Luxury Club Luxury Club

Luxury Club - Slot

Hrát si Luxury Club

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Luxury Club
Software IconSoftware: Spinomenální
RTP IconRTP: 95.80%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 10/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Free spiny

Luxury Club Průběh hry Automat Luxury Club oznámili vývojáři společnosti Spinomenal 26. října 2020. Novinka kombinuje prvky klasických automatů a tematických zařízení. To je způsobeno použitými symboly. Na válcích se objevují standardní třešně a „bary“, stejně jako kostky, karty a ruleta.

Míra návratnosti vkladu ve slotu je 95,8 %. Chcete-li se seznámit s pravidly a parametry, doporučujeme hrát zdarma v Luxury Club na webu.

Recenze slotu Luxury Club

Vývojáři Spinomenal vydali slot, jehož aktivací se hráči budou cítit jako návštěvníci Luxury Club Průběh hry opravdová herna. I přes podobnost s klasikou žánru se zařízení výrazně liší od běžných verzí 777. Hráčům je nabízeno 5 válců překřížených 10 pevnými liniemi. Pro sázky je k dispozici pouze 1 mince. Jeho nominální hodnota se pohybuje od 0,01 USD do 10 USD. Pokud bude hra úspěšná, sázka se zvýší 500krát.

Jak hrát automat Luxury Club

Úkolem hráčů je vybrat si optimální počet mincí, roztočit válce a získat odměnu. Sázky se uzavírají pomocí tlačítek „-“ a „+“ umístěných po stranách bloku „Na řadu“. Po zvolení hodnot musíte otáčení válců aktivovat ručně (středová klávesa) nebo v automatickém režimu ("Auto Play").

Hraní Luxury Club je co nejjednodušší. S každým otočením se symboly na hracím poli mění. Sekvence tří až pěti identických prvků na řádku je kombinací výher, která je vyplácena s pevným kurzem.

Luxury Club Průběh hry Hlavními symboly ve hře jsou hodnoty karet, třešně a"bary", kostky a diamanty. Navíc se používají speciální prvky, které zvyšují pravděpodobnost úspěchu. Patří mezi ně čtyři esa (Scatter), dívka s kartami (Wild), ruleta (Bonus).

Kolo o ceny se koná v samostatném okně. K jeho aktivaci potřebujete alespoň tři rulety na lince. Před hráčem se objeví tříúrovňové „kolo štěstí“. Jeho otočením získá hráč výhru v podobě multiplikátoru nebo dodatečného roztočení. Je také možné přejít na další úroveň, kde jsou nabízeny vyšší odměny.

Dalším bonusem od vývojářů je možnost nakupovat free spins. Hráči nemusí čekat, až se objeví Scattery. Stačí kliknout na tlačítko „Koupit funkci“ a zadat požadovanou sazbu. Částka, která má být vložena za otočení, bude automaticky vypočítána. Poté, co hráč souhlasí a prostředky jsou vybrány ze zůstatku, objeví se okno s pěti kartami. Hráč si musí vybrat jedno z nich, aby určil počet bezplatných zatočení (od 10 do 50).

Výplatní tabulka

  • 10 - x5/15/50; Luxury Club Průběh hry
  • J, Q – x5/20/75;
  • A, K – x5/25/100;
  • třešně, kostky – 10/50/150;
  • "Bary" – x15/60/250;
  • diamanty – x20/80/500;
  • dívka s kartami - -/-/500.

RTP (procento návratnosti z celkové částky sázek) – 95,8 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Luxury Club
Všechny hry výrobce Spinomenální
Back to top