Sweet Life 2 Sweet Life 2

Sweet Life 2 - Slot

Hrát si Sweet Life 2

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Sweet Life 2
Software IconSoftware: Igrosoft
RTP IconRTP: 95.00%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 9/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 5000
Funkce IconFunkce: -

Sweet Life 2 Průběh hry Sweet Life 2 je hra vytvořená společností Igrosoft jako aktualizovaná verze svého stejnojmenného předchůdce. Automat se vyznačuje přítomností speciálních symbolů, které spouštějí bonusovou kola, standardním rozhraním a jednoduchým ovládáním.

Ve hře Sweet Life 2 můžete vyhrát odměnu za minimálně 2 stejné symboly na aktivní výherní linii. Vytvořením výherních kombinací můžete zvýšit svou sázku o 675 000 mincí. Plný potenciál automatu je odhalen prostřednictvím bonusového kola skládajícího se ze 2 úrovní a rizikové hry.

Symbol

Chcete-li vyhrát velké ocenění, musíte procházet kategoriemi symbolů. Zahrnuty jsou ikony Sweet Life 2 Průběh hry s vysokým poměrem a nízkými náklady na obrázky. Výplatní tabulka obsahuje logo hry, sud medu, medvěda a úl v první kategorii.

Mezi hodnotné symboly patří:

  • včela;
  • čerpadlo;
  • květ jetele.

Divoký symbol ve slotu Sweet Life 2 je rozprašovač a bonusový symbol má tvar dřevěného úlu. Nahrazení obrázků patří k funkcím jiných divokých ikon. Ikona bonusu je navržena tak, aby spouštěla ​​bonusy.

Bonusová hra

Sweet Life 2 Průběh hry Bonusové kolo automatu představuje dvouúrovňovou bonusovou hru, která vám umožní navýšit váš běžný účet. Podmínkou pro aktivaci ziskového kola je výskyt alespoň 3 dřevěných úlů na hrací ploše.

Poté se hráč ocitne na dalším poli, kde je umístěno 5 úlů. Jsou za nimi odměny, možnost přejít na další úroveň a vosy. Ty se stávají důvodem pro ukončení kola. Odměny jsou zde roky jako multiplikátory, které se přičítají k celkové sázce.

Pokud jste v úlu nenašli vosy, pokračujete ve hře Sweet Life 2 na nové bonusové úrovni. Druhá fáze nabízí výběr jednoho ze 2 sudů. Odměna je udělena, pokud je v sudu výhra. Speciální symbol nalezený v sudu doplňuje bonus.

Automat vám také umožňuje zapojit se do hry o zdvojnásobení. Toto kolo je dostupné všem uživatelům po úspěšném otočení (kromě automatického rolování). Poté, co se objeví výherní kombinace, můžete otevřít rizikovou hru pomocí tlačítka Vsadit. Spusťte hlavní režim se přepnete pomocí tlačítka Start. Když se účastníte rizikové hry, musíte si vybrat kartu s vyšší hodnotou.

Průběh hry

Se základními pravidly hry se můžete seznámit v sekci Nápověda. Zde jsou všechny informace o bonusu Sweet Life 2 Průběh hry kol a kurzy symbolů. Jetelový květ a opilovač přinesou násobitele maximálně 10 a 20. Následujte je včela, úl a medvěd - přidají násobitele 50, 100 a 200. Za sud medu s rozprašovačem a hrou dostanete ještě více logo. Maximální koeficient pro logo je 5000.

Všechny tyto symboly se budou otáčet na poli reprezentovaném ve formě 5 válců. Chcete-li získat odměnu, musíte sbírat sekvenci cen na jednom z 9 řádků. Počet aktivních linií zde není pevně daný, takže její hráč může libovolně měnit.

RTP ve slotu Sweet Life 2 je 98 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Sweet Life 2
Všechny hry výrobce Igrosoft
Back to top