Fortune Five Double Fortune Five Double

Fortune Five Double - Slot

Hrát si Fortune Five Double

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Fortune Five Double
Software IconSoftware: GameBeat
RTP IconRTP: 96.00%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 5/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Náhodné divočiny Bonusová hra Jackpot

Fortune Five Double Průběh hry The Fortune Automat Five Double od GameBeat je vzrušující online dobrodružství se směsí bonusových možností. Jeho hlavní rysy jsou retro efekty a vynikající RTP 96,11 %, což umožňuje hráčům počítat s dobrými zisky.

Nabízíme vám nejen podrobnou recenzi, ale také možnost zahrát si demo Fortune Pět dvojitých. Na našem webu se také můžete seznámit se špičkou nejlepších online kasin a vybrat si to správné, kde je tento automat v režimu skutečných peněz.

Recenze automatu Fortune Five Double

Struktura tohoto slotu lze nazvat standardní – na poli je 5 válců a 3 řady symbolů. Z Fortune Five Double Průběh hry druhého, následujícího Na na základě výsledků rotace lze vytvořit jednu nebo několik kombinací najednou. Napravo od válců je panel s klávesami určenými pro spouštění točení v manuálním nebo automatickém režimu. Automatické zatočení lze spustit v množství od 10 do 100 kusů na výběr. Ikona s mincemi umožňuje upravit velikost sázky v rámci jednoho roztočení, minimální sázka je 0,1 kreditu, maximální 50 kreditů.

Na levé straně obrazovky je další ovládací panel, kde jsou tlačítka pro obecná nastavení a úpravu zvukových efektů . K dispozici jsou také klávesy, které se vám zobrazí na obrazovce obecné informace o hře a otevřete další okno, kde jsou podrobně uvedeny koeficienty přiřazené k tematickým symbolům.

Jak hrát Fortune Five Double Slot

Fortune Five Double Průběh hry Hratelnost Fortune Five Double může být nejdůležitější matoucí díky své záměrné jednoduchosti. Hráči by si mohli myslet, že zde nejsou žádné moderní bonusové možnosti, ale není tomu tak. Než odhalíme všechna fakta, poznamenáme, že v této hře žádná ikona Wild, což je docela neobvyklé. Je zde však ikona Scatter v podobě žluté hvězdy. Když tři, čtyři nebo pět symbolů Scatter padnou na pole v jakékoli pozici, můžete získat dobré odměny. Kola zatočení zdarma v tomto slotu bohužel nejsou tímto způsobem aktivována.

Navíc je v automatu červená sedmička pro výdej super jackpotu. Musíte počkat na tři, čtyři nebo pět červených sedmiček na stejné výherní linii, abyste získali jeden ze tří jackpotů Fortune 5. Například tři ikony jackpotu na stejnou velkou řadu poskytují mini jackpot v hodnotě 20násobku vaší celkové sázky. Dále se předpokládá větší jackpot, který 200 aktuálním sázkám, kdy se na jedné výherní řadě objeví čtyři červené sedmičky. A konečně, pět ikon Jackpot vám umožní získat odměnu ve výši 1000násobku počáteční sázky ve slotu.

Výplatní stůl

  • třešně - x1/2/6/20; Fortune Five Double Průběh hry
  • < li> citrony – 6.2.20;
  • pomeranče – 6.2.20;
  • švestky – 6.2.20;
  • hrozny – 3.10.30;
  • vodní melouny – x3/10/30;
  • hvězda – x2/10/50.

RTP – 96 ,11 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Fortune Five Double
Všechny hry výrobce GameBeat
Back to top