Divine Lotus Divine Lotus

Divine Lotus - Slot

Hrát si Divine Lotus

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Divine Lotus
Software IconSoftware: Thunderkick
RTP IconRTP: 96.14%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 4096/6
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 100
Funkce IconFunkce: Free spiny Lepkavé divočiny

Divine Lotus Průběh hry Čínská kultura se opakovaně stala hlavní dějovou linií mnoha světových automatů. Nyní je čas, aby Thunderkick přidal do své sbírky slot věnovaný jedné z nejrozvinutějších zemí.

Design emulátoru je vytvořen ve stylu tibetských tradic, takže si každý hráč může nejen užít vzrušující hru, ale také se cítit jako cestovatel na tajemných svazích. Stroj je k dispozici v různých verzích. Můžete hrát v demo režimu a také přejít na plnou verzi.

Recenze slotu Divine Lotus

Jako hlavní postavy slotu si vývojáři vybrali draky, kteří jsou popsáni ve starověkých asijských legendách. Jejich stanoviště je báječná a úžasná země, která se nachází na ostrovech vznášejících se ve vzduchu.

Krajinu doplňují krásné řeky, které z ostrovů padají v podobě vodopádů. Přesně takový obrázek na vás čeká ve slotu Divine Lotus. Příjemný hudební doprovod vám umožní zcela se ponořit do nerealisticky krásného světa bájných bytostí.

Označení symbolů

Původní design slotu pokračuje v barevné symbolice. Existuje několik skupin symbolů, které jsou uvedeny v tabulce výplat. V této sekci uvidíte hodnotu každé ikony v kombinaci cen.

Nízko placené ve hře jsou standardní hrací karty. V tomto případě byly použity odznaky od devíti po eso. Kategorie tematických symbolů stroje Divine Lotus zahrnuje malá mláďata draků různých barev:

 • Modrá;
 • Zelená;
 • Červená;
 • Žlutá.

Kromě malých draků uvidíte obrázek dospělého draka a několik speciálních ikon:

 • Scatter – lotosový květ;
 • Zástupný symbol – písmeno W;
 • Mystery Symbol je další lotos.

Každý z nich otevírá další příležitosti a zvyšuje procento plateb.

Divine Lotus Průběh hry V tomto emulátoru nejsou žádné tematické hry zdarma, ale je zde kolo s otočeními zdarma. Hlavní funkce tohoto kola jsou:

Měřič symbolů

V bonusovém kole se na obrazovce objeví speciální žeton, který hromadí lotosy. Když se zcela zaplní květinami, z kotoučů zmizí 1 levný odznak. Nahrazuje ho Mystery Symbol. Výsledkem je, že hráč obdrží 1 bezplatné zatočení v casinu.

Bonusová hra

Aktivuje se po symbolech scatter. V tomto procesu uživatel obdrží určitý počet otočení, který závisí na počtu vynechaných scatter. Minimální počet scatter symbolů je 2.

Průběh hry

Divine Lotus Průběh hry Struktura hracího pole v Divine Lotus je trochu neobvyklá, ale to vám nebrání rychle si roztřídit ovládací panel a začít hrát. Na obrazovce uvidíte 6 válců a 4 řady ikon. Aktivní linie v tradiční podobě chybí. Místo toho se používá 4096 způsobů vytváření kombinací cen.

Můžete si vsadit na kolo. Jeho hodnota se pohybuje od 10 centů do 100 eur. Placené řetězce ve hře se skládají z několika stejných ikon, které by měly být umístěny vedle, počínaje 1 sloupcem.

Platby se provádějí následovně:

 • Modrý drak přidá 20 až 84 mincí;
 • Drak přinese 20 až 200 mincí;
 • Zelený drak se vrátí z 20 na 90 mincí;
 • Červený drak přidá 24 až 100 mincí;
 • Žlutý drak přidá 22 až 94 mincí;
 • Hracími kartami lze přidat až 68 mincí.

Procento návratnosti slotu RTP je 96,14 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Divine Lotus
Všechny hry výrobce Thunderkick
Back to top