Book of Xmas Book of Xmas

Book of Xmas - Slot

Hrát si Book of Xmas

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Book of Xmas
Software IconSoftware: Spinomenální
RTP IconRTP: 95.90%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 10/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Free spiny

Book of Xmas Průběh hry Automat Book of Xmas od vývojářů Spinomenal je hazardní zábava s vánoční tématikou. Slot byl uvolněn v prosinci 2020. Přitahuje pozornost vysokou úrovní návratnosti vkladu (95,9 %). Poskytovatel zavedl tematické symboly, a proto se na kotoučích objevuje vánoční kniha, Ježíšek, jelen a pamlsky. Chcete-li ocenit výhody zařízení, můžete si zahrát demo v Book of Xmas.

Book of Xmas recenze slotu

Děj hracího automatu je založen na vánočním příběhu s rozdáváním dárků a pamlsků Ježíškovi. Při vytváření slotu bylo použito 5 válců, na kterých bylo umístěno přesně 10 linek. Číslo druhého nelze změnit. Hráči mohou vsadit 1 minci výběrem její nominální hodnoty od 0,1 do 10 dolarů. Maximální odměna je 5 000 kreditů.

Jak hrát slot Book of Xmas

Hraní Book of Xmas je co nejjednodušší. Úkolem hráče je vsadit, začít točit válci a Book of Xmas Průběh hry získat odměnu. Po každém roztočení se na poli objeví nové symboly a lze z nich sestavit výherní kombinace. Vývojáři poskytují prvky s nízkými platbami, jako jsou nominální hodnoty karet. Existují také symboly se zvýšenými koeficienty. Patří mezi ně pamlsky, sobi, sněhulák a Santa. K vytvoření kombinací jsou vyžadovány alespoň tři nominální hodnoty karet nebo dva tematické symboly. Vyplaceny jsou pouze ty kombinace, které vypadly z válce zcela vlevo.

Book of Xmas Průběh hry Vánoční kniha hraje roli Divokého a Scattera. Když se objeví na bubnech, může nahradit chybějící prvky a doplnit kombinaci. Pokud kdekoli na hřišti vypadnou alespoň tři knihy, pak hráč obdrží odměnu ve výši x2-x250. Navíc je aktivováno 10 roztočení zdarma. K tomu je náhodně vybrána postava. Pokud se objeví na válci během zatočení, zabere celou vertikální pozici.

Zatočení zdarma lze zakoupit bez čekání na speciální symboly. Chcete-li to provést, musíte kliknout na „Buy Future“ a zadat sazbu. Částka, která bude vybrána z vkladu pro spuštění 10 bezplatných zatočení, se vypočítá automaticky.

Výplatní tabulka

  • 10, J, Q - x5/25/100; Book of Xmas Průběh hry
  • A, K – x5/40/150;
  • pamlsky, jelen – 5/30/100/750;
  • sněhulák – x5/40/400/2000;
  • Santa Claus – 10/100/1000/5000.

RTP (procento návratnosti z celkové částky sázek) – 95,9 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Book of Xmas
Všechny hry výrobce Spinomenální
Back to top