Oktoberfest Oktoberfest

Oktoberfest - Slot

Hrát si Oktoberfest

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Oktoberfest
Software IconSoftware: Nolimit
RTP IconRTP: 96.75%
Volatilita IconVolatilita: Vysoká volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 20/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Free spiny

Oktoberfest Průběh hryNolimit představil další vzrušující automat na Oktoberfest s návratností 96,75 %. Zařízení bylo vytvořeno vývojáři 27. října 2016. Jeho téma je věnováno oslavě stejnojmenného mnichovského pivního festivalu.

Hlavními symboly hazardu jsou obrázky servírky, návštěvníka baru, korbel piva, sud, klobouk s pérem. Funkčnost zařízení si můžete prostudovat v recenzi článku a zahrát si demo Oktoberfest na našem oficiálním webu.

Recenze automatu Oktoberfest

Vývojáři vědí, že hráči mají rádi online automaty se zábavnou tématikou, a proto zdůraznili svůjOktoberfest Průběh hry pozornost na barevný státní svátek. Za každé úspěšné zatočení zde lze získat četné výplaty. Sázka je přijímána na 1-20 řádků. Minimální částka je 20 mincí a maximální 10 000. Největší výhra při spuštění pětiválcového automatu je 5 000 000 mincí.

Jak hrát automat Oktoberfest

Hraní Oktoberfest je snadné se naučit a používat. Pětiválcový pohyb musí být aktivován po zvolení základního nastavení. Nejprve musíte vsadit. Volba počtu mincí se reguluje tlačítky"+"/"-", nacházejí se v pravé dolní části obrazovky slotu. Uprostřed je tlačítko pro aktivaci automatického spuštění a tlačítko Start.

Oktoberfest Průběh hry Během otáčení válců se na obrazovce zařízení objeví různé tematické obrázky. Každé znamení je vybaveno specifickou sadou koeficientů. Pravidla online hry stanoví základní sadu postav: klobása, klobouk, dřevěný sud, hudební nástroje, hrací karty. Existují také značky se speciálními možnostmi: ikona s nápisem"Wild".

Obrázek korbelu piva je obrázek Scatter. Tento znak ve výši tří nebo více jednotek zahajuje kolo bezplatných zatočení. Během zatočení zdarma platí násobitele.

Obrázek servírky a patrona baru jsou další divoká znamení. Objeví se na druhém a čtvrtém válci a aktivují možnost „Preclík Party Spin“. Během bonusové hry se vytvoří mobilní Wild symbol, který ovlivňuje tvorbu maximálního počtu výherních kombinací.

Výplatní tabulka

  • Wild: x20/60/500;Oktoberfest Průběh hry
  • potrubí: x20/60/500;
  • dřevěný sud: 15/50/400;
  • akordeon: 15/40/250;
  • klobouk: 15/30/150;
  • klobása: 10/30/100.

RTP (procento návratnosti z celkové částky sázek) – 96,75 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Oktoberfest
Všechny hry výrobce Nolimit
Back to top