Beat the Beast Griffins Gold Beat the Beast Griffins Gold

Beat the Beast Griffins Gold - Slot

Hrát si Beat the Beast Griffins Gold

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Beat the Beast Griffins Gold
Software IconSoftware: Thunderkick
RTP IconRTP: 96.14%
Volatilita IconVolatilita: Vysoká volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 9/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 96
Funkce IconFunkce: Free spiny Lepkavé divočiny

Beat the Beast Griffins Gold Průběh hry Slot Beat the Beast Griffins Gold byl oznámen vývojářem Thunderkick. Novinka je pro hráče k dispozici od října 2020. Automat zaujme svým tematickým provedením a vysokou návratností vkladu (96,14 %). Na jeho kotoučích padají gryfové a harfy, stylizované nominální hodnoty karet, zbraně a peří. Abyste se seznámili s funkcemi automatu, máte možnost zahrát si Beat the Beast Griffins Gold zdarma. Pro placené sázky musíte jít do casina, na našem webu najdete nejlepší kluby pro hraní o peníze.

Recenze výherního automatu Beat the Beast Griffins Gold

Automat je zajímavý svým tématem. Příběh je založen na mytologii starověkého Řecka. Pro výhru Beat the Beast Griffins Gold Průběh hry úplné ponoření, vývojáři správně vybrali pozadí a mezi ruiny umístili 5 válců.

Automat má 9 výherních řad, jejich počet je pevný. Hráči mohou vsadit 1 minci s nominální hodnotou 0,1 – 100 eur. Maximální odměna je vypočítána koeficientem x22 222.

Jak hrát automat Beat the Beast Griffins Gold

Hra Beat the Beast Griffins Gold je jednoduchá a přímočará. Úkolem hráčů je podávat optimální sázky, roztočit válce a získat odměnu. Ocenění se udělují za ty kombinace, které jsou tvořeny dvěma nebo více stejnými ikonami. Jsou brány v úvahu kombinace vypuštěné z krajní levé svislice. Nejvýnosnější sekvence symbolů, která se objevila na řádku, je zaplacena.

Beat the Beast Griffins Gold Průběh hry Vývojáři použili jako hlavní prvky gryfy, kuše, peří, harfy, nominální hodnoty karet. Objevují se na hracím poli v náhodném pořadí. Kromě obvyklých symbolů jsou k dispozici Wild a Scatter. Jsou kombinovány v jednom prvku, vyrobeném ve formě znaku griffin. Divoký symbol nahrazuje chybějící symboly, aby se kombinace doplnila na vítěznou. Nejméně tři Scattery jsou vypláceny až do výše 200 coinů bez ohledu na umístění.

Hra nabízí bonusové možnosti. Když se objeví alespoň tři mince s obrázkem griffina, hráč obdrží výplatu až 200 x 200, paralelně budou aktivována bezplatná otočení. Během 10 zatočení se na válcích objeví potulné divočiny. Vypadnou na pole a při každém otočení se přesunou na sousední pozici. Když je kombinace vytvořena pomocí divokého prvku, výhry se zvýší na x5. Navíc se hráči přidá ještě jedno otočení.

Výplatní tabulka

  • 10, Q, J - x 0,5/2/10; Beat the Beast Griffins Gold Průběh hry
  • K – x0,5/3/12,5;
  • A – x0,5/5/15;
  • kuše – 0,5/2/10/20;
  • pero – x0,5/2/10/22,5;
  • harfa – x0,5/3/12,5/25;
  • figurka gryfa – x0,5/5/25/50;
  • griffin – x1,5/10/50/150.

RTP (procento návratnosti z celkové částky sázek) – 96,14 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Beat the Beast Griffins Gold
Všechny hry výrobce Thunderkick
Back to top