conan Průběh hry Dějová linie automatu Conan vychází z příběhu fiktivního hrdiny Conan, podle kterého byl natočen stejnojmenný film. Vývojáři NetEnt se postarali o to, aby slot zprostředkoval atmosféru filmu co nejrealističtěji, takže všechny postavy jsou promyšlené do nejmenších detailů.

Chcete-li ve hře získat maximální výhru, můžete nejprve zdokonalit své dovednosti v demo hře Conan a teprve poté přejít ke skutečným sázkám.

Recenze hracího automatu Conan

Design hry je pozoruhodný svou rozmanitostí. Od první minuty se uživatelé budou moci ponořit do apokalyptického vesmíru Conan Průběh hry hlavní postava, kde bude nebezpečí očekávat na každém rohu. Conan si můžete stáhnout do mobilního zařízení nebo hrát na PC.

V každém případě vás zasáhne originální styl hry, který se odehrává na pozadí zasněžené vesnice s bouřlivým nebem. Symbolika hry Conan Video Slot je úžasná svou bohatostí čar a odstínů.

Automat se vyznačuje nestandardními symboly, které v oblíbených světových automatech nenajdete. Na jejich vytvoření bylo vynaloženo velké úsilí specialistů NetEnt. Na obrazovce uvidíte různé kategorie postav: dobře platící a málo platící. Do poslední kategorie patří kulaté obrázky, na kterých jsou vyrytí hadi, lvi atd.

Vyše placenými symboly útočné pušky Conan jsou zbraně, helma a barbarská žena. Mezi speciální znaky patří:

  • Divoký symbol – 2 typy: Tower Wilds a Battle Wilds;
  • Symbol rozptylu – starověký štít s meči.

Conan Video Slot také poskytuje Mystery Symbols, které aktivují další funkce, které vám umožní přijímat odměny.

Bonusová hra

Automat také poskytuje bonusová kola. K aktivaci dalších her, které vám umožní získat bezplatná zatočení v casinu, dojde poté, co se objeví 3 nebo více symbolů Scatter. Hráči mají na výběr ze 3 možností bonusových úrovní:

  • City of Thieves;
  • Zdi Tarantie;
  • Hadův chrám.

Speciální mysteriózní symboly navíc spouštějí řadu bonusových funkcí, které umožňují zobrazení dalších multiplikátorů.

Průběh hry

Conan Průběh hry Automat má přehledné rozhraní a pohodlnou hratelnost, takže vypořádat se s ním nebude tak těžké. Conan Video Slot je tradiční 6-válcová hra s 24 výherními řadami. Platby jsou generovány dvěma způsoby: zleva doprava a zprava doleva.

Slot je k dispozici na PC i na mobilních zařízeních – vyberte si vhodnou možnost a začněte přijímat skutečné platby. Minimální sázka je 0,20 eur na 1 free spins.

Koeficient návratnosti je poměrně vysoký – 96,01 %.

Platby se provádějí za řetězce, které se skládají ze stejných značek. Měli by se seřadit v souvislé řadě. V jedné úrovni je povoleno několik výher najednou. Funkce Mystery Multiplier aktivuje další faktor 3 až 7.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Conan
Všechny hry výrobce NetEnt
Back to top