Fisher King Fisher King

Fisher King - Slot

Hrát si Fisher King

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Fisher King
Software IconSoftware: Endorphina
RTP IconRTP: 96.00%
Volatilita IconVolatilita: Nízká volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 20/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x20 000
Funkce IconFunkce: Free spiny Bonusová hra

Fisher King Průběh hry Slot The Fisher King od Endorfina je skvělým příkladem toho, jak si vizuálně jednoduchý automat dokázal najít cestu do lobby velkého množství online kasin. A to v co nejkratším čase. Poskytovatel ji představil 7. června 2022 a je již k dispozici na mnoha renomovaných herních zdrojích.

Fisher King si můžete zahrát zdarma v demo verzi právě teď na našem webu. Po kontrole v testovacím režimu nabízíme také výběr spolehlivého casina pro hraní o skutečné peníze. RTP v tomto automatu je deklarováno na úrovni 96,02 %, rozptyl je nízký a maximální výhra je x2000 počáteční sázky.

Recenze automatu Fisher King

Automat Fisher King osloví ty, kteří mají rádi jasná pravidla hry a originální design. Zde na obrazovce je 5 standardních Fisher King Průběh hry kotouče, 3 řady symbolů a 20 výherních linií, na kterých se tvoří výherní kombinace. Uživatelé obdrží odměny pokaždé, když se na jedné aktivní řadě objeví 2, 4 nebo 5 stejných symbolů.

Povolený rozsah sázek v automatu je 0,01-200 kreditů v rámci jednoho roztočení. Maximální výplaty lze získat při sestavování kombinací výher z obrázků s postavami (s králem, rytířem a rusovlasou dámou). Obrázky s nominální hodnotou karty se platí minimálně. Kombinace se počítají tradičně zleva doprava a je třeba si také uvědomit, že během jednoho roztočení válců lze vytvořit několik kombinací najednou.

Jak hrát automat Fisher King

Hra Fisher King, jak je uvedeno výše, je jednoduchá a přímočará. Pro začátek se musí hazardní hráči rozhodnout o velikosti sázky, poté uvést válce do pohybu a počkat na dokončení roztočení. Pokud se během procesu nevytvořila výherní kombinace, musíte aktualizovat sázku a znovu spustit rotaci.

Fisher King Průběh hry Kromě standardních obrázků na hracím poli má stroj speciální symboly. Jedná se o Wild symbol v podobě koruny, který vám umožňuje nahradit všechny ostatní ikony na poli a doplnit tak výherní kombinace. Také symbol Scatter, který není nahrazen divokým, nemá pevné koeficienty, ale má spouštět bezplatná otočení. 3 rozptyly spustí 10 free spins, 4 - 15, 5 - 20. Fisher King má také bonusový symbol v podobě svatého grálu. Toto je obraz misky, která pod odpovídajícím bubnem naplní zlomené srdce životodárnou vlhkostí. K naplnění stačí pár kapek, po uložení jsou srdíčka nahrazena běžnými rozbitými, které je také potřeba naplnit. Po vyplnění získávají hráči další odměny. Srdce, která nebyla naplněna naplno, nepřinášejí výhry, ale nadále se plní v další volné hře. Zatočení zdarma jsou spuštěna se stejnými sázkami a počtem výherních řad jako v hlavní. Během verze s otočeními zdarma máte šanci vyhrát ještě více free spins.

Pay table

  • 10, J - x 0,25/1,25/5; Fisher King Průběh hry
  • Q, K – x0,25/2,5/6,25;
  • A – x1,25/7,5/17,5;
  • rusovlasá dívka – x1,25/7,5/20;
  • rytíř – x2,5/10/30;
  • král – x5/12,5/50.

RTP – 96,02 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Fisher King
Všechny hry výrobce Endorphina
Back to top