Christmas Cash Pots Christmas Cash Pots

Christmas Cash Pots - Slot

Hrát si Christmas Cash Pots

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Christmas Cash Pots
Software IconSoftware: Inspirované hraním
RTP IconRTP: 96.50%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 10/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: -

Christmas Cash Pots Průběh hry Výherní automat Christmas Cash Pots je dalším projektem od vývojářů Inspired Gaming. Vyšel 7. prosince 2020. Slot je zajímavý svým designem - hlavními symboly jsou Santa Claus, sobi, tašky a krabice s dárky. Důležitá je vysoká návratnost vkladu (96,5 %). Abyste ocenili výhody automatu, doporučujeme hrát Christmas Cash Pots zdarma.

Recenze slotu vánočních pokladniček

Vánoční příběh s očekáváním zázraků a rozdáváním dárků se bude odvíjet na 5 válcích. Poskytovatel zavedl 10 pevných linek a jejich počet se nemění. Nominální hodnota mincí pro sázení se pohybuje od 0,1 do 60 eur. Pokud bude hra úspěšná, hráči obdrží hlavní cenu 2 500 kreditů.

Jak hrát automat Christmas Cash Pots

Jednoduchá a přímočará hra Christmas Cash Pots nevyvolává žádné otázky. Před zahájením hry potřebují hráči Christmas Cash Pots Průběh hry sázejte kliknutím na tlačítko s obrázkem mince. Další akcí je roztočení válců stisknutím šipky. Doporučuje se také zvolit automatický režim, pro který je třeba zadat počet otočení (od 5 do 100) a parametry pro jejich zastavení.

Během hraní válců se budou objevovat symboly připomínající Vánoce. Vývojáři použili barevné krabice s dárky, pytel Santa Clause a jeho plstěné boty, zdobený smrk. Ne bez asistentů - elfů a jelenů. Na bicí se samozřejmě objeví sám Santa Claus. Odměny se udělují za výherní kombinace tvořené 3 - 5 stejnými prvky na řadě. Měly by padat zleva doprava, počínaje krajní vertikálou.

Christmas Cash Pots Průběh hry Automat má bonusové kolo. Aktivuje se současným výskytem sáčku s dárky na 1 - 4 kotoučích a ikonou s nápisem Bonus na páté svislici. Gambleři obdrží 5 respins. V tomto případě jsou na svých místech upevněny tašky s dárky, které jsou na hřišti a vypadly při nových střídáních. Je za ně udělena odměna, která se po dokončení respinsů převede na herní účet.

Výplatní tabulka

  • krabičky s dárky - x0,5/2,5/10; Christmas Cash Pots Průběh hry
  • taška s dárky – x-/1/5;
  • Santova plstěná bota, vánoční stromeček – x2/10/50;
  • jelen, elf, Santa Claus – x3/15/100;
  • logo hry – x0,5/5/20/200.

RTP (procento návratnosti z celkové částky sázek) – 96,5 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Christmas Cash Pots
Všechny hry výrobce Inspirované hraním
Back to top