Serpent Shrine Serpent Shrine

Serpent Shrine - Slot

Hrát si Serpent Shrine

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Serpent Shrine
Software IconSoftware: Relax Gaming
RTP IconRTP: 96.53%
Volatilita IconVolatilita: Vysoká volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 16807/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x10 000
Funkce IconFunkce: 243 způsobů Free spiny Lepkavé divočiny

Serpent Shrine Průběh hry Původní slot Serpent Shrine byl vyvinut společně společnostmi Fantasma Games a Relax Gaming. Vyšlo v červenci 2020. Pozornost hazardních hráčů přitahuje neobvyklá hratelnost a přítomnost fantasy příběhu (dobrodružství v kouzelném světě). Hlavními symboly byli hadi, krystaly, kostry, bomby. Míra návratnosti vkladu je 96,53 %. Aby se hráči naučili pravidla a parametry bez rizika, mohou si zahrát demo v Serpent Shrine.

Serpent Shrine Slot Recenze

Zápletka automatu je neobvyklá. Je založen na dobrodružstvích z jiného světa, kde vítězí kostlivci a Serpent Shrine Průběh hry krvežízniví hadi hlídají poklady. Při vytváření zařízení bylo použito 5 bubnů. Symboly jsou na nich umístěny ve třech řadách. Čtyři další obrysy jsou uzamčeny a otevřeny, když se objeví určité prvky. Ve slotu nejsou žádné výherní řádky. Nahradilo je obrovské množství placených kombinací (16 807). Pro sázky je k dispozici 1 mince s nominální hodnotou od 0,2 do 100 dolarů. Maximální odměna se vypočítává koeficientem x10 013.

Jak hrát automat Serpent Shrine

Serpent Shrine Průběh hry Originální, ale jednoduchá hratelnost Serpent Shrine je nezpochybnitelná. Úkolem je odhalit co nejvíce zamčených buněk, abyste zvýšili počet možných kombinací a získali velké odměny. Nejprve musíte vsadit kliknutím na tlačítko s obrázkem mincí. Poté - otáčejte kotouči ručně nebo v automatickém režimu. Jakmile se na poli objeví tři nebo více stejných symbolů, bude účet doplněn o částku výhry. Kombinace však musí být vytvořena z krajní levé polohy, jinak se nebere v úvahu.

Výherní automat používá tematické symboly. Pro jejich roli byly vybrány kostlivci, hadi, krystaly, krumpáč, svitek, lampa. Speciální položky jsou také k dispozici se speciálními funkcemi. Wild je krystal ve tvaru písmene W. Nahrazuje ty ikony, které nestačí na zaplacení kombinace.

Když se na libovolné pozici objeví motýl, tři náhodné buňky se zlomí. To vytváří prostor pro nové symboly. Čím více motýlů, tím více buněk bude otevřených.

Na uzavřených celách jsou bomby. Pokud motýl zasáhne jednu z nich, několik blokovaných dlaždic se otevře vodorovně a svisle. Jakmile bude celé pole volné, hráči obdrží 5 bezplatných zatočení s multiplikátorem od x1 do x100.

Výplatní tabulka

  • krumpáč, svitek, lampa - x0,25/0,5/0,7; Serpent Shrine Průběh hry
  • fialové, zelené nebo červené krystaly – x0,5/1/1,5;
  • fialové nebo zelené kostry – x1/1,5/2,5;
  • červená kostra – x1/1,5/3;
  • had – 2,5/5/10.

RTP (procento návratnosti z celkové částky sázek) – 96,53 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Serpent Shrine
Všechny hry výrobce Relax Gaming
Back to top