Pirate 2 Pirate 2

Pirate 2 - Slot

Hrát si Pirate 2

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Pirate 2
Software IconSoftware: Igrosoft
RTP IconRTP: 95.00%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 9/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 5000
Funkce IconFunkce: -

Pirate 2 Průběh hry Igrosoft se opět obrátil k pirátskému tématu, v jehož důsledku vznikl automat Pirate 2. Nový vývoj umožňuje vytvářet kombinace cen ve dvou směrech – zleva doprava a zprava doleva. Mezi symboly najdete 3 speciální ikony.

To znamená, že uživatel bude moci zvýšit své šance na výhru v bonusových kolech. Jejich aktivací může hráč vyhrát zdvojnásobení plateb a další odměny v Pirate 2. Za nejvýhodnějších podmínek může být sazba navýšena až 5000krát.

Označení symbolů

Popis ikon naleznete v části Nápověda. Zde jsou uvedeny standardní a speciální znaky. Každá skupina Pirate 2 Průběh hry navržený pro konkrétní účel. Mezi standardní obrázky patří:

 • zbraň;
 • mapa ostrova pokladů;
 • jádro;
 • dýka;
 • mušketa;
 • dalekohled;
 • háček.

Každá ikona z tohoto seznamu má určitou hodnotu, která je zohledněna při výpočtu výše výplaty. Kromě nich obsahuje výplatní tabulka speciální ikony: piráta, truhlu a sud. Pirát se chová jako divoký symbol.

Další dvě ikony jsou definovány jako bonusové obrázky. Divoká ikona se používá k nahrazení jiných ikon. Hlaveň a truhla jsou schopné otevřít bonusové režimy.

Bonusová hra

Pirate 2 Průběh hry Pirate 2 zve každého hráče, aby otevřel několik bonusových kol. Po každé výherní kombinaci můžete riskovat své výhry. Chcete-li to provést, můžete kliknout na tlačítko Bet a zúčastnit se hry o zdvojnásobení. Tlačítko Start, které pokračuje v otáčení v základním režimu, umožňuje tuto funkci zrušit.

V případě účasti ve hře bude uživateli nabídnuta karetní hra s dealerem. 4 karty na poli budou otočeny lícem dolů a jedna karta bude odkryta. Hráč si musí líznout ze 4 karet tu, která má vyšší nominální hodnotu než ta lícem nahoru.

Další příležitost zvýšit šance na výhru se otevře poté, co se objeví 3 nebo více obrázků s truhlami. Na další obrazovce se objeví zamčené truhly. Musíte uhodnout truhlu s cenami, která bude obsahovat poklady.

Pokud se v režimu základního točení objeví na libovolné pozici 3 až 5 obrázků sudů, hráč postoupí do stejnojmenného kola o ceny. Během bonusové hry se otevře hlaveň, označená kanónem. Dále je vybrána jedna kostka. Číslo na něm označuje kroky k novému sudu.

Průběh hry

Přehled hlavních charakteristik hry by měl začít rozhraním slotu. Ovládací tlačítka Pirate 2 Průběh hry tady trochu. Tlačítka Řádky se používají k úpravě čar. Aktivních řádků je pouze 9, to potvrzují značky na tlačítkách. Hrají na hřišti, které se skládá z 5 bubnů.

Před zahájením roztočení musíte také nastavit velikost sázky. Tento ukazatel spolu s koeficientem cenového řetězce tvoří výši plateb. Maximální multiplikátor přináší mapu pokladu – až 5000. Sekvence několika zbraní dají multiplikátor až 500. Všechny ostatní symboly mají následující multiplikátory:

 • dýka – až 50;
 • jádro – až 200;
 • mušketa – až 100;
 • dalekohled – až 10;
 • háček – až 20.

Míra návratnosti ve slotu Pirate 2 (RTP) je 98 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Pirate 2
Všechny hry výrobce Igrosoft
Back to top