Hrát si Gnome

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Gnome
Software IconSoftware: Igrosoft
RTP IconRTP: 95.00%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 9/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 5000
Funkce IconFunkce: -

Gnome Průběh hry Podstatou hry Gnome, kterou vytvořil Igrosoft , je těžba diamantů na hřišti s rotujícími kotouči. Hráčovi pomůže starý trpaslík, který je hlavní postavou automatu. Kombinace několika identických drahokamů vám umožní vyhrát v automatu Gnome, čímž se vaše sázka znásobí až 5000krát.

Kromě poměrně velkého multiplikátoru uživatelé naleznou také několik štědrých bonusů. Patří mezi ně riziková hra a dvouúrovňové kolo. Pro jejich aktivaci vývojáři poskytují speciální bonusový symbol. Pro všechny hráče je k dispozici demo verze i plná hra.

Označení symbolů

Automat vám dává možnost vytvářet kombinace cen z drahých a málo platících ikon. Gnome Průběh hry Kromě nich jsou do automatu Gnome zapojeny ikony se speciálními funkcemi. Rozptyl byl obrázek minového vozu a jako divoký symbol byl použit portrét trpaslíka.

V tomto případě divoký symbol nejen nahrazuje jiné symboly, ale je také schopen tvořit kombinaci nezávisle, což poskytuje vysoký koeficient. Kromě toho je několik základních obrázků zobrazeno za drahé:

  • logo slotu;
  • deštník;
  • vybrat;
  • přilba.

Méně cenné jsou petrolejová lampa, kovadlina a perlík. Všechny jsou schopny vytvořit placené sekvence.

Bonusová hra

Gnome Průběh hry Hraní online v Gnome bude zajímavější , pokud spustíte bonusová kola. Dvouúrovňová bonusová hra odhaluje skrytá zákoutí pokladů. Abyste se tam dostali, musíte nasbírat 3 až 5 minových vozíků. Poté se hrdina okamžitě dostane na nové místo, kde jsou umístěny železné vozy. Každý z nich obsahuje nějakou položku.

Gnom musí otáčet kontejnery jeden po druhém. Pokud narazí na drahý krystal, postava obdrží ocenění. Kolo poté končí, co hráč otevírá důlní vozík. Hráč přejde do další úrovně po otevření všech minových vozíků, uvnitř kterých jsou krystaly.

Super hra začíná výběrem jedné ze dvou truhel. Odměna se uděluje za obsah pokladu. Můžete tedy vydělat od 50 do 500 coinů. Co se týče hry na zdvojnásobení, podmínky jsou jednoduché. Po úspěšném zatočení dostane hráč příležitost porazit dealera v kartách.

Průběh hry

Slot je všestranný. Každý hráč může hrát zdarma v demo režimu nebo Gnome Průběh hry vyberte si plnou verzi se skutečnými sazbami. Před zahájením točení na 5 válcích byste se měli seznámit s kurzy:

  • perlík – až × 10;
  • kovadlina – až × 20;
  • petrolejová lampa – až × 50;
  • přilba – až × 100;
  • krumpáč – až × 200;
  • deštník – až × 500;

Logo a divoký symbol mají vyšší hodnotu. Ve hře můžete vytvořit sekvence symbolů na 9 aktivních liniích. Jejich počet lze upravit. Kromě toho musíte před zahájením točení nastavit velikost sázky pomocí tlačítka BET.

Procento návratnosti slotu Gnome (RTP) je 96,4 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Gnome
Všechny hry výrobce Igrosoft
Back to top