Kitsunes Scrolls Kitsunes Scrolls

Kitsunes Scrolls - Slot

Hrát si Kitsunes Scrolls

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Kitsunes Scrolls
Software IconSoftware: Spinomenální
RTP IconRTP: 95.80%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 25/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Rozšíření divočiny Free spiny

Kitsunes Scrolls Průběh hry Značka Spinomenal představila další novinku roku 2020 - výherní automat Kitsunes Scrolls. Design slotu je těžké sjednotit s jedním tématem: hlavní postavou na obrazovce je Asiatka ve stylu anime. Postavou je samuraj, který ví, jak se proměnit v lišku s ohnivýma očima. Styl designu a vizualizace jsou barevné a jasné, hra vás rozhodně nenechá nudit.

Jakýkoli host na portálu může začít hrát Kitsunes Scrolls v ukázce. Hodnota RTP je 95,8 %, výhry velmi často vypadávají. Abyste mohli hrát zdarma, je připraveno 1000 kreditů, jejichž počet se automaticky navyšuje při aktualizaci stránky s automatem.

Kitsunes Scrolls Slot Recenze

Pět válců se 4 buňkami rychle změní ikony. Pozadí pro ně byla šeříková krajina s neustále Kitsunes Scrolls Průběh hry padající listy sakury. Sázka se ovládá tlačítky „+“ a „-“ a roztočení se spouští kulatým centrálním tlačítkem. Minimální sázka na zatočení je 0,01 a maximální je 10 mincí. Vedle tlačítka Start je klávesa pro aktivaci automatických otočení a také rizikové kolo pro bezplatná otočení.

Jak hrát slot Kitsunes Scrolls

Kitsunes Scrolls Průběh hry Hra Kitsunes Scrolls je barevná a snadno se ovládá. Hráč nejprve nastaví požadovanou částku pro roztočení, spustí roztočení a čeká na výsledek ceny. Výherní hodnota se zobrazí v informačním okně v levé dolní části obrazovky. Kombinace vyžaduje tři nebo více stejných symbolů, které obsadí první pozice na řadě. Hra poskytuje Wild - dívku ve stylu anime. Wild zabírá celý kotouč a aktivuje velkorysé kombinační příležitosti. Rozptyl s nápisem Free Spins spouští bezplatná otočení. K dispozici je 5 až 10 roztočení zdarma, ale v rizikovém kole je lze vždy zvýšit na 50. Hra často aktivuje funkci dvojitých a pevných válců. Každá bonusová funkce ve slotu přinese štědrou odměnu.

Bonusová hra se spouští zlatou truhlou a zve hráče, aby vyhrál další bezplatná otočení. Otevře se nová obrazovka se sérií vzácných krabic, ze kterých se objeví hodnoty volných svitků.

Výplatní tabulka

  • deset - x5/10/30; Kitsunes Scrolls Průběh hry
  • jack – x5/10/30;
  • dáma – x5/10/40;
  • král – x5/10/40;
  • eso – x5/10/50;
  • posun – x15/30/100;
  • meče – x20/40/200;
  • maska ​​– x30/12/600;
  • liška – x40/200/1000.

V Kitsunes Scrolls je procento návratnosti celkových sázek 95,8 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Kitsunes Scrolls
Všechny hry výrobce Spinomenální
Back to top