3 Mermaids 3 Mermaids

3 Mermaids - Slot

Hrát si 3 Mermaids

Popis

Název slotu IconNázev slotu: 3 Mermaids
Software IconSoftware: Amatic Industries
RTP IconRTP: 96.00%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 27/3
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Free spiny Divoké kotouče Odmítnuto Náhodný multiplikátor

3 Mermaids Průběh hry Co může být krásnějšího než nekonečné mořské hlubiny. Uchovávají spoustu záhad, krásných výhledů a pokladů. Automat 3 Mermaids od Tom Horn Gaming se věnuje tématům jako „moře“, „mořské panny“, „poklady“, „vodní svět“. Umožňuje vám užít si barevnou grafiku, setkat se s obyvateli pod vodou a setkat se se skutečnými mořskými pannami. Vývojář ji vydal 12. září 2022.

Slot je vyroben v klasickém stylu. Jeho rozhraní nezpůsobí potíže ani zkušeným hráčům. Pravidla jsou jednoduchá a snadno zapamatovatelná. Pokud se hráč bojí okamžitě hrát o skutečné peníze, může si aktivovat automat 3 Mermaids v demo režimu. Toto je ideální řešení pro začátečníky a každého, kdo nechce při sázení utrácet osobní prostředky.

V podmořských hlubinách se uživatel setká se třemi krásnými mořskými pannami. Každý z nich má určité vlastnosti. Jeden žralok má ocas s tygřím vzorem, druhý připomíná chobotnici a třetí vypadá jako krásná medúza.

Vzrušující slot 3 Mermaids není nutné stahovat do PC nebo přenosných zařízení s Androidem nebo iOS. V prohlížeči to běží dobře. Hlavním úkolem přehrávače je připojení k vysokorychlostnímu internetu.

Recenze výherního automatu 3 Mermaids

3 Mermaids Průběh hry Včasná recenze automatu 3 Mermaids umožní fanouškům vzrušení rychle porozumět jeho složitosti a začít získávat první výhry. Hrací pole vypadá neuvěřitelně působivě. Na pozadí krásné podmořské krajiny s útesy a paprsky slunce prorážejícími hladinu jsou umístěny průhledné kotouče. Mřížka má tvar 3x3. Tvoří až 27 výplatních řad. Maximální multiplikátor je x1620.

Pravidelně se na hřišti objevují hlavní postavy. Vypadají jako krásné a jasné kreslené postavičky. Z devíti postav jsou tři (mořské panny) Wilde. Zbytek vám umožní přijímat platby. Nejštědřejší je mořský koník. Tři z jeho obrázků vám umožní zvýšit vaši sázku 15krát. Rozsah sazeb je poměrně široký. Pohybuje se od 0,50 do 100 mincí. Úroveň volatility automatu je průměrná (3 z 5).

V barevném slotu 3 Mořské panny se bez vkladu zabaví každý. Umožňuje začátečníkům i pokročilým uživatelům hrát 3 demo režim Mořské panny zdarma po neomezenou dobu. V automatu 3 Mermaids v "demo" se bezplatná otočení neudělují. Je tomu tak i v klasickém režimu. To uživatele nerozčiluje, protože. Slot poskytuje poměrně štědré výplaty.

Jak hrát automat 3 mořské panny

3 Mermaids Průběh hry Najít automat 3 Mermaids v casinu není těžké. Velmi brzy bude na všech populárních oficiálních stránkách. Je to snadné. Tlačítka pro zvýšení a snížení velikosti sázky jsou umístěna pod kotouči. Na stejném místě bude možné najít funkce automatického spouštění, maximální rychlost, menu. Samostatné tlačítko informuje hráče o tom, kolik řádků je aktuálně aktivováno. Další informace lze získat stisknutím tlačítka „i“ na pravé straně. Pod ním je tlačítko pro zapnutí a vypnutí zvuku.

Po provedení sázek musíte kliknout na velké tlačítko s růžovou šipkou. Bubny se spustí.

Slot obsahuje následující bonusová kola: Wild Shark Multiplier, Sticky Jellyfish Respins a Wild Octopus. Každý z nich se aktivuje, když se na válcích objeví odpovídající Wild symbol v požadovaném počtu. Mořské panny mohou nahradit všechny chybějící obrázky, kromě jednoho druhého. Násobitel z podvodní krásky se žraločím ocasem je x2. Platí pro všechny obdržené výhry. Každá z mořských panen se objeví na určitém kotouči. Na prvním žije chobotnice, na druhém medúza a na třetím žralok.

Platební tabulka

Automat 3 Mermaids Czech od poskytovatele Tom Horn Gaming nabízí dobrý seznam multiplikátorů. Od lze vidět v tabulce výplat.

Symboly x3
Mořský koník x15
rybářská ryba x10
Mušle s perlou x3
zelené ryby x1
Mořská hvězdice x0,5
modrá skořápka x0,2

RTP automatu 3 Mermaids se pohybuje od 92,06 % do 95,07 %. To je poněkud skromný údaj, protože. v průměru u moderního softwaru dosahuje 96 %.

Populární otázky o automatech 3 Mermaids

Kolik výherních linií je ve 3 slotu Mermaids?
Rozumí se, že automat má 27 výherních linií.
Mohu hrát automat 3 Mermaids bez registrace?
Ano, ale v tomto případě budou výhry virtuální a nelze je vybrat na kartu.
Jaký je maximální násobitel ve slotu 3 mořské panny?
Charakteristiky automatu ukazují, že maximální multiplikátor je x1620. Můžete se spolehnout na to, že jej obdržíte za předpokladu splnění maximálních sazeb.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako 3 Mermaids
Všechny hry výrobce Amatic Industries
Back to top