Rock Climber Rock Climber

Rock Climber - Slot

Hrát si Rock Climber

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Rock Climber
Software IconSoftware: Igrosoft
RTP IconRTP: 95.53%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 9/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 5000
Funkce IconFunkce: -

Rock Climber Průběh hry Slot Rock Climber společnosti Igrosoft je perfektní volbou pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet virtuální horolezectví a získat štědré odměny. Můžete to udělat zdarma a bez registrace nebo se skutečnými sazbami.

Pro hru je určeno standardní hrací pole s kreslenými symboly. Automat je vytvořen ve formátu „jednoruký bandita“, má bonusovou hru a speciální symboly. Pro zvláště rizikové uživatele připravili vývojáři automatu Rock Climber rizikovou hru.

Označení symbolů

Chcete-li se blíže podívat na funkci slotu, měli byste si určitě prostudovat symboly. Protože ona Rock Climber Průběh hry je hlavní prvek výherního automatu. V tomto případě můžete na obrazovce vidět 7 základních symbolů, které vytvářejí placenou kombinaci, a 2 obrázky se speciálními funkcemi.

Lanový hák funguje jako bonusový symbol, který odemyká bonusová kola ve hře Rock Climber. Další speciální postavou je vlajka. Používá se jako divoký symbol, takže může nahradit základní ikonu.

Mezi základní obrázky patří:

  • batoh;
  • cap;
  • cepín;
  • stan;
  • boty;
  • bunda.

Více o těchto symbolech můžete navštívit v tabulce výplat. Zde jsou všechny informace o kurzech.

Bonusová hra

Rock Climber Průběh hry Automat je vybaven tematickým kolem cen nazvaným „Tros“. Doplněk se zobrazí po dopadu 3 až 5 obrázků háku s lanem na hřiště. Mohou vypadnout na libovolných buňkách.

Velikost odměny závisí na počtu bonusových ikon, které se objeví v poli. Hlavním úkolem uživatele v tomto kole je vyzvednout hlavního hrdinu na vrchol hory. Na tomto místě musí postavit svůj banner.

V procesu herního režimu stačí vybrat jeden z prezentovaných kabelů. Volbu lze provést pomocí tlačítek, která reguluje počet řádků. Pokud během výstupu lezec spadne do jeskyně Bigfoot, kolo končí.

Ve hře Rock Climber si můžete také vyhrát velké odměny ve dvojité hře. Kolo se otevře po kliknutí na tlačítko Vsadit. V sázce budou mince vyhrané během roztočení. Hráč musí uhodit kartu, která bude vyšší než prodejce karet. V případě vítězství se zdvojnásobí. V případě porážky jsou všechny mince ztraceny.

Průběh hry

Vyplatí se začít hru nastavením požadované velikosti sázky a počtu aktivních linií. Pro tento účel jsou Rock Climber Průběh hry speciální umístění umístěná na ovládacím panelu. Počet aktivních linií se pohybuje od 1 do 9 a je zde pouze 5 válců.

Tlačítko Bet umožňuje upravit sázku a také spouští rizikovou hru. Chcete-li zobrazit poměry symbolů, klikněte na Nápověda. Zde uvedené informace vypadají asi takto:

  • batoh – až × 100;
  • cepín – × 2, × 3, × 10;
  • klobouk – × 3, × 5, × 20;
  • boty – × 5, × 10, × 50.

Sněhová vločka (do 5000), bunda (do 200) a stan (do 500) mají vyšší cenu.

Procento návratnosti (RTP) ve slotu Rock Climber je 96,7 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Rock Climber
Všechny hry výrobce Igrosoft
Back to top