Butterfly Staxx 2 Butterfly Staxx 2

Butterfly Staxx 2 - Slot

Hrát si Butterfly Staxx 2

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Butterfly Staxx 2
Software IconSoftware: NetEnt
RTP IconRTP: 96.35%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 40/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 300
Funkce IconFunkce: Rozšíření divočiny Free spiny Lepkavé divočiny

Butterfly Staxx 2 Průběh hry Hra Butterfly Staxx 2 Slot je jedinečný a vzrušující automat od vývojáře NetEnt, který si dokáže podmanit každého člověka krásnou animací a možností vyhrát bez návštěvy automatů v Las Vegas.

To přispívá k jednoduchému designu a velkému počtu roztočení zdarma, za které nebudete muset platit. Od svého vzniku se novinka okamžitě držela na vysokých pozicích ve všech hodnoceních a někdy vedla hodnocení nejlepších kasin.

Обзор Butterfly Staxx 2

Výherní automat Butterfly Staxx 2 Slot je prostě naplněn jarní tématikou – celá hra se odehrává na pozadí barevného trávníku, jako by Butterfly Staxx 2 Průběh hry z karikatury. Na louce můžete vidět něžné květiny - předzvěsti začátku teplého období. Hlavními postavami jsou barevní motýli, kteří jsou hlavními postavami nové hry – s nimi se mobilní sloty stávají ještě výnosnějšími. Dobrá hudba vás potěší.

Označení symbolů:

Prakticky všechny postavy jsou spojeny s jarem a krásou tohoto období. Ani zde se ale neobešli bez karetních symbolů - obrázky se znakem 10 mohou přinést od 5 do 150 mincí. Chcete-li vyhrát ve slotu Butterfly Staxx 2, musíte nasbírat alespoň tři neobvyklé květiny - od 50 do 250 mincí. Nechybí ani svítící motýli, kterým je celá hra věnována a mohou přinést až 600 výherních mincí. Ne bez speciálních znaků:

  • Scatter je fialová květina s odpovídajícím nápisem. Navrženo ke spuštění bonusového kola s roztočením zdarma;
  • „Divoký“ symbol je lotos, který netvoří svou vlastní kombinaci, ale může nahradit jakýkoli obrázek a vytvořit tak ziskovou kombinaci.

Nejprve si můžete zdarma zahrát Slot Butterfly Staxx 2, abyste se seznámili s rozhraním a prozkoumali tabulku výplat.

Bonusová hra v Butterfly Staxx 2

Hráč bude mít k dispozici dvě bonusové hry:

  • Re-Spins – spouští se v situacích, kdy symboly motýlů zabírají celou plochu sloupu. V tomto případě se odznaky přesunou na okraj své řady a zůstanou tam až do začátku příští rotace.
  • Zatočení zdarma – pokud se rozptyl objeví v několika buňkách, spustí se určitý počet roztočení zdarma. Na hrací ploše se neobjeví motýli, ale kokony, které jsou poslány na levou stranu hřiště. V jakémkoli vítězném řetězu z kukly se mohou vylíhnout motýli létající doprava a budou tam během zbývajících rotací. Úkolem hráče je zaplnit celé herní pole, což vám umožní získat maximální výplatu.

Průběh hry

Když začnete hrát v demo režimu Butterfly Staxx 2, okamžitě si všimnete, že vývojáři rozdělili pole na 5 válců a 40 řad. Každá z výherních řad je nastavena automaticky, takže je nelze změnit. Každá řada přijímá 1 až 10 mincí s nominální hodnotou až 2 mince. Celkem můžete vsadit až 400 mincí. Výherní stůl Butterfly Staxx 2 má tradičně symboly nízké hodnoty – hrací karty:

A K O J
5 20 20 20 20
4 10 10 10 10
3

Existují také cenné symboly, kterými jsou 3D obrázky motýlů různých barev: modré, fialové, růžové a zlaté. Mohou hráči přinést výrazně více výhod.

Zlatý motýl Růžový květ Fialový květ Modrá květina
5 60 40 40 40
4 30 20 20 20
3 15 10 10 10
2 2 - - -

Butterfly Staxx 2 Má solidní procento výplaty 96,8 %. Chcete-li otestovat svůj vlastní osud, můžete hrát ze svého telefonu nebo počítače, stačí věřit ve své štěstí!

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Butterfly Staxx 2
Všechny hry výrobce NetEnt
Back to top