Syncronite Syncronite

Syncronite - Slot

Hrát si Syncronite

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Syncronite
Software IconSoftware: Yggdrasil Gaming
RTP IconRTP: 96.00%
Volatilita IconVolatilita: Vysoká volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 21168/6
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x64 000
Funkce IconFunkce: Lepkavé divočiny

Syncronite Průběh hry Automat Syncronite je hazardní hra od vývojářů Yggdrasil Gaming. Byl představen v listopadu 2020. Automat přitahuje pozornost jednoduchými pravidly, neobvyklým provedením a vysokou úrovní výplaty (RTP je 96 %). Patří ke klasickým hrám s rozšířenými parametry, a proto na válcích padají třešně, zvonky, kostky, karty. S funkcemi slotu se můžete seznámit zdarma. Za tímto účelem se doporučuje zahrát si demo v Syncronite.

Recenze automatu Syncronite

Klasický typ hazardních her se liší od standardních verzí. Vývojáři použili 6 válců. Místo výherních linií je zde uvedeno 21 168 variant tvorby výherních kombinací. Pro sázky je k dispozici pouze 1 mince, ale její nominální hodnota se pohybuje od 0,005 do 1 dolaru. To vám umožňuje zvolit přijatelnou úroveň rizika pro jakoukoli velikost vkladu. Maximální výherní kurz stanovený vývojáři je x64 800.

Jak hrát automat Syncronite

Před zahájením hazardní hry musíte uzavřít sázky. Pro výběr nominální hodnoty mincí použijte"Coin Syncronite Průběh hry Hodnota". Můžete také umístit maximální sázku jedním kliknutím kliknutím na „Max Bet“. Po označení velikosti investic na zatočení musíte aktivovat roztočení válců. K tomu použijte tlačítko se šipkou. Navíc je nabízen automatický herní režim, pro který je třeba vybrat 10 až 100 otočení.

Symboly automatů jsou standardní pro klasiku. Jak se válce točí, objevují se karty, kostky, třešně, zvonky. Vývojáři navíc přidali diamanty, které jsou vypláceny nejvyššími sazbami.

Hra Syncronite je originální. Během každého roztočení Syncronite Průběh hry pár náhodných válců umístěných poblíž je synchronizován. Na jejich vodorovných liniích se objevují stejné symboly, což zvyšuje pravděpodobnost vytvoření výherní kombinace. V některých případech je možná synchronizace 3, 4, 5 nebo 6 bubnů.

Na synchronizovaných vertikálách se mohou objevit rozdělené symboly v podobě lva. Naplňují celý buben. Po zastavení rotace se prvky rozpadnou na 8 stejných obrázků.

Vývojáři neposkytli žádné speciální postavy jako Wild a Scatter. Automat také nemá žádná bonusová kola, což je u klasiků tohoto žánru obvyklé.

Výplatní tabulka

  • diamanty, palice, piky, srdce – x4/6/8/10; Syncronite Průběh hry
  • kostky – x8/12/16/20;
  • třešně – 12/16/20/30;
  • zvonky – 16/20/30/50;
  • diamanty – x40/60/100/200.

RTP (procento návratnosti z celkové částky sázek) – 96 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Syncronite
Všechny hry výrobce Yggdrasil Gaming
Back to top