Deadwood Deadwood

Deadwood - Slot

Hrát si Deadwood

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Deadwood
Software IconSoftware: Nolimit
RTP IconRTP: 96.03%
Volatilita IconVolatilita: Vysoká volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 576/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x13 950
Funkce IconFunkce: Free spiny Lepkavé divočiny

Deadwood Průběh hryVýherní automat Deadwood představuje výrobce Nolimit 22. dubna 2020. Téma Divokého západu bude odhaleno na pěti válcích s tematickými obrázky a atmosférickým hudebním doprovodem hazardního procesu.

Zahájením hraní dema dostane hráč 10 000 kreditů za dlouhý trénink. Hra poskytuje nejen základní karty, ale také bonusové karty a také speciální možnosti v samotném procesu. RTP slotu je 96,06 %, každý host portálu si tuto hodnotu může ověřit a rozhodnout se hrát zdarma. V testovacím režimu zůstávají všechny vlastnosti a funkce v plném rozsahu.

Recenze slotu Deadwood

Deadwood Průběh hryStylové rozhraní Deadwood přinese do Texasu minulé století, kdy kovbojové chodili po ulicích se šátky na tvářích, jejich tváře se chlubily chtěnými oznámeními a přísný a statečný šerif hlídkoval v sousedství. Souboj mezi strážcem zákona a padouchy začne ihned po spuštění válců. Charakteristickým rysem automatu je umístění ikon na obrazovce: jsou tři na 1. a 5. válci a čtyři na 2., 3. a 4. válci.

Sázka začíná od 0,20 coinů, její regulace se provádí v krocích po 0,2 a dosahuje hodnoty 100. Řádky pro vyplácení řetězů jsou poskytovány ve slotu 576. Kombinace se berou v úvahu, pokud začínají od válce zcela vlevo .

Jak hrát automat Deadwood

Deadwood Průběh hryHraní Deadwood poskytuje intuitivní klávesy, které vám umožní s jistotou ovládat proces od prvních zatočení. Sázku reguluje tlačítko se znakem dolaru a zatočení se spouští velkým tlačítkem nalevo od válců. Je možné povolit automatické roztočení a také urychlit zastavení válců. V jednom tahu lze spustit až 1000 automatických otočení. Navíc existují omezení pro autospiny – lze je deaktivovat při zadaných hodnotách útraty zůstatku a při určité výši výher.

Pokud je točení úspěšné, po zastavení rotace se na obrazovce započítají kombinace tří nebo více stejných karet. Základní karty mohou být nahrazeny Wild-pictures v řetězci. Takové bonusové karty jsou tři. Scatter představuje lebka bizona s revolvery. Tři symboly Scattered zahrnují 10 bezplatných zatočení, které vám určitě přinesou zisk.

Ve hře jsou také tři násilníci. Tematické obrázky, které se objeví na obrazovce, aktivují další opětovné roztočení.

Výplatní tabulka

 • deset, královna, kluk - x 25.5.100;Deadwood Průběh hry
 • král, eso – x 10/35/125;
 • brokovnice – x 15/50/150;
 • lahev whisky – 15/50/200;
 • bezpečné – x 20/60/250;
 • hodinky na řetízku – 20/60/300;
 • zlaté cihly – x 25/75/375.

Ve slotu Deadwood je hodnota RTP 96,06 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Deadwood
Všechny hry výrobce Nolimit
Back to top