Dragons secret Dragons secret

Dragons secret - Slot

Hrát si Dragons secret

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Dragons secret
Software IconSoftware: Gamzix
RTP IconRTP: 97.00%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 20/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Free spiny Násobitel výher

Dragons secret Průběh hry Výherní automat Dragon's Secret od výrobce Gamzix velmi barvitě zprostředkovává atmosféru starých čínských časů. Doba, kdy draci zuřili a lidé zoufale věřili v symboly, které přinášejí bohatství a štěstí. A s největší pravděpodobností měli pravdu, protože symboly v tomto slotu mohou opravdu obohatit a tím i rozveselit. RTP je uváděno na 97,1 % a za zmínku stojí i to, že se jedná o čtyři různé jackpoty najednou, které lze vyhrát i s minimálními sázkami.

Zveme vás, abyste si vyzkoušeli hraní Dragon's Secret demo na našem webu, když jste si předtím přečetli jeho technické vlastnosti v recenzi níže. Na našem webu je také rozsáhlý seznam spolehlivých online kasin, kde tento automat pro hraní o skutečné peníze najdete.

Dragon's Secret recenze slotu

Struktura automatu je následující - na hřišti je 5 válců a 20 výherních linií, na kterých v důsledku úspěšných zatočení Dragons secret Průběh hry se tvoří kombinace cen. Rozhraní je velmi pohodlné - pod hracím polem je ovládací panel s tlačítky určenými k určení ceny půjčky a výše sázky. Spouštějí také točení v manuálním režimu. Pro spuštění otáčení v automatickém režimu je určeno tlačítko Auto.

Na ovládacím panelu jsou další okna, která zobrazují informace o obdržených výhrách a také o tom, které symboly se podílely na vytvoření výsledné kombinace. Informace o poslední velké výhře je v doplňkovém okně Poslední výhra.

Co se týče symboliky, většina obrázků na hřišti je spojena s čínskou mytologií a dobře se hodí k tématu slotu. Jde o draky různých barev, kteří se liší i velikostí jim přiřazených koeficientů. Na válcích můžete také vidět tradiční symboly karet. A také Wild a Scatter — Wild vám umožňuje doplňovat výherní kombinace, nahrazovat chybějící ikony na výherních liniích a Scatter spouští bezplatná otočení a zvyšuje aktivní multiplikátory.

Jak hrát Dragon's Secret Slot

Dragons secret Průběh hry Hratelnost Dragon's Secret, jak je zřejmé z výše popsaných charakteristik, je extrémně jednoduchá. A akce pro spuštění hry budou jasné i pro začínající uživatele, protože algoritmus má určit výši sázky, počet otočení a režim, ve kterém budou spuštěny.

Další symbolika již byla také zmíněna. Stačí dodat, že maximální počet bezplatných zatočení, když se objeví 9 symbolů Scatter, může být až 30.

V případě potřeby mohou hráči po každém úspěšném roztočení zkusit riskovat zvýšení svých výher ve speciálně navržené rizikové hře. Pro zdvojnásobení výplaty stačí uhodnout barvu zavřené karty. V rámci jedné rizikové hry je povoleno až 5 takových pokusů. Maximální výše výher není nijak omezena.

Také bych chtěl samostatně říci o největší výhře. Jedná se o progresivní jackpot, který je tvořen srážkami ze sázek mnoha uživatelů. Je to také druh riskantní hry, protože také pomocí karet mohou hráči nezávisle určit velikost jackpotu.

Platební tabulka

  • J, Q- x 2, x 5, x 10; Dragons secret Průběh hry
  • K, A - x 5, x 10, x 20;
  • tygr - x5, x15, x25;
  • červený drak - x7, x15, x30;
  • zelený drak - x7, x15, x40;
  • modrý drak - x10, x20, x50;
  • růžový drak - x15, x25, x75.

RTP – 97,1 %

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Dragons secret
Všechny hry výrobce Gamzix
Back to top