Wheel of Wonders Wheel of Wonders

Wheel of Wonders - Slot

Hrát si Wheel of Wonders

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Wheel of Wonders
Software IconSoftware: Push Gaming
RTP IconRTP: 96.50%
Volatilita IconVolatilita: Vysoká volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 729/6
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 46
Funkce IconFunkce: 243 způsobů Rozšíření divočiny Free spiny Lepkavé divočiny

Wheel of Wonders Průběh hry Automat Wheel of Wonders je hazardní hra od vývojáře Push Gaming. Slot byl vydán v říjnu 2020. Je vyroben ve staroegyptském motivu, a proto se na válcích objevují symboly znázorňující zvířata, historické postavy, stylizované nominální hodnoty karet. Úroveň návratnosti vkladu je stanovena na 96,5 %. Aby hráči ocenili funkce, mohou si zahrát demo ve hře Wheel of Wonders. Placené sázky jsou možné po registraci v některém z placených kasin, seznam spolehlivých klubů naleznete na našem webu.

Recenze hracího automatu Wheel of Wonders

Děj hracího automatu je založen na dobrodružstvích ve starověkém Egyptě. Hazardní hráči uvidí posvátná zvířata Wheel of Wonders Průběh hry historické psaní a velký vládce. Automat používá 6 válců, ale nejsou zde žádné výherní řady. Místo nich je k dispozici 729 druhů placených kombinací a na začátku hry se jejich počet zvýší na 46 656. Pro sázky je nabízena 1 mince, jejíž nominální hodnota se pohybuje od 0,1 do 100 eur. Pokud budou úspěšní, hráči obdrží cenu v kurzu až 47 233.

Jak hrát automat Wheel of Wonders

Hratelnost Wheel of Wonders je neobvyklá. Na startu je otevřena pouze polovina pole (tři řady symbolů). Po provedení sázky pomocí tlačítka „Total Bet“ musí hráč začít točit válci. K tomu použijte tlačítko se šipkou. K dispozici je také automatická hra, pro kterou musíte vybrat 10 až 100 otočení.

Wheel of Wonders Průběh hry Platby se udělují za kombinace cen, na jejichž tvorbě se podílejí alespoň dva symboly. Měly by se objevit z krajní levé svislice. Hlavními symboly automatu jsou stylizované nominální hodnoty karet, zbraně a amfory, tlapa šelmy. Portrét krále Sargona vybírá Wild. Když se objeví, je možné přidat ty kombinace, pro jejichž úplnost chybí obrázek. Při výpočtu odměn se násobitelé neuplatňují.

Při sestavování výherní kombinace hráč obdrží odměnu ve stanoveném kurzu. Po připsání částky výhry kombinace zmizí z pole a na jejím místě se objeví nové ikony. To vám umožní získat odměnu několikrát tím, že utratíte peníze pouze za jedno otočení.

Při vytváření kombinace se navíc otevře uzamčená buňka. Pokud se výherní kombinace objeví vícekrát, otevře se více segmentů na poli. Jakmile hráč obdrží další řadu symbolů, aktivuje se rotace Starověkého kola. Zde můžete vyhrát náhodnou cenu až 5000 mincí nebo násobitel od x2 do x10.

Výplatní tabulka

  • Q, J - x0,1/0,2/0,5/1; Wheel of Wonders Průběh hry
  • A, K – x0,2/0,4/0,8/1,5;
  • kolo – x0,5/1/2/5;
  • zbraně – x0,6/1,2/2,5/6;
  • amfora – x0,7/1,4/3/7;
  • tlapa šelmy – x0,8/1,6/3,5/8;
  • had – x1/2/4/10/25;
  • pták – x1,2/2,5/5/12,5/30;
  • lev – x1,5/3/6/15/40.

RTP (procento návratnosti z celkové částky sázek) – 96,5 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Wheel of Wonders
Všechny hry výrobce Push Gaming
Back to top