Hrát si RaRaRa

Popis

Název slotu IconNázev slotu: RaRaRa
Software IconSoftware: Relax Gaming
RTP IconRTP: 95.97%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 10/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 300
Funkce IconFunkce: Free spiny Lepkavé divočiny

RaRaRa  Průběh hryRaRaRa je nový hrací automat od Relax Gaming. Hazardní hra byla vydána 7. října 2020. Na aktivních linkách virtuálního automatu se odehrává téma civilizace starověkého Egypta.

Během otáčení válců se na obrazovce zařízení zobrazí nápisy věnované tématu automatu: faraoni, sfingy, pyramidy. Procento návratnosti hazardních her je 95,97 %. Můžete se seznámit se symboly a funkcemi automatu v demo režimu tím, že začnete hrát zdarma.

Recenze hracího automatu RaRaRa

Zápletka pro aparát RaRaRa nebyla vybrána náhodou, protože hrací automaty na staroegyptskou tematiku jsouRaRaRa  Průběh hry úspěch mezi hazardními hráči. Vývojáři Relax Gaming se ujistili, že si tento automat získal srdce uživatelů od prvních sekund hry.

Seznam technických charakteristik online automatu nabízí 5 válců, 10 aktivních linií. Minimální sázka je 0,1 mince a maximální je 400 coinů. Nejvyšší výplatní poměr je 300 sázek. Účastník může získat cenu za každé úspěšné zatočení.

Jak hrát automat RaRaRa

Pro uživatele nebude obtížné porozumět ovládacímu panelu hazardních her. Vše je zde jednoduché a přímočaré: v levém dolním rohu jsou šipky sloužící k výběru rozmezí sázek. V blízkosti je klávesa, která upravuje nastavení: zvuk, hlasitost, zvukové efekty. V pravém dolním rohu obrazovky zařízení je tlačítko pro aktivaci automatického spouštění. Vedle je klávesa Start. Kliknutím na něj spustíte rotaci válců hry.

RaRaRa  Průběh hry Jednoduchá hratelnost RaRaRa nebude vyvolávat otázky ani pro začátečníky. Po dokončení základního nastavení je potřeba aktivovat roztočení válců. Poté počkejte na dokončení zatočení a prostudujte si kombinace zobrazené na obrazovce. Placené řádky se počítají ve dvou směrech: zleva doprava a zpět. Výhry jsou určeny pro 3-5 stejných symbolů. Výše výplaty závisí na velikosti celkové sázky, počtu symbolů v kombinaci a jejich koeficientech.

Pravidla slotu poskytují základní symboly: pyramidy, medailony, božstva, vázy. Jsou zde znamení se speciální funkcí (Wild): vládci starověkého Egypta. Divoké symboly se objevují na obrazovce stroje pouze na třech prostředních válcích: 2, 3 nebo 4.

Divoký, který se objeví na jednom z těchto válců, se automaticky změní na znak zásobníku. Zatočení zdarma začnou ihned poté. Zatočení zdarma skončí, když vypadne další Wild, když uživatel prohraje nebo se na obrazovce objeví obrázek pyramidy. Rizikové kolo pro zdvojnásobení není stanoveno pravidly slotu.

Výplatní tabulka

  • starověký artefakt: x60/200/600;RaRaRa  Průběh hry
  • skarabeus: x40/80/200;
  • božstvo Ra: x16/32/120;
  • plavidlo: х12/20/80;
  • pták: 8/16/60;
  • sfinga: x8/16/60.

RTP (procento návratnosti z celkové částky sázek) – 95,97 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako RaRaRa
Všechny hry výrobce Relax Gaming
Back to top