Bonus Island Bonus Island

Bonus Island - Slot

Hrát si Bonus Island

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Bonus Island
Software IconSoftware: Inspirované hraním
RTP IconRTP: 95.78%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 15625/6
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x25 000
Funkce IconFunkce: Free spiny Lepkavé divočiny

Bonus Island Průběh hry Automat Bonus Island je zajímavou hazardní novinkou od Inspired Gaming. Téma virtuálního slotu vytvořeného 2. prosince 2020 je věnováno námořním dobrodružstvím pirátů. Vzrušující příběh, barevná grafika, vynikající výplatní poměry – to vše je přítomno ve vzrušující hazardní hře s procentem návratnosti 95,78 %. S námi můžete kdykoli prozkoumat funkce automatu a začít hrát Bonus Island zdarma ze svého počítače nebo gadgetu.

Recenze slotu Bonus Island

Hazardéři si virtuální automat okamžitě oblíbili, protože na jeho aktivních řadách se hraje oblíbené téma. Bonus Island Průběh hry Hazardní akce se odehrává na pustém ostrově, kde jsou ukryty pirátské poklady. Tato vzrušující virtuální výprava se pro mnoho účastníků stane zdrojem skutečného zisku.

Hledání pokladu bude probíhat během rotace šesti válců. Během hraní budou mít hráči možnost nasbírat 15 625 variant placených kombinací, sázet od centu do 20 USD. Maximální výhra za úspěšné zatočení je 25 000 mincí.

Jak hrát automat Bonus Island

Bonus Island Průběh hry Přehledný ovládací panel, jednoduchá pravidla – naučit se to vše nebude těžké ani pro nezkušeného uživatele. Na levé straně jsou tlačítka pro výběr kurzů a sekce s pravidly, kursová tabulka. Na pravé straně obrazovky je tlačítko pro spuštění.

Hraní Bonus Island nezpůsobí milovníkům rizika problémy: po nastavení základních možností se válce začnou točit. Během zatočení se na obrazovce objeví obrázky, ze kterých můžete sbírat placené kombinace.

Pirát, kotva, dalekohled, hrací karty jsou základní znaky, z nichž každý je obdařen určitou sadou koeficientů. Pravidla pro sloty také poskytují speciální symboly.

Dřevěná truhla je tajemný symbol, který dává výhru, když se objeví bomba. Zlaté mince jsou bonusovým znamením. Počet takových symbolů určuje začátek určitého výherního kola.

Ve hře „Bonus Bonus“ hráč obdrží 20 truhlic s pokladem. Obsahují skrytá free spins nebo peněžní odměny. V kole „Mega Bonus“ může účastník očekávat navýšení dárků. Bonusová hra Epic se skládá z 10 roztočení zdarma.

Výplatní tabulka

  • pirát: 2/3/5/10 eur; Bonus Island Průběh hry
  • kotva: 0,5/1/2/5 eur;
  • zbraň: 0,3/0,4/0,8/2;
  • dýka: 0,3/0,4/0,8/2;
  • mapa pokladu: 0,2/0,3/0,8/1;
  • dalekohled: 0,2/0,3/0,6/1;
  • hrací karty: 0,1–0,6;

RTP (procento návratnosti z celkové částky sázek) – 95,78 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Bonus Island
Všechny hry výrobce Inspirované hraním
Back to top