Hrát si Pop

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Pop
Software IconSoftware: Big Time Gaming
RTP IconRTP: 96.00%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 256/4
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Free spiny Náhodné divočiny

Pop Průběh hry Pop automat je licencovaný produkt slavné značky Big Time Gaming. Datum vydání je 8. března 2021. Výrobce tentokrát použil téma návštěvy zábavního parku. Při hraní Popu zdarma se můžete věnovat nejen designu a soundtracku, ale také hodnotit technické možnosti automatu.

Nejčastěji se tvoří placené kombinace symbolů karet a vícebarevných balónků. Parametr RTP (zpětný ráz) je 96,54 %. Na našem webu si můžete zahrát demo verzi zařízení.

Recenze popového slotu

Námětem děje je návštěva zábavního parku. Jako soundtrack je použit smích hostů. Na obrazovce se zobrazuje kolo Pop Průběh hry ferris, stánky se sladkostmi , dřevěná plošina. Na tomto pozadí je hlavní pole, které se skládá ze čtyř válců. Neexistují žádné obvyklé aktivní řádky, kombinace se přidávají 256 způsoby.

Minimální sázka na zatočení je 0,1 žetonu, maximální je 5. Při umísťování žetonů je třeba vzít v úvahu vysokou variabilitu. Doporučuje se zvolit některou z oblíbených finančních strategií. Neexistuje žádný kumulativní jackpot, existuje pevná maximální výplata. Uděluje se šťastlivcům, když vypadne nejvyšší kombinace. Výplata se vypočítá pomocí násobitele x2.

Jak hrát Pop slot

Pop Průběh hry Je pozoruhodné, že Popova hra je intuitivní. Názvy tlačítek menu jsou v angličtině, nejsou přeloženy do ruštiny. Velikost sázky na zatočení se upraví kliknutím na „Sázka“. Hráčům je dovoleno vybrat si jednu z navrhovaných hodnot. Kliknutím na dvojitou šipku se otevře stránka pro změnu nastavení. Na něm můžete nakonfigurovat minimální a maximální limity.

Jedno otočení se aktivuje kliknutím na trojúhelník."Auto" - je zvolen režim automatického otáčení. V první fázi je určen počet otočení válců. Na ovládacím panelu jsou pomocná tlačítka."Možnosti" - změna nastavení,"Nápověda" - přejděte na stránku s pravidly a tipy. Kliknutím na „Pays“ se otevře tabulka plateb.

Poslední řádky v něm jsou obsazeny znaky karet (od devítky po eso). Jsou placené minimálně, ale nejčastěji se sčítají jejich kombinace. Řetězce tematických obrázků jsou vypláceny výhodněji. Patří sem balónky v zelené, modré, červené, fialové barvě. Počítají se kombinace, které odpovídají pravidlům:

· Skládají se ze 3–4 stejných ikon;

· Čím více obrázků, tím vyšší výplata;

< span id="docs-internal-guid-92f73711-7fff-3aad-d54c-064c47a90fcf">· Obrázky mohou sdílet Wilds.

Jednoruký bandita je vybaven dvěma speciálními postavami, které se vyznačují vylepšenými schopnostmi. Vícebarevná pruhovaná koule (Wild) Pop Průběh hry nahrazuje prohru obrázky, které pomáhají dokončit vítěznou kombinaci. Vypadává pouze na sudých kotoučích, takže se sám od sebe neplatí. Zlatá mince - Scatter. Není vybaven nezávislým koeficientem. Slouží pouze k aktivaci bonusové hry.

Bonusové kolo se skládá 12 roztočení zdarma. Při výpočtu výhry se bere v úvahu aktuální sázka na zatočení. Odměnu není nutné sázet. Sázka se na to nevztahuje. Prostředky jsou okamžitě připsány na hlavní účet. Mohou být utraceny za sázky nebo zobrazeny na kartě. Během kola se Scattery počítají na libovolné pozici. Pokud jich bude více než tři, bezplatná otočení budou trvat.

Tabulka plateb

Zajímat vás bude také velikost cen. Jsou uvedeny v tabulce výplat. Odměna za tři nebo čtyři obrázky bude různá. Kartové známky se platí ve výši čtyř:

· Devět, deset - x0,2;

· Jack, Queen - h0,3;

· King, Eso – h0,4;

· Zelená koule - h0,1/0,8;

· modrá - h0,2/0,9;

· Červená - h0,3/1;

· Fialová - h0,4/2.

Poměr výher a ztrát (RTP) - 96,54 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Pop
Všechny hry výrobce Big Time Gaming
Back to top