Wanted Outlaws Wanted Outlaws

Wanted Outlaws - Slot

Hrát si Wanted Outlaws

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Wanted Outlaws
Software IconSoftware: Relax Gaming
RTP IconRTP: 96.41%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 3125/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Free spiny

Wanted Outlaws Průběh hryRelax Gaming potěšil své fanoušky dalším automatem. Grafiku a výhody online stroje Wanted Outlaws vytvořeného 26. října 2020 můžete ocenit na našem webu. Na aktivních řadách automatu se odehrává téma Divokého západu, mezi hazardními hráči se těší neuvěřitelnému úspěchu.

Vysoká návratnost 96,41 % a barevné tematické animace zvyšují úspěšnost hry. Otestujte si specifikace hraním dema Wanted Outlaws zdarma.

Recenze slotu Wanted Outlaws

Námět pro online hazardní hru Wanted Outlaws zvolili vývojáři s ohledem na preference uživatelů.Wanted Outlaws Průběh hry Od prvních sekund roztočení pěti válců si všimnete barevné grafiky. Na obrazovce zařízení se objevují obrázky kovbojů, boty s ostruhami, revolver, podkovy, oznámení o dopadení zločinců, nominální hodnoty karet.

Standardní linky nejsou poskytovány. Máte možnost nasbírat 3125 výherních kombinací. Přijímáme 0,1 až 100 mincí na zatočení.

Jak hrát automat Wanted Outlaws

Vysoce kvalitní animace, vysoké RTP, jasná hratelnost Wanted Outlaws jsou přednostmi zařízení. Před zahájením herního procesu musíte vybrat sázku kliknutím na tlačítko s obrázkem mincí. Nedaleko se nachází startovací tlačítko, které aktivuje rotaci válců. Po zahájení roztočení se na obrazovce slotu objeví tematické symboly.

Wanted Outlaws Průběh hry Každé znamení ve hře má specifickou sadu koeficientů. Platby jsou připisovány za kombinace identických symbolů. Výherní částka závisí na velikosti sázky, počtu symbolů v kombinaci a jejich ukazatelích.

Oznámení o dopadení zločinců se objevují pouze na 3., 4. a 5. válci. Ke každému takovému oznámení je připojeno ocenění. Za obraz zločince s obvazem se účtují 2, 5, 10 sazeb. Za symbol dívky dostanete 15, 20, 25 kreditů a za zločince s plnovousem - × 200.

Obrázek šerifa v bílém klobouku je vybaven možnostmi Wild. Tento znak v případě potřeby nahrazuje základní symboly a doplňuje výherní řadu. Sheriffs Star je znak rozptylu, který ve výši 3, 4, 5 jednotek aktivuje kolo 10, 15, 25 bezplatných zatočení.

Výplatní tabulka

  • křížené revolvery: x1,5, 9, 24, 60;Wanted Outlaws Průběh hry
  • čepice s rukavicemi: 6x, 12, 24;
  • boty: x3, 6, 18;
  • lano s podkovou: x3, 6, 18;
  • oznámení o dopadení pachatele: x1,5, 4,5, 15;
  • Nominální hodnoty karet: x0,6–6.

RTP (procento návratnosti z celkové částky sázek) – 96,41 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Wanted Outlaws
Všechny hry výrobce Relax Gaming
Back to top