Wild Panda Wild Panda

Wild Panda - Slot

Hrát si Wild Panda

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Wild Panda
Software IconSoftware: Aristocrat
RTP IconRTP: 97.00%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 100/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Free spiny Náhodné divočiny

Wild Panda Průběh hry Automat Wild Panda je jedním z nejoblíbenějších produktů Aristocrat Gaming s čínskou tématikou. Fanoušci této kultury mohou na jejím hřišti sbírat placené kombinace stejných obrázků - deštníky, pagody, bambus a další příslušenství. V budoucnu mohou přinést velmi dobrý zisk, protože RTP je 97,02 % (podle informací uvedených na oficiálních stránkách výrobce).

Už teď si můžete vyzkoušet hru Wild Panda zdarma pomocí virtuálních žetonů. Náš zdroj také poskytuje příležitost vybrat si to nejvhodnější pro hraní o skutečné peníze v žebříčku nejlepších online kasin.

Recenze slotu Wild Panda

Z názvu slotu je jasné, že jej vývojáři věnovali pandám, které jsou také klíčovými postavami. Design je velmi kvalitní, stejně jako Wild Panda Průběh hry všechny grafické prvky na hracím poli. Pro skládání placených kombinací se zde používají symboly karet a někdy se objevují písmena, ze kterých lze vytvořit slovo „PANDA“. Hlavní obrázky jsou čínská mince, obrázek s chrámem, bambus, zlatá rybka, lotosový květ, deštník. Podílejí se také na sestavování kombinací cen.

V automatu je 5 válců, 100 výherních linií. Minimální sázka je 0,01 kreditu. Maximální částka, kterou lze vsadit během jednoho zatočení, je 50 kreditů.

Jak hrát automat Wild Panda

Wild Panda Průběh hry Hratelnost Wild Panda bude srozumitelná i pro začínající gamblery. Na začátku se musí rozhodnout o výši sázky v rámci stanoveného limitu, který byl zmíněn výše v recenzi. Dále by měly být bubny uvedeny do pohybu v ručním nebo automatickém režimu stisknutím odpovídajícího tlačítka na ovládacím panelu.

Nyní si promluvme o bonusových funkcích slotu. Je jich několik:

  • Divoký symbol reprezentovaný pandou se na poli objevuje pouze během bezplatných zatočení. Tato ikona může nahradit všechny ostatní ikony na válcích a přispět tak k vytvoření většího počtu placených kombinací.
  • Scattery jsou zlaté mince, které nemohou aktivovat bezplatná otočení, ale poskytují další multiplikátory.

Písmena tvořící slovo „PANDA“ se používají ke spuštění roztočení zdarma na válcích. Pokud se v průběhu zatočení ukáže, že slovo bylo složeno, dostane hráč jako odměnu 5 free spins. Navíc kombinace 5 pand během roztočení zdarma vám umožní získat výhru 2000 kreditů, za 4 pandy - 1000 a za 3 - 500. Za zmínku také stojí, že když během zatočení zdarma padnou písmena, roztočení zdarma se neaktivují znovu. Pevné multiplikátory uvedené ve výplatní tabulce zůstávají v platnosti během bezplatných zatočení. Změny sázky se provádějí pouze na konci bonusového kola.

Výplatní tabulka

  • lotosový květ – x10-x150; Wild Panda Průběh hry
  • Čínský sonet x4-x200;
  • hudební nástroj – x10-x200;
  • bambus – 15-x250;
  • deštník – x25-x500;
  • zlatá rybka – x50-x750;
  • pagoda – x2-x1000.

RTP – 97,02 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Wild Panda
Všechny hry výrobce Aristocrat
Back to top