Infinity Hero Infinity Hero

Infinity Hero - Slot

Hrát si Infinity Hero

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Infinity Hero
Software IconSoftware: Wazdan
RTP IconRTP: 96.24%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 20/6
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Free spiny

Infinity Hero Průběh hry Automat Infinity Hero je produkt značky Wazdan vydaný 29. července 2020. Zajímavý je tím, že se v něm vývojáři podařilo spojit hned dvě oblíbená témata - ovoce a komiks. Návratnost slotu je deklarována na 96,24 % a maximální multiplikátor podané sázky je x13000. To znamená, že zde má každý šanci vyhrát vysokou částku, ale nejprve vám doporučujeme vyzkoušet si hru zdarma, abyste se dozvěděli více o pravidlech, bonusech a funkcích.

Recenze slotu Infinity Hero

Podle představy poskytovatele by měl automat Infinity Hero poskytnout každému hráči možnost cítit se jako Infinity Hero Průběh hry skutečný hrdina. A velké štěstí, protože na poli 6x3 s klasickými symboly a 20 výherními řadami lze vytvořit rekordní počet placených kombinací.

Rozsah sázek v automatu je 20-100 kreditů. Maximální koeficient v demo hře na oficiálních stránkách vývojáře je x5000. V různých online kasinech se však multiplikátory ve výplatní tabulce mohou lišit.

Jak hrát automat Infinity Hero

Infinity Hero Průběh hry Hra Infinity Hero je jednoduchá a přímočará i pro začátečníky. Na začátku hry musí uživatel zvolit výši sázky stisknutím odpovídajícího tlačítka na ovládacím panelu. Následuje spuštění zatočení a očekávání sestavování placených kombinací.

Mezi vlastnosti slotu patří možnost zvolit si volatilitu. To znamená, že uživatelé mohou podle svého uvážení určit, které platby je pro ně lepší přijímat - velké, ale méně často, nebo častěji, ale skromnější. K tomu je pod kotouči tlačítko se třemi chilli papričkami.

Nyní podrobněji o bonusech:

 • Divoký symbol ve slotu Infinity Hero nahrazuje chybějící symboly v kombinacích;
 • Scatter, který se objevuje na všech válcích kromě 1 a 2, spustí kolo s deseti otočeními zdarma.

V bezplatných zatočeních se navíc mohou objevit bonusové multiplikátory výher.

Náš názor

Infinity Hero je dobře navrženo – není zde nic nadbytečného, ​​pouze ty nejdůležitější možnosti pro hráče. K výhodám je třeba přičíst i pozitivní děj a design, protože právě tato nenápadná témata přitahují hráče nejčastěji. Obrovskou výhodou je také schopnost regulovat volatilitu. Uživatelé tedy určují míru rizika podle vlastního uvážení.

Výplatní tabulka

 • třešně - x10-100; Infinity Hero Průběh hry
 • citrony – 15–125;
 • pomeranče – x25–200;
 • hrušky – x50–500;
 • švestky – 100–1000;
 • vodní melouny – x200–1750;
 • sedmičky – x250–2500;
 • Wild – x500-5000;
 • Rozptyl s portrétem hrdiny – x250–1000.

RTP – 96,24 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Infinity Hero
Všechny hry výrobce Wazdan
Back to top